Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Μίλτος Τεντόγλου για το αν θα έκανε τικ τοκ με τον Κυριάκο Μητσοτάκη:

«Θα του έλεγα να κάνουμε ένα Dance Challenge!»

Ο Κόλο Μουανί σε μπάντα είναι οι anal cunt

11 Likes

Με σάλιο και υπομονή, κι ο Κόλο γίνεται Μουανί

12 Likes

Άλλη μια αθλητική είδηση (μιας και έχει γίνει αθλητικό το τόπικ)

Αμυντικό χαφ παίζει για όσους δεν γνωρίζουν, δεν το γράφει μέσα το άρθρο. Ξανατραυματίστηκε. Γενικά είναι επιρρεπής στους τραυματισμούς, λιγότερο από τον Λιβάι Γκαρσία πάντως.

Αν είναι αυτό το γήπεδο που φαντάζομαι έχω πάει εκεί. Δεν έπαιξα μπάλα, αράζαμε πάνω στην καφετέρια.

2 Likes

Οι αληθινοί μύστες παίζαμε μπάλα εκεί όταν ήταν χώμα και πηγαίναμε από κάτω στην ενόργανη για να δούμε τα κορίτσα για να κανονίσουμε insitu

1 Like

Εχει καφετερια στο γηπεδο της Λαυρας;

Για αμυντικο χαφ παντως δεν τα πηγε πολυ καλα, πενταρα εφαγε η Αυγη.

:smiling_face_with_tear: :joy: :rofl:

Εγώ δε θυμάμαι να έχει, αλλά έχω να πάω 15 χρόνια

1 Like

Παιδιά το πιο πιθανό είναι να έχω μπερδέψει εγώ το γήπεδο. Εννοώ να μην είναι αυτό που έπαιξαν μπάλα στο πρωτάθλημα τύπου.

1 Like

Αυτο το γηπεδο ειναι το γηπεδο Λαυρας. Ειναι στο νταμαρι, πανω απο το κλειστο γηπεδο και το αστυνομικο τμημα. Στις φωτο φαινεται το βουνο, εχει κατι μονοπατια για περιπατους, αλλα δεν εχει κατι εκει πανω για καφε. Ο @nnnkkk λεει το σωστο, εσυ μαλλον λες καποιο αλλο στην Αργυρουπολη.

1 Like

Έναρξη εποχής κυνηγιού αυτοκινήτων-Ρούντολφ.

Έναρξη εποχής κυνηγιού συντακτών που δεν ψήφισαν σωστά για τις λίστες με τα καλύτερα της χρονιάς.

5 Likes
3 Likes

Παράγουμε περισσότερα χριστουγεννιάτικα έλατα από όσα μπορούμε να καταναλώσουμε και πολύ λιγότερα εισιτήρια Paradise Lost από όσα έχουμε ανάγκη.

1 Like

Γαμώ τα χριστουγεννιάτικα έλατα. Εγώ δεν στολίζω ποτέ.

1 Like

Κι εγώ δεν στολίζω σπίτι. Ωστόσο, τα βλέπω κάθε χρόνο που βγαίνουν ασκέρι στο Πεδίον του Άρεως.

3 Likes

Ασε με και ειμαι να σκασω που εμεινα τελευταια στιγμη ο μλκς…

1 Like

Είμαι, ή καλύτερα ήμουν τώρα είμαι καλύτερα, νεκρός από πυρετό, βήχα, μύτη κλπ σήμερα, κούμπωσα τρία ντεπονάκια και μάλλον τη σκαπουλάρω (γενικά αν δε νιώθω έτοιμος να πεθάνω αρνούμαι να πάρω αντιπυρετικό ή ασπιρίνη, για κάτι τέτοια σαν τα σημερινά, το προτείνω).

Μιας και κοιμήθηκα αρκετά το απόγευμα, μου ήρθε η εξής απορία. Είναι βουλωμένη η μύτη σου, και την πέφτεις, και αναγκαστικά αναπνέεις από το στόμα. Πως γίνεται όταν σε παίρνει ο ύπνος, να μη σε ενοχλεί η φανερά ανίκανη να ρουφήξει αέρα μύτη σου? Πολύ σπάνια έχω ξυπνήσει επειδή δεν μπορώ να πάρω ανάσα, τι ακριβώς γίνεται? Υποθέτω πως όταν σε παίρνει ο ύπνος δεν ανασαίνεις από το στόμα ε, το default είναι η μύτη όταν δεν το σκέφτεσαι

3 Likes

Το default είναι να παίρνεις αναπνοή από εκεί που μπορείς να αναπνέεις καλύτερα. Πχ. Εμένα που το διάφραγμα μου είναι στενό, αναπνέω σόλο στόμα όταν κοιμάμαι. Γιαυτο και όταν ξυπνάω το πρωί η γλώσσα μου είναι ξηρή σαν σόλα πασουμιού στην έρημο.

Εντίτ: επίσης, γιατρός δεν είμαι, αλλά έχω την εντύπωση ότι ταλαιπωρείς άδικα τον εαυτό σου με το να περιμένεις να φτάσεις ένα βήμα πριν το μνήμα για να κουμπώσεις αντιπυρετικά και άλλα φάρμακα (ασπιρίνη;;!! Γδφ, συνταξιούχος;; :rofl:) Δε νομίζω ότι ενισχύεις το ανοσοποιητικό σου με αυτό τον τρόπο, αλλά ας τοποθετηθεί επι αυτού και κάποιος σχετικός με την ιατρική επιστήμη όμως.

3 Likes

Γιατί τι έχει η ασπιρίνη ρε συ για τον πονοκέφαλο? Δεν ξέρω, γενικά δεν είμαι υπέρ του να κουμπώνεις χάπια με το παραμικρό, έχω παρατηρήσει ότι όταν αρρωσταίνω ελαφριά, με φαγητό, ύπνο και ξεκούραση σε 1-2 μέρες είμαι κομπλέ. Και να αφήσεις τον ιό να κάνει τον κύκλο του δεν έγινε και τίποτα

4 Likes