Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Τίποτα δεν άλλαξε με το φλαγκ, ούτε ιγκνορ μου το έκανε.

Μηπως δεν ειναι το ιδιο για ολους τους χρηστες;Να βαζει σε “black list” αυτους που παιρνουν πολλα flags και να αρκει 1 για να γινει απο ενα σημειο και μετα;

Σωστα ειδες αρχικα. Ναι, πατησα ενα κουμπακι σαν return

image

και επανηλθε το μνμ. Ισως οπως αναφερει και ο Στορμ πιο πανω, δεν ειναι ολα τα ζωα ισα. Παντως φλαγκ δεν εχω φαει παρα μονο 1-2 φορες πριν χρονια… Να ειναι οι ρυθμισεις που εγραφα εγω πριν; Χου νοουζ.

Η απαντηση βρισκεται στα ματια μας:

This post was hidden due to flags from the community, so please consider how you might revise your post to reflect their feedback. You can edit your post after 10 minutes, and it will be automatically unhidden.

However, if the post is hidden by the community a second time, it will remain hidden until handled by staff.

Αρα, “δεν το ειδες μεσα σε 10 λεπτα; bad luck”. Κι επειτα ειναι στο χερι του “staff” να αποφασισει τι θα κανει.

1 Like

Flag = μπλε κάρτα δηλ, όλα έρχονται και δένουν

6 Likes

Ναι, αλλα εισαι σε λαθος νημα. Μολις πηρες μπλε καρτα, ελα ξανα σε δεκα λεπτα.

1 Like

Οκ κολλητέ.

3 Likes

Περασαν τα 10 λεπτα, εισαι ξανα μεσα.

1 Like
2 Likes

Σόρι ξεχάστηκα, κλείνανε το σετ οι βάραθρον, μπαίνω τωρα

4 Likes

πολλα περιεργα συνεβησαν στον υπνο μου το βραδυ αλλα ενα απο αυτα ηταν οτι επαιξα μπαλα 1vs1 με τον Ομπαμα. Τα παρατησε στο 3-0

5 Likes

Μπλε καρτα ειχατε;

6 Likes

ε αρκετα θελουν κοντεξτ απο την προσωπικη μου ζωη αλλα αφοτου ο Ομπαμα βγηκε εκτος και επαιζα σουτακια με τον τερματοφυλακα, αρχισε να τριγυρναει μονο του και ενα καροτσι με δυο μωρα. Το ενα το πηρα να το φροντισω και μιλουσε κανονικα, το αλλο δεν ξερω τι απεγινε. Μετα για να προχωρησει η ιστορια επρεπε να νικησω 4 mini bosses αλα Hollow Knight. Ξεμπερδεψα με το ενα αλλα δεν ηθελα να φερω σε κινδυνο το μωρο οποτε πηγα και το εδωσα στον Μαραβεγια ο οποιος αρνηθηκε και μετα αυτοματα εγινε Μυρωνας Στρατης και το πηρε. Μετα τα αλλα bosses δεν εκαναν spawn για καποιον λογο οποτε δεν υπηρξε μαχη, ευτυχως μαλλον γιατι το μονο που κρατουσα ηταν ενα κατσαβιδι, και ολα αυτα γινοντουσαν εκει που πηγαινα δημοτικο
Οχι δεν εφαγα κατι περιεργο πριν κοιμηθω

8 Likes

Καμιά φορά το παθαίνω και νηστική.^^

Κι αυτές οι αντιβιόσεις του χειμώνα προκαλούν κάτι τέτοια όνειρα-τουρλουμπούκια.
Νομίζω ότι κορυφαίες στιγμές είναι η εμφάνιση του Μαραβέγια και του Μύρωνα Στρατή

2 Likes

ο δευτερος μου γιος ο Στελιος πλεον ειναι πρωτη λυκειου, και ειλικρινα τον τελευταιο καιρο με εχει εντυπωσιασει με τις δραστηριοτητες του. δεν ειναι μονο οτι συμμετειχε στην χορωδια του σχολειου τραγουδωντας το Μη με ρωτας του Μανου Λοϊζου, το οποιο του εδωσε το ερεθισμα να δωσει οντισιον σε γνωστη παιδικη-εφηβικη χορωδια και να περασει, αλλα κανει και μαθηματα κλασσικης κιθαρας με συμμαθητη του απο το σχολειο και χτες το πρωι τον ακουσα να παιζει την εισαγωγη του Crazy Train και με αφησε αφωνο. Πως τωρα εγω δεν μπορω να του πληρωσω την σχολικη του τριημερη εκδρομη, τιναζοντας το budget μου για το συναυλιακο καλοκαιρι, οεο ; ( και να φανταστειτε οτι δεν ακουει μεταλ, αλλα του αρεσει η Lady Gaga, το οποιο για μενα ειναι more than ok :stuck_out_tongue_winking_eye: )
α και το σχολειο δεν παει πισω, 17,9 στο τετραμηνο εβγαλε ε.

19 Likes

Λατρεύω χαλβά κ πηγαίνοντας πρώτη φορά σε ένα ελληνικό καφέ στο κέντρο του Όσλο βρήκα χαλβά από Βέροια…μόνο δάκρυα.

7 Likes

Προτιμάς χαλβά σουσαμένιο από σιμιγδαλένιο;

Παντού κ πάντοτε

2 Likes

Εντάξει, αν είναι σοβαρός και μερακλής ο παραγωγός, ο χαλβάς ο σουσαμένιος όντως μετράει πολύ. Εγώ προσωπικά είμαι λίγο περισσότερο με τον σιμιγδαλένιο βέβαια.

1 Like