Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Σάηλεντ ασταυτά και πες γνώμη για νέο ΑΜΠΙΓΚΟΡ.

3 Likes

Το να εχεις κουρασει εσυ αλλους δεν σου περναει απο το μυαλο δικε μου.

2 Likes

Μονο εσυ με εκανες flag. Πηγες κυριολεκτικα και εψαξες ενα σωρο παλιοτερα ποστ μου με την επιστροφη σου στο φορουμ και εκανες περιπου 10 flag. Ξυπνησα ενα πρωι και τα βρηκα ως ειδοποιησεις. Γελασα, το προσπερασα. Οχι αλλο καρβουνο κολλητε. Η υποκρισια δεν σε τιμαει.

1 Like

Γιναμε κολλητοι τωρα;

5 Likes

Μηπως φλαγκ με κανει ο αλλος κολλητος; Λες να τονεχω στεναχωρήσει; Η αληθεια ειναι οτι τον εχω παραμελησει λιγο τον τελευταιο καιρο.
Τα φιλια μου , σε αγαπαω μην νομιζεις οτι σε εχω ξεχασει.

Χρειάζεται μόνο ένα άτομο για να γίνει απόκρυψη του ποστ?

Στα δικα του ναι στα αλλα οχι

Μπα για ολους το ιδιο ειναι.

Είχα την εντύπωση ότι χρειαζόταν χ αριθμός χρηστών για να γίνει απόκρυψη.

1 Like

Καποια στιγμη αλλαξε αυτο νομιζω, τι να σου πω, ρωτα τους moderators.

Κανε μου ενα flag τυχαιο να δεις οτι θα γινει ignore με ενα μολις flag αν θελεις.

νομίζω y αριθμός χρηστών, όχι x

Ειμαι 99% σιγουρος οτι με ένα δεν γίνεται τπτ. Ισως βεβαια υπαρχουν παραμετροι και ρυθμισεις στο φορματ αυτου του παρωχημενου φορουμ, τις οποιες δεν γνωριζω. Κατα τ’ αλλα, οταν καταλαβουμε ολοι ποτε ειμαστε ενοχλητικοι, τα φλαγκ δεν θα χρειαζονται. Και δεν ειναι μονο για τον κλερβογιαντ αυτο. Αλλωστε, το γεγονος οτι ειναι με αλλον λογαριασμο εδω μεσα χωρις να κρυβει ποιος ειναι, αποδεικνυει οτι το φλαγκ απο μονο του δεν λεει κατι.

Το φορουμ ειναι στον αυτοματο εδω και χρονια, πιστευω οτι αν εγγραφει ο Κασιδιαρης, ο παιδεραστης ο Μιχος και ο Κιμ Γιονγκ Ουν, δεν θα ασχοληθει κανεις.

4 Likes

Κανε ενα ποστ δοκιμη να στο κανω flag να το τεσταρουμε :stuck_out_tongue:

Παρε να’ χεις. Το εγραψα παντως επειδη προσφατα εκανα φλαγκ σε ποστ, αλλα δεν εγινε τπτ.

Τι λεει :stuck_out_tongue:

Χμ, ενδιαφερον. Διοτι:

Για πες μου ομως, βλεπεις τωρα το μνμ μου που εκανες φλαγκ;

Ναι ,τωρα το βλεπω. Οταν το εκανα flag, μου το εβγαλε ignore.

Τι να πω, ουτε το ιδιο το φορουμ ισως δεν ξερει τι παιζει με τα flag.

Ή πατησες εσυ κατι μετα το flag?

Έκανα τον εαυτό μου, με την αιτιολογία του σπαμ.

Μου έβγαλε μόνο αυτό το μήνυμα: You flagged this as spam.

Α, και μου 'ρθε ειδοποίηση ότι εφαγα φλαγκ… είναι απορίας άξιο ότι κανείς ακόμα δεν μου χει ρίξει. :rofl:

1 Like