Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Πέτυχα αυτό στο twitter

https://x.com/perpant/status/1754602301828878628?s=20

Το ξέρατε εσείς ότι είναι διατιμημένα διάφορα προιόντα σε αεροδρόμια, θέατρα, πλοία κλπ?

Ναι ρε, γιατι νομιζεις οτι παιρνεις το νερακι μισο ευρω στο αεροδρομιο και στο πλοιο;

2 Likes

Ναι αλλά το φρέντο κάνει 13.5€ :stuck_out_tongue:

Οι τιμές είναι διαφορετικές για τους χώρους με καθήμενους πελάτες, καθώς τους παρέχονται και άλλες υπηρεσίες.

καρεκλατο;

(post deleted by author)

image

9 Likes

Test test test
image

2 Likes

Έπρεπε

8 Likes

(post hit by striker who finished from the penalty spot but he’s just terrible at aiming)

5 Likes

H Silent Winter από χτες το βράδυ είναι σε φάση…

1 Like

Εδω εχουμε τη κλασική περιπτωση που ποστ χωρις κανενα υβριστικο μηνυμα σβηνονται. Καποιος κανει δουλιτσα γιατι ντρεπεται μαλλον, παραγραφει την ιστορια.

Έχω να καταγγείλω δημόσια πως ο αγωνιστής Προλερ έχει φάει ένα κάρο φλαγκξζζζ για ποστ που δεν προσέβαλαν κανέναν.

Οπότε, όχι για την @SilentWinter φυσικά που ίσως το πάτησε καταλάθος, στον πραγματικό δράστη εχω να ρωτήσω

7 Likes
3 Likes

Συμφωνω σε ολα οσα ειπες εκτος απο αυτο.

Τα ποστ του υπερτρολλ ειναι απειρως ενοχλητικα σε πολυ κοσμο, και σημερα “του την ειπε” ακομα και ατομο που γενικα ειναι απο τα πιο chill εδω μεσα. Προσωπικα εχω κανει τις τελευταιες 5-6 μερες ενα (1) flag σε ποστ του Prowler, ενα ποστ που ηταν κακεντρεχης προσωπικη επιθεση. Βλεπω ομως οτι γινονται flag ενας σκασμος ποστ του, αρα προφανως ενοχλειται αρκετος κοσμος απο τις χαζομαρες του. Δεν νομιζω οτι ειναι απλα καποιος που “σπαει πλακα” μαζι του.

Με ξεπερναει το γεγονος οτι κανεις δεν ενοχλείτε με τα συνεχη ειρωνικα σχολια για χεβιμετσολ και τους ουγκανους οπαδους των slayer. Αλλα ολοι ενοχλούνται με τα σχολια μου για βρουτους.
Σβηστο και αυτο.

3 Likes

Όπως σου έγραψαν ήδη, έχεις εμμονές

@SilentWinter εσύ που παρακολουθείς συνεχώς το φόρουμ θα έπρεπε να είχες καταλάβει ποιος είναι ο κολλητός. Δηλαδή όπως λέει κι ο Παρασκευάς

paraskevas-netwix-μουκανειεντυπωση

Ευκολάκι είναι.

Τεσπα, εγώ δεν έχω κάνει φλαγκ ποτέ κανέναν. Μια φορά μόνο πριν 3 χρόνια είχα κάνει flag ένα σχόλιο έτσι για πλάκα για να δοκιμάσω τη λειτουργία του flag.

2 Likes

Δεν εχω ουτε την διαθεση ουτε τον χρονο να κατσω να αναλυσω την ψυχοσυνθεση του Prowler. Το ποστ του ηταν ειρωνικο προς εμενα, γιατι η τελευταια του εμμονη ειναι να παιξει τον μπατσο στο τοπικ που συζητουσαμε για αλλαγες στους κανονες της ΦΙΦΑ στο ποδοσφαιρο, μετα τις πολυ χρησιμες συνεισφορες του και απαντησεις του σε αλλα τοπικ. Εχει φαει μπαν στο παρελθον γιατι επρηξε ενα σωρο αλλους χρηστες για την διαρκεια του σετλιστ των Brutus, για τα μαλλια και την περουκα του Kai Hansen, και διαφορα αλλα θεματα. Προσωπικα δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα πλεον (περαν αυτων των δυο απαντησεων σε σενα εδω περα) γιατι ενα υπερ τρολλ θα ειναι παντοτε υπερ τρολλ εκτος κι αν το αγνοησεις και βαρεθει. Σου απαντησα απλως για να διευκρινισω πως δεν τιθεται θεμα “πλακας” αν νομιζεις ακομα οτι κατι τετοιο παιζει. Ειναι προφανες οτι τον κανουν flag διαφοροι χρηστες, γιατι απλως τους πρηζει και τους εχει κουρασει.

1 Like

Ναι, κατάλαβα. :slight_smile: Δεν παρακολουθώ συζητήσεις @bostonflesh. :stuck_out_tongue: Έχω δώσει ίσως την εντύπωση ότι μπλέκω, γιατί μιλάω άσκοπα, τίποτα δεν γνωρίζω όμως, και ούτε έχω τη διάθεση να μάθω και τίποτα. Αλλά, ασχέτως απ’ ό,τι είπε ο κουιντομ και το τι σκέφτεται ο πρόλερ, υπάρχει γενικά μια σκωπτική διάθεση, η οποία άλλοτε απευθύνεται σε προσωπικό επίπεδο, ενώ άλλοτε όχι. Ούτε ο πρόλερ ούτε εγώ είμαστε, εν προκειμένω, το θέμα.

Οριστε, τρωω κι εγω flag χωρις λογο για να μην λες :stuck_out_tongue:

Δεν ειναι καν η πρωτη φορα που τρωω ακυρα flags. Mε το που επεστρεψε το τρολλ απο το μπαναρισμα πριν κανα 2-3 μηνες ποτε ηταν, εφαγα δεκα συνεχομενα flag σε εντελως τυχαια ποστ μου.

Προφανως ηθελε να με μπαναρει γιατι νομιζε εσφαλμενα οτι εγω ημουν υπευθυνος για το προηγουμενο μπαν που ειχε φαει.

2 Likes