Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Ότι τρώμε μαζικά flag όταν είναι να ξανανοίξει ένα topic που είναι κλειστό λόγω flag, σημαίνει πως μάλλιν είναι μέρος της διαδικασίας

1 Like

μην ανησυχείς, κανένας δεν σε ξεπερνάει

3 Likes

Ποια διαδικασία είναι αυτή;

Που να ξέρω :stuck_out_tongue:

Την προηγούμενη φορά που γκρινιάζατε για τα μαζικά flag, άνοιξε το αθλητική επικαιρότητα, τώρα άνοιξε το Metallica, 2x4 = 8

2 Likes

@drenie τυχαίο ταγκ

5 Likes

Εξαιρετικό πρωταπριλιατικο, μιας και η δεύτερη πρόταση είναι μαθηματικά αδύνατη

Έχετε κι εσείς τα προβλήματά σας με τα φλαγκς, δεν λέω, αλλα είμαι κι εγώ που έχω φάει καρδουλομπαν. Μα γιατί.

2 Likes

να εισαι θετικοσ ανθρωποσ, παντα μπορει να υπαρξει βελτιωση σε ολους τους τομεισ

At the top of their game !

Μαδεφακααααααααααα

3 Likes

Πολύ σοβαρά το παίρνεις κατά την γνώμη μου. Τώρα που άνοιξε το Metallica topic μου ήρθαν notifications για 15 σημαιουλες, οι οποίες ήταν όλες σε παλιά ποστς από εκείνο το τοπικ ή από το παρόν τοπικ. Δεν ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα ακριβώς, αλλά γενικά όταν κλειδώνει/ανοίγει ένα τοπικ σκάνε όλα τα flags μαζί λες και είναι κάτι σαν report όσων συνέβησαν.

Όσον αφορά την τελευταία σου πρόταση, θέμα νομίζω υπάρχει όντως και είναι πολύ πιο σοβαρό από μερικά ηλίθια flags. Πιο πολύ με ξενερώνει προσωπικά η νοοτροπία αγέλης και το επίπεδο κάποιων “συζητήσεων” τα τελευταία 2-3 χρόνια στο φόρουμ, παρά αυτό. Αλλά it is what it is που θα έλεγε κι ο Κιουρχεντ.

Σταματα να γραφεις και θα δεις θεαματικη βελτιωση του επιπεδου

Μόνο αν κάνεις εσύ logout θα γίνει αυτό

Δεν νομιζω, μαλακιες λετε ετσι και αλλοως

Τελικά, γιατί κάνετε φλαγκς αναμεταξύ σας (πολύ πιθανό) και γαμάτε το φόρουμ; Αν δεν γουστάρετε ο ένας τον άλλον κάντε ignore.

Όντως τώρα; Κι εσύ;

1 Like

Ισχύει συμφωνώ.

Έχω ήδη ελαττώσει το ποσό γράφω αρκετά, κι έτσι όταν δεν γράφω κάποια προσωπική μου άποψη που δεν συνάδει με την Βίβλο του Μετσαλ, βρίσκω ότι δεν υπάρχουν και θρασείς ή προσβλητικες απαντήσεις από πρόβατα, οπότε συμβαίνει όντως αυτο που λες. Παράδειγμα αυτός μας ο διάλογος ας πούμε. Υπάρχει self regulating νοοτροπία εδώ μέσα, όλα καλά

ξεκολλήστε λίγο ρε σεις. πραγματικά γ@μ… εντελώς το φόρουμ και καταντάει χαζό. όταν ασχολούμαστε με τρολλ καταντάμε να γινόμαστε σπαμμερς και να τους δίνουμε χώρο. κάπου φτάνει όμως… ούτε το μαζικό ignore έχει νόημα γιατί θα καταλήξουμε να κάνουμε ignore και άτομα που μπορεί να συζητάμε και για κανα λάηβ ή καμιά μπάντα. και προφανώς με τα flags θα κλείνουν τόπικς…

5 Likes

Απλά μου φάνηκε αστείο, πέρα από ενοχλητικό αυτό που έγινε. Προσπαθώ να μην το δίνω τόσο σημασία αλλά τουλάχιστον πριν δεν επηρέαζε όλα τα νήματα (μάλλον δλδ, δεν το είχα δώσει κ τόσο σημασία).

Νομίζω ότι έχουμε ξεφύγει κάποιες φορές κ φτάσαμε σε άσχημες καταστάσεις. (εννοείται ότι βάζω κ τον εαυτό μου μέσα κ έχει σημασία το ότι κάνουμε αυτή τη συζήτηση μεταξύ μας)

Αδικείς λίγο το φόρουμ με αυτό. Έχουν υπάρξει αρκετές περιπτώσεις που έχουμε έρθει σε αντιπαράθεση αλλά πιο πολύ είναι το ύφος παρά το ότι βρίσκω τον ευατό μου υπερασπιστή του μέταλ, το οποίο όσο το διαβάζω μου φαίνεται αστείο. Καταλαβαίνω το ότι έχεις ξεφύγει από αυτή τη φάση αλλά δεν χρειάζεται να έχουμε κάνει το ίδιο οι υπόλοιποι. Μουσική είναι στο φινάλε.
Περιμένω εν τω μεταξύ να βγει νέος δίσκος Paradise Lost κ όλα όσα όμορφα έχω γράψει, να πάνε περίπατο :stuck_out_tongue: :laughing:

3 Likes

ο οποίος να ειναι ακομα πιο μπρουταλ και ντουμ απο το Medusa και να ειμαστε απο μια μεριά να βλεπουμε τον @QuintomScenario να αφριζει απο το κακό του :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Δεν γίνεται να αφρισω για κάτι που δε με ενδιαφέρει καν πλέον :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Οι Lost με τις δυόμιση πατάτες που έβγαλαν από το 2015 έως σήμερα με έχασαν ως φαν, πλέον είμαι απλά ακροατής της μουσικής τους. Αν βγάλουν κάτι καλό, εδώ θα ειμαστε να γουστάρουμε. Αν όχι, thank you next.

Αχ

2 Likes