Paul Banks (Lead Singer of Interpol) live Athens 15/02, Fuzz Club

Καλη φαση, νομιζω οτι θα τον τιμησω :slight_smile:

υ.γ. εχουν πει που θα γινει; Δεν βρηκα κατι… :-k

στο Fuzz, 15/2

θα περιμένω να ακούσω και τον καινούριο δίσκο τέλη οκτώβρη…

το σόλο του είναι λίγο ξενέρωτο για τα γούστα μου, αλλά λογικά θα τιμήσω και εγώ… :slight_smile:

Βασικα αυτο που λεει ο Καλουας.Θα περιμενουμε να ακουσουμε τι θα βγαλει και μετα αποφασιζουμε .

Αν εξαντληθουν τα πρωτα 300 τα υπολοιπα ποσο εχουν ?Γτ το 38 αρι που δωσαμε περσι στους Ιντερπολ ακομα ποναει …

δεν ξέρω πόσο πάει μετά, και αυτό το 20άρι ξέφυγε σε σχόλιο στην detox στο facebook…

έτσουξε το 38άρι πέρσι, αλλά ευτυχώς ξεχάστηκε, ένεκα του αξιοπρεπέστατου live…

αλλά… άλλες μουσικές εκείνες… :stuck_out_tongue:

Oυτε κατα διανοια μεγαλοπρεπες,γι αυτο λεω πως ποναει ακομα το 38αρι .

Καλα ηταν παντως . :slight_smile:

αξιοπρεπές είπα ρε… :stuck_out_tongue:

Οκ,γκαβομαρα ,το ιδιο λεμε . :stuck_out_tongue:

Συμφωνα με το Stop That Sound, 20-23-25? τα εισιτηρια!!

υ.γ. http://www.youtube.com/watch?v=E8Kjhf85HTM

το αγαπησα! εντελως ιντερπολ, σε λιιιιιιιιιγο πιο χαρουμενο :stuck_out_tongue:

Για πειτε, επειδη δεν ηξερα οτι εχει και δικια του μπαντα, τι εχει κυκλοφορησει και σε τι μουσικες κινειται;

έχει βγάλει ένα lp με ψευδώνυμο, ένα ep με το κανονικό του όνομα… και ετοιμάζει lp που κυκλοφορεί οκτώβρη, επίσης με το κανονικό του όνομα.

Julian Plenti Is… Skyscraper (2009)
Julian Plenti Lives… (2012)
Banks (2012)

intepol μ’άρεσαν πολύ, το solo του δεν με τρέλανε…
τα καινούρια που ακούω τώρα μου φαίνονται κάπως καλύτερα…

Απο οτι εμαθα καμια 500 ατομα πρεπει να ειχε σε μια απλα οκ συναυλια…Πηγε κανεις απο εδω;

από φίλο:

έπαιξε αποκλειστικά solo υλικό (εκτος αν μου ξεφυγε κάτι αλλά δε νομίζω), έπαιξε μια ώρα περίπου. σε γενικές γραμμές, καλά (λίγος κόσμος δυστυχώς).
ευτυχώς στηρίχτηκε περισσότερο σε julian Plenti songs (pou einai kai to kalytero tou me diafora = sxedon isaxio Interpol) h toulaxiston to moirase kai den epemeine poly sto teleytaio album