Ο Paul Dianno σε Καβάλα, Θεσσαλονίκη, Αθήνα και Κρήτη!

Πέμπτη, 13/3 @ Καβάλα

Παρασκευή, 14/3 @ Θεσσαλονίκη

Σάββατο, 15/3 @ Αθήνα

Κυριακή, 16/3 @ Χανιά

Από το επίσημο σάιτ του όλα αυτά…

Η περιοδεία ξεκινάει αύριο με πρώτη στάση τη Μαδρίτη…

:band:

Δεν υπήρχε αντίστοιχο τόπικ; :-s
Δεν το βρίσκω!
Τέλος πάντων, από όσο ξέρω η συναυλία της Αθήνας μάλλον δε θα γίνει…

Έψαξα κι εγω, αλλά δε βρήκα τίποτα… :dunno:

Γιατί δε θα γίνει? :-s

Τι έγινε, καιγόμαστε να δούμε το “τσογλάνι” τον Dianno; Τον πανκη;

Τσογλάνι ξετσογλάνι εγώ θα γούσταρα να τον δω…:band:

Εγω παντως την τελευταια φορα που ειχε ερθει και πηγα απογοητευτηκα τελειως. Μετα το μισαωρο η φωνη δεν εβγαινε καθολου. Οτι τραγουδαγαμε εμεις. Δεν θα ξαναπηγαινα ουτε με σφαιρες.

Εγω τον ειχα δει το 2004 και μου αρεσε…επαιξε σε πολυ λιγα ατομα λογω κακης διοργανωσης,αλλα επαιξε πολυ καλα και με παθος!!!
Ουτε και εγω τον βλεπω να ερχεται στην Αθηνα!!

Επιτελους!
Θα ακουσουμε τον πραγματικο τραγουδιστη των Iron Maiden. :thumbup:

Χαχαχαχ σωστός ο από πάνω. Τον ορίτζιναλ. :lol:
Ντιαννο ftw. 8)

κατσε μην ενθουσιαζεσαι και πολυ… εδω λενε οτι μπορει να μην παιξει αθηνα…

παντως εγω αν τελικα θα παιξει αθηνα θα παω στανταρ… 8)

Aνοίχτε και φαν κλάμπ και σελίδα στο μάισπεις για να γυρίσει πίσω στους maiden ο original τραγουδιστής τους. Χαχαχα τι λέμε βραδιατικα

Ο,τι θελουμε…

Δυστυχώς θα τον χάσω…:frowning: Θα πήγαινα Καβάλα στις 14, αλλά την επομένη φεύγουμε τριήμερη Αθήνα…:smiley:

Χαλαρα θα πηγαινα να τον δω, μονο για την ιστορια. Θα ναι καλη φαση αν τελικα μας ερθει… κι ας ειναι χαλια, κι ας ειναι οπως να ‘ναι… ουτως ή αλλως φτηνο θα ν’ το εισιτηριο.

Di`Anno στην Καβάλα?? Καλή φάση!!!

Ναι μωρε, ας ερθει και στα χαλια που ειναι, ετσι για τη φαση…O Dickinson παντως ΠΟΤΕ δεν θα μπορεσει να πει καλα τα τραγουδια του Dianno.

Τα έχει πει πολλάκις :wink:

Ε μη μου πεις τωρα οτι δεν ΣΚΟΤΩΝΕΙ το iron maiden ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που το λεει…Τον παραδεχομαι παντως γιατι δεν ειναι κομπλεξικος…και του dianno λεει και του Blaze τραγουδια…ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ.

Το Real Live/Dead One έχει τη καλύτερη εκτέλεση του Remember Tomorrow που έχει βγει…

Βασικα διαφωνω…καλα το λεει αλλα προτιμω το original…εχει μια χροια ο Ντιαννος και τα 2 πρωτα αλμπουμ τα εχω συνδυασει με αυτον…Ο Μπρους παντως ειναι αδιαμφισβητητα ο καλυτερος τραγουδιστης που εχει περασει απ τους Maiden.