Ο Paul Gilbert στην Ελλάδα (ω ρε μάνα)

Σε άλλο Thread ανέφερε ο Maiden79 ότι ο Paul Gilbert έρχεται Ελλάδα. Μολις είδα στο http://www.paulgilbert.com/Tour2008.html

October
19 - Thessaloniki, Greece / Mylos Xilougio
20 - Athens, Greece / An Club

Τεράστιος καλλιτέχνης, εκλπηκτικός κιθαρίστας (Racer X, Mr Big, etc).
Anyway, θα γίνει χαμός :slight_smile: :smiley:

Πράγματι, φοβερός κιθαρίστας και τύπος με χιούμορ. Και Gary Moore το Σεπτέμβρη? Πήξαμε στους ωραίους κιθαρίστες! POwer!:slight_smile:

Παιδιά μπείτε στο Site του Gilbert και ρίξτε ψάξιμο. Ο τύπος τα σπάει!!! και γαμω τα παιδιά!!!:lol:

Θα περάσουμε καλά.
Είχε ξαναπαίξει πριν από 10 χρόνια σε έκθεση μουσικών οργάνων και ήταν απίστευτος ο συνδυασμός “τρελή τεχνική και χιούμορ”. 8)

παιδιά τοδα και γω στο site του!αυτά είναι!!ποια εταιρία τον φέρνει και tickets??

τι λες τωρα . εφυγα . και στο αν μια χαρα θα του παρω πολλες πενες ( μεχρι να βγαλω τα λεφτα του εισητηριου δλδ:p ) . ωραια νεα 8)

απ’τους λιγους βιρτουοζους που δεν βαριεμαι να ακουω, ισως ο μονος μαζι με τον Satriani, καλη φαση…

τι να λέμε ρε παιδιά, φοβερός καλλιτέχνης, τέτοια νέα να έχουμε πάντα… :smiley:

οποτε μαλλον καποιος αλλος το ανεφερε!!!
cheerz

όποτε μάθει κανείς για εισητήρια μπορεί να το ποστάρει…ευχαριστώ, δεν το χάνω…

σωστός, από τη χαρά μου βιάστηκα…

Τέλεια…Ανυπομονώ να ακούσω απο κοντά το Get Out of My yard για να δω πως στο καλό το βγάζει αυτό κομμάτι…Λογικά δεν θα παίξει και απο το καινούργιο του δίσκο???

Αν δεν παίξει κομμάτια από τον τελευταίο του δίσκο, τι θα πάιξει τότε ?

PAUL GILBERT RULES!!! Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΔΗΣΗ!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Καλώς όρισες… Φυσικά και μεγάλη συναυλία

Πραγματικα μεγαλη ειδηση!Δηλωνω φαν.Πηρα και ενα φιλο μου που παιζει κιθρα και ειναι τρομερα επηρεασμενοε-κολλημενος με τον Gilbert και του λεω ερχεται ο Paul Gilbert Ελλαδα και μου λεει πανω στον ενθουσιασμο:-Ο γνωστος Paul Gilbert?Χαχαχαχαχα:lol:

Πωωω! Τέλεια! I’ll be there! :smiley:

Τι θα γινει? θα μας ξεφραγκιασουν?Συναυλιοδανεια ρε .Ελεος.Ουτε 600 ευρα δεν φτανουν για αυτο το καλοκαιρι.:frowning:

ενταξει καυλα!!θα παω σιγουρα!!αν και μετα θα εχω κομπλεξ κατωτερωτητας και θα κοψω τα χερια μου!

Είπαμε παιδιά, τέτοιοι καλλιτέχνες δεν χάνονται…