Ο Paul Gilbert στην Ελλάδα (ω ρε μάνα)

http://www.anclub.gr/files/more/PaulGilbert.html
θα πάω σε μία απ’αυτές τις μέρες να ρωτήσω αν βγήκαν εισητήρια…

Kαλα μεγαλο καλλιτεχνη δεν τον λες με τπτ,αλλα καλος κιθαριστας με εντελως καμενο χιουμορ.Λογικα δεν θαν τον χασω(αναλογα με τα λεφτα βεβαια γιατι ακολουθουν πολυ σπουδαιοτερες συναυλιες:p)

Δεν ξέρω για το χιούμορ του, αλλά την κιθαρίτσα ξέρει να την γρατζουνάει…

Αυστηρός είσαι! :p:D

Να πας να τον δείς, στο λέω ανεπιφύλακτα. Τον έιχα δει το 98 που έιχε παίξει σε έκθεση μουσικών οργάνων στο ΣΕΦ, μόνος του με backing track από DAT και ήταν πολύ καλός. Έχει τρελή τεχνική αλλά αντί να καβαλάει καλάμι έχει αυτό το χιούμορ, κάνει απίστευτη πλάκα με τον κόσμο, θα περάσεις σίγουρα καλά! :wink:
Το 98 είχε παίξει διασκευή κομμάτι Spice Girls και στο solo έπαιξε το solo του Stairway to Heaven για να το τελειώσει με Outro το riff του Sweet Leaf. :lol::lol:

φτιάξε μας Mule, φτιάξε μας…

Μάλλον support θα είναι ο Θοδωρής Ζήρας !!! Όλοι με τις κιθάρες μας για μάθημα εκείνη την μέρα !!!

Όχι μάλλον, θα είναι :slight_smile:

Σιγα μην παρουμε μαθηματα και απο τον Ζηρα…

Setlist anyone?

Ε ναι!

Απλα θα τον χασω.

Ειναι τελειο αυτο ! Πολυ οτι να ναι…

:lol::lol::lol::lol:

Aν κατέβεις εδώ από το προηγούμενο βράδυ πριν τους SMV τον προλαβαίνεις εδώ :wink:

τσίμπησα εισητηριάκι σήμερα!!No 10!
i’m a terrible man!:metal:

Λεω ετσι και αλλιως να ερθω απο το προηγουμενο βραδυ γιατι αν ερθω την ιδια μερα θα ειμαι πτωμα. Αλλα ειναι ηδη πολλα τα εξοδα για τα πηγαινε-ελα , να παρω το εισητηριο για SMV , να μεινω καπου + οτι θα ξοδεψω και λιγα για φαϊ κτλ. Δν μπορω να παρω και εισητηριο για Gilbert. (ετσι και αλλιως δν καιγομαι και ιδιαιτερα , απλα θα ηταν καλη φαση να τον εβλεπα). :slight_smile:

Σε καταλαβαίνω…
Και θα έχεις και να ξανακατέβεις 10 μέρες μετά για 5 Peace…

Αν πάντως το αποφασίσεις, εγώ θα πάω σίγουρα. :wink:

Ok ! :slight_smile:

Καλά δεν ήταν να έρθει και Θεσσαλονίκη??Τι έγινε πάλι ρε γαμώτο!!

Στο site του πάντως λέει ότι θα έρθει και στο Ξυλουργείο του Μύλου…

Που μπορώ να βρω εισητήρια???Αμα έχει ξαναειπωθεί σορυ αλλά εχω αργο ιντερνετ και δν μπορω να ψάχνω στις σελίδες

Παιδιά άμα έρχεται σίγουρα και Θεσσαλονίκη να μας το πείτε και μας να ανεβούμε.Θενκς!