Pentagram (aka, Αποθεωστε)

Πωπω μάγκα μου θυμάμαι πριν χρόνια, ήθελα να πάρω πενταγκραμ να τσεκάρω, δεν είχα ξανακούσει. Και μπαίνω στο ροκ σιτι στο κέντρο και αρχίζω το ψάξιμο. Οπότε βλέπω ένα με 5-6 γιουρο στις προσφορές. “Όπα!” λεω…το κοιτάζω καλύτερα…μα καλά γιατί δεν έχει πεντάλφες και τράγους και τα ρέστα; Ε, τελικά ήταν οι Τούρκοι, ευτυχώς που δεν το πήρα:p

Relentless
:bow2::bow::bow2::bow:

first daze here κολλημενο για κανενα μισαωρο στο forever my queen k μετα ακροαση του υπολοιπου δισκου. επειται το sub basement. πρωτη φορα που του ακουσα ενιωσα να με περιλουζει θειο φως.and the rest is history…:bow2:

Πιο τρου ατάκα δεν γίνεται!

Με ψήσατε όλοι εσείς…
Ακούω για 1η φορά τα First Daze Here και First Daze Here Too και επανέρχομαι με εντυπώσεις…

Doom προπαγάνδα!!! Περιμένουμε ατάκα αντίστοιχη με την πιο πάνω που να περικλείει μέσα της όλη τη γκάβλα της πρώτης πένταγκραμ ακρόασης!

τους witchcraft τους ειδα λαιβ πριν απο εναμιση χρονο, ετυχε να τους πετυχω στην γερμανια.φυσικα και τα εσπασαν.μια δευτερη ματια στο σιγκ μου δειχνει τον αντικτυπο π ειχαν στην μετεπειτα μουσικη μ ζωη…

Θέλω κι εγώ!!!

:har: http://www.rocking.gr/article2686.php
:har:

Καλά οι Πένταγκραμ είναι πραγματικά ένα είδος μουσικού τεστ. Τους βάζεις να τους ακούσει κάποιος ανυποψίαστος για να δεις αν έχει καλό γούστο στη μουσική. 8)

Θα τους φέρει επιτέλους κανένας από δω να προσκυνήσουμε λέμενς;

βασικα το ριφ που σκαει στην αρχη του sign of the wolf ειναι το ντουμ μεταλ

και ο κυριος απο κατω ειναι το ντουμ μεταλ επισης

καλά Bobby απο τα αγαπημένα πρεζάκια. Σεβασμός

Ωπ που σαι συ ρε καπετάνιε; Σε ψιλοχάσαμε τελευταία. :slight_smile:

Κάψιμο, πώρωση, εθισμός, μεγαλείο, αποθέωση, θρίαμβος, …, …, …, ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΠΛΕΙΕΡ!

Δυστυχώς τότε ήμουνα βαθειά νυχτωμένος…κλαψ…

Μεγάλη αλήθεια!.

Μπράβο φίλε! Έχεις γούστο στη μουσική!

[SPOILER]ΡΕ ΓΕΡΟ![/SPOILER]

bump. :smiley:

αν το γκομενακι δεν ειναι κορη του-ανηψια του, μια τυχαια φαν τελοσπαντων η για να το πω αλλιως αν ο bobby χωνει το γκομενακι, πεφτω σε καταθλιψη

μη ρωτησετε το γιατι, απλα δειτε τη φωτογραφια

η γυαναικα του ειναι απ οτι βλεπω στο προφιλ του:?

νταξει ξερωγω τι να πω τωρα…μπραβο στο μπομπυ, ΜΠΡΑΒΟ

κι’όμως… [SPOILER][/SPOILER] :lol::lol:

ρε τον πορνόγερο!!

και το καλύτερο…[SPOILER][/SPOILER] :!: