Ποια ειναι η γνωμη σας για τα piercing?

Οτι είναι εφετζίδικα και σπαστικά. Ο κάθε μπουχέσσας κάνει πίρσινγκ και γίνεται “μάγκας”…

Και ο κάθε μη-μπουχέσας κάνει πίρσινγκ επειδή έτσι του αρέσει
so?

Όταν λέμε προβλήματα στην υγεία προφανώς μιλάμε για piercing σε χείλη, φρύδια, π@@τσες κλπ ε?

Αυτός ΟΚ…

βασικα το piercing ειναι αρκετα επικινδυνο, ειδικα αν κανεις την τρυπα σε καποιον που δεν ειναι πολυ καλος ειδικος…στο φρυδι μπορει να ¨πεσει ¨αν χτυπησει νευρο και μετα δε διορθωνεται…στη γλωσσα αφηστε τ καλυτερα,μπορεις να παθεις απο καταγμα στο δοντι μεχρι πρηξιμο σε ολο το προσωπο μεχρι λοιμωξη και χασιμο της αισθησης της γευσης…δε θα μιλησω καθολου γ αυτους που κανουν στα γεννετικα οργανα[-X :stuck_out_tongue: :roll:

Για να μην αναφερουμε ποσο ομορφα θα μυριζει η αναπνοη σου… Η’ το ποσες μερες δεν πρεπει να φας κανονικα κι αλλα παρομοια. Στη μοστρα ειναι τελειο αλλα δεν αξιζει να περασεις τοσα για την μοστρα μονο.

τι κνιτες μωρε λετε?χαχαχα!εχετε ξεφυγει??
ο κολλητος μου που ειναι πασπιτης πρεπει να το βγαλει???ρε τι ακουμε…

Δεν είναι απαραίτητο να το βγάλει. Μπορεί να γίνει ΠΚΣίτης. :lol:

xaxaxa!δεν παιζει αυτο.εδω βριζει εμενα γτ νομιζει οτι επειδη κυκλοφορω με τα σκουλαρικια και με τα σταρακια(αντε και κανα σαλβαρακι που και που) ειμαι πκσιτης!!
και η μλκια ειναι οτι στην παρεα οι 2 ειναι δαπιτες,ο αλλος πασπιτης,ο ενας δεν ασχολειται(οπως και γω) και ο εκτος συγκλινει προς ΕΑΑΚ…ακυρο??

Στις κοπέλες μου αρέσει ο κρίκος στη μύτη (προσωπικό κόλλημα).

Εγώ πάλι ποτέ δεν τρύπησα και ούτε πρόκειται να τρυπήσω το σώμα μου.

το διάβασα έτσι:

Στις κοπέλες μου, αρέσει ο κρίκος στη μύτη

και εκεί που ήμουν έτοιμοσ να γεμίσω την απάντηση μου με emoticon που προσκυνούν, κατάλαβα οτι εννοείς:

Στις κοπέλες, μου αρέσει ο κρίκος στη μύτη

αλλά anyway. Φλασια mode off. :stuck_out_tongue:

Καλά το πιο ωραίο είναι να έχει η γκόμενα piercing στην ακρη του κάτω χείλους.

Είναι πολύ :λέξη_που_δεν_κανει_να_βαλω_γιατι_θα_πρεπει_να_μου_τη_σβήσω_μετά:

Εκεί είναι μακράν ότι χειρότερο υπάρχει.

(Κοίτα μη κάνει ντιλιτ το ποστ ρε:lightsabre:)

  • 10000:bow2:

+10001

Σε νιωθω φιλε. Κι εγω κυκλοφορω με σαλβαρια, all star, ταγαρια, ειμαι τρυπημενη στ’ αυτια κτλ και αμα βαλω και κανα αντρικο πουκαμισο ανοιχτο οταν πιασει ψυχρα θα πεις απο μιλια μακρια οτι προκειται για κνιτισα. Δραμα ειναι! :Ρ
Τεσπα τελος το οφ τοπικ :Ρ

Kαλα ειναι τα piercing, αρκει να μη το παρακανει κανεις, και γινει σουρωτηρι απ’ τις τρυπες…

+432546364574657658

Μάνο, ξέρεις.

  1. Δεν ξερω τι λετε για Κνιτες κλπ…Παντως η ΠΚΣ εχει ανετα τις πιο ωραιες γκομενες και με το πιο ωραιο στυλ…

Οσο για τα σκουλαρηκια…Στο χειλος μου τη σπαει δεν εχω καταλαβει το λογο(ασε που οποιος εχει ΠΑΙΖΕΙ συνεχεια με αυτο!) στη μυτη στις κοπελες μου αρεσει τρελα και στο φρυδι μου αρεσει αρκετα!

Εχω φιλο που εχει στη γλωσσα και οταν το ειχε κανει δεν το ειχε πει στουσ γονεισ του για 8 μηνες περιπυ και δεν το ειχαν καταλαβει!

πως γινεται να μην τον ειχαν καταλαβει???υποτειθεται δεν τρως για καποιες μερες εκτος συγκεκριμενων φαγητων… εισαι ψιλοτουμπανιασμενος και δεν μπορεις να μιλησεις!!