Ποια ειναι η γνωμη σας για τα piercing?

Kαλα που να δεις την πρωτη μερα που το εκανε…Ειχε μπλεδιασει η γλωσσα του ειχε πονοκεφαλο και επινε συνεχεια νερο:D …Μετα εφτιαξε η κατασταση…Δεν ξερω πως το εκρυβε ειναι μεγαλος απατεωνας αυτος…Ε οταν τελικα της το εδειξε το φετινο καλοκαιρι ηταν πολυ αργα για να κανει κατι8) …Ασε που ολο αυτο το καιρο εχει καταπειει 2 μπαρες ενα μπιλακι μπαρας:roll:

Πως ένας φίλος μου έκανε τρύπες στο σχολείο, με το αζημίωτο φυσικά:

Με σύριγγα:? :? :?

Λές για τις είμαι-η-Παπαρήγα-σε-νεώτερη-έκδοση ή για τις φούστα μέχρι τον αστράγαλο/περίεργα κολλιέ/μπακ οφφ είμαι σοφιστικέ?

8α συμφωνησω με κιρατζο!στην δικια μου σχολη τλχ οι πκσιτισες ειναι παναγια βοηθα!!

Περάστε μια βόλτα απο τα ΕΑΑΚ χημικού και μετά μιλάτε8)

Α ναι…Ξεχασα…Δεν της πιανεις συζητηση για πολιτικα ΠΟΤΕ!!!Και αριστερος να εισαι αφηνεις τις αναλυσεις σου για αλλου:p …
Ναι ακριβως οπως τα λες…Ειδικα οι φουστες κλπ μου αρεσουν παρα πολυ…Μην πω για κατι τι κοκκινα μαλλια
:papas:

Και φυσικα εαακιτισες ακομα πιο μεγαλο ρησπεκτ…ειδικα αν δεν ειναι φανατισμενες!

Κριμα που στο παντειο εχουμε μονο τις ψωναρες τις πασπ/δαπ ιτισες…

καλα εσυ το χεσες το θεμα.:stuck_out_tongue: μηπως σαρεσουν κιαυτες με το μουστακι και τις τρυχεσ στα χερια???:-k :-k 8O

:lol: Οχι ρε δεν εννοω αξυριστες:D …αλλωστε αυτο ειναι ενα στερεοτυπο…Αλλα μου αρεσει που αυτες οι κοπελες εχουν διαφορετικο στυλ απο ολες τις υπολοιπες…Γουσταρω πως να το κανουμε:p :smiley:

2 μύτη ( η μια εχει σχεδον κλεισει :frowning: )
1 χείλια και συνολικά γύρω στις 10 στα αυτιά ( χωρίς αυτές που έχουν κλείσει :stuck_out_tongue: )

Η μαλακία είναι ότι προχτές πήγα για τρύπα στον χόνδρο του αυτιού ( αυτό το μικρούλι στην μέση )
και έγινε μαλακία και δεν πέτυχε :? :? :?

Εγω εεχωωωω
:har: :har: :har: :har:

θα πάω να την ξανακάνω :bleh:

τι μλκια εγινε??

Ε λογικα θα πετυχε κανα νευρο…

η θα κοτεψε τελευταια στιγμη!:stuck_out_tongue: :lol:

Οταν εχεις κανει τατου δε κοτευεις σε τρυπουλες στα αυτια:p

την ξερεις καλα βλεπω…:stuck_out_tongue: εγω να σου πω την αληθεια πιο πολυ φοβομουν στις τρυπες παρα στα ταττοο.8O

στα αυτια ειναι ok, για να κανεις αλλου πιστευω πως πρεπει να σου παει πολυ αλλιως δε λεει…

βγήκε το πλαστικό πριν προλάβει να περάσει το σκουλαρίκι και μετά δεν έμπαινε :frowning:
και πρέπει να περιμένω να θρέψει λίγο η πληγή πριν την ξανατρυπήσω:?

γιατι ??? :-k :-k :-k :-k

@rangel καταλαβα τι παιχτηκε…
γτ οταν σε τρυπαει στο ταττοο ειναι η βελονα πανω στο δερμα σου…δεν τo διαπερναει…τλχ δεν διακρινεται…οταν ομως τρυπαει καποιο μερος για σκουλαρικι,περναει ολοκληρο ματσουκι απο τη μια μερια στην αλλη.
σκεψου οτι για να τρυπησω τη μυτη επιανα το χερι αυτης που με τρυπαγε και της το τραβουσα μακρυα!μετα απο 20 λεπτα την εκανε…χοαχαοχαχοαχοαχοα

axaxaxaxaxaxaxa

Στην πραγματικότητα το ταττοο ποναει περισσότερο γιατι είναι πιο χρονοβόρο, ενώ η τρύπα ένας στιγμιαίος πόνος. Και γενικά υπάρχουν τρόποι για να μην πονέσεις και καθόλου αρκεί να βάλεις μία κρέμα :slight_smile: