Placebo , 10+11 Σεπτεμβρίου , Θεσ/νίκη-Αθήνα

παλι εδω ειναι αυτοι…

Δεν θα με χάλαγε…δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα όμως για τα live τους οπότε θα το σκεφτώ.:-k

εγώ λέω να κάνουμε ένα θρεντ για όλες τις συναυλίες των πλασίμπο εδώ. Πώς έχει ο Τόλκις το θρεντ για τα ηβέντ του μαγαζιού του και το ανανεώνει? Κάτι τέτοιο.
Εξάλλου είναι κοινό μυστικό πως οι πλασίμπο μένουν μόνιμα Φιλοπάππου για να είναι κοντά στη φυσική τους έδρα.

Για πείτε και τιμές να γελάσουμε…

Για Συναυλία στο Θέατρο Γης

Τα πρώτα 1000 εισιτήρια κοστίζουν 30?

Μετά την εξάντλησή τους το εισιτήριο γενικής εισόδου θα κοστίζει 35?

Το εισιτήριο στο ταμείο την ημέρα της συναυλίας θα κοστίζει 40?

Για Συναυλία στο TerraVibe Park

Τα πρώτα 2500 εισιτήρια κοστίζουν 30?

Μετά την εξάντλησή τους το εισιτήριο γενικής εισόδου θα κοστίζει 35?

Το εισιτήριο της διακεκριμένης θέσης κοστίζει 75?

Το εισιτήριο στο ταμείο την ημέρα της συναυλίας θα κοστίζει 40?

Είναι στην κεντρική παίδες…

Ευκαιρια να τους δω επιτελους κι εγω. :roll:

εε ειναι που εβγαλαν new album…αλλα και αυτο να μην ειχαν παλι θα ερχοντουσαν γιατι εχουν σταθερο κοινο εδω…το 2007 παντως στο λυκαβητο ηταν μια χαρα!

Πολύ ενδιαφέρον! Μάλλον θα δώσω το “παρών” στη Θεσσαλονίκη :slight_smile:

Στο terra vibe ηταν so-so. Παντως αυτο μετραει:

εχμμ, λαθως, αυτο

σαν τους σκόρπιονς έχουν καταντήσει και αυτοί :stuck_out_tongue:
το 2007 στο λυκαβυτό ήταν πραγματικά πολύ καλοί… πέρυσι όμως όχι και τόσο…
πάντως τα εισιτήριο είναι μια χαρά… αν δεν είχα εξεταστική θα πήγαινα…

εγω παντως, μετα την συναυλια των rammstein στο χωραφι, μποικοταρω didi και rockwave… Μηπως οι placebo γινονται Η εχουν γινει οι paradise lost και οι mastodon της rock/alternative σκηνης ? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ . . .

Ωραίο μποϊκοτάρισμα κάνεις :stuck_out_tongue:

αντε ρε ερχονται ελλαδα; πρωτοτυπο :stuck_out_tongue:

Τους ειδα μια φορα περσι στο Rockwave οποτε δε με ψηνει να τους ξαναδω.

Οσοι πατε ειναι σιγουρο οτι θα περαστε καλα.:wink:

Ολα τα λεφτα ειναι το πρωτο link και ας μην ειναι κομματι των Placebo, και δυστυχως ειναι και ενα κομματι που δεν ειναι τοσο γνωστο οσο καποια αλλα. Μακαρι να το παιξουν οι BR στην Αθηνα μαζι με το No Direction

Ω, ναι τα έσπασε!

Θα τιμήσω δεόντως! :slight_smile:

Πάντως μετά την συναυλία τους στο Λυκαβητό, είναι κάθε χρόνο και χειρότερα. Παραμένει βέβαια μια καλή ευκαιρία να τους δούν και όσοι δεν τους έχουν δει ακόμα

Αυτό πάει για μένα :stuck_out_tongue:

Αν δεν τους έχεις δει να πας, είναι καλή ευκαιρία. Η τιμή του εισιτηρίου δεν είναι κακή, δεν έχουν βγάλει cd πρόσφατα και λογικά θα παίξουν ένα best of :wink:

Η τιμή του εισιτηρίου δεν είναι κακή, δεν έχουν βγάλει cd πρόσφατα και λογικά θα παίξουν ένα best of

αυτό…
λέω λοιπόν να ξανανταμώσουμε με το μόλκο μετά τ λυκαβητό με την ελπίδα να ακούσω τα προμεντς εποχής και κυρίως το πρώτο σιντάκι που συνηθίζει να απουσιάζει απ’τα σετλιστ τους κάτι που το καθιστά κάπως αποθημένο…:wink: