Planet Of Zeus - 12/05/18 & 13/05/18 Αθήνα, Gagarin

Τι έγινε τελικ’α? Το γκρέμισαν το μαγαζί?

yup. kai aurio (simera diladi) 8a ri3oun oti apomine. hope they hit u’r town sometime soon

1 Like

Πολυ καλοι ηταν, ναι. Και το μαγαζι δεν ηταν ΠΙΤΑ, οπως εχουμε συνηθισει να ειναι αλλα sold out στην Ελλαδα.

Στο τελος εδωσαν και αποκομμα.

4 Likes

δεν ξερω ποιον εχουν ηχοληπτη οι πλανετ, μηπως να τον δωριζανε και στις υπολοιπες μπαντες;
απιστευτος ηχος, ολα τα οργανα στην ενταση που πρεπει, ουτε κιθαρες να θαβονται ουτε τα ντραμς να καλυπτουν τους παντες

4 Likes

Ειχανε φανταστικο ηχο, ναι. Οπως τα λες, ολα ισορροπημενα!

2 Likes

Για ηχολήπτη ο, τι πληρώνεις παίρνεις και δεν έχουν όλες οι μπάντες την ευχέρεια. Τα παιδιά χτίζουν μια καριέρα και λογικά μπορούν να διαθέσουν ένα καλό ποσό. Για πολλούς θεωρείται κανονικό μέλος της μπάντας ο ηχολήπτης

Δυστυχώς δεν είμαι και τόσο καλά από υγεία αλλά θα πάω γιατί δεν γίνεται να μιζεριαζεις κιόλας

2 Likes

man hope all is good alla pigene kai eimai sugouros pos to live 8a sou ftia3ei tin dia8esi. oh and have tons of fun

1 Like

Το μεγαλύτερο άγχος μου είναι μη χάσω τους Μεηντεν γιατί περιμένω ημερομηνία για μια επέμβαση στη χολή ( μη σας τύχει κολικος ποτέ αδέρφια)

5 Likes

Πάνατ έχουν καλό ήχο. Παίζιε να έχουν κάποιον στανταρ. Αλλά ειδικά χθες και σήμερα που ηχογραφούν και αλμπουμ θα έχουν προσέξει πολύ το θέμα

Κουράγιο μαν. Και λιγο νωριτερα απο το λαιβ να ναι , ελα και κατσε εκει στα πλαγια απο την σκηνη στους λόφους. Περαστικά και όλα καλά να πάνε

5 Likes

oh fuck? file pragmatika sou euxomai ola na pane kala kai na min xaseis Maiden.

2 Likes

Έχω κάνει αφαίρεση χολής το 2014. Όταν έπαθα την κρίση είχα χεστεί απάνω μου… νόμιζα πως θα τα κακαρώσω. Οι μαλάκες στο δημόσιο νοσοκομείο που πήγα το επόμενο πρωί μου δώσανε φάρμακο για το στομάχι. Ευτυχώς που μια φίλη του πατέρα μου είναι γαστρεντερολόγος και την μυρίστηκε τη δουλειά και με έστειλε για υπέρηχο. Μπορείς να πάθεις σοβαρή ζημιά αν δεν το προσέξεις (παγκρεατίτιδα). Λαπαροσκοπικα γίνεται πλέον η επέμβαση το οποίο σημαίνει μια διανυκτέρευση στην κλινική και την άλλη μερα πας σπίτι σου. Την πρώτη βδομάδα πονάς όταν κουνιέσαι, οχι τίποτα τρομερό αλλά πονάς και για αυτό θα σου δώσουν δυνατά παυσίπονα. Την δεύτερη βδομάδα θα στρώσεις αρκετά αλλα και πάλι δεν θα εισαι για ταξίδια και μαλακάσες. Απο την τρίτη βδομάδα και μετά θα είσαι σχετικά κομπλέ.

Για το ον τοπικ. Ο ηχολήπτης των PoZ είναι ο Αλέξανδρος Κετετζιάν και είναι σούπερ επεγγελματίας το παιδί.

5 Likes

ευχαριστώ παιδιά. Χτες έπαθα μια 2η κρίση και πονάει πραγματικά :worried:

τι ώρα βγήκαν χτες . Ελπίζω να αλλάξουν λίγο το σετλιστ γιατί θα ήθελα ένα dawn of the dead & space loop
https://www.setlist.fm/setlist/planet-of-zeus/2018/gagarin-205-athens-greece-43ed936f.html

Χτες βγήκανε 10:30, σήμερα έχω ακούσει ότι όλο το πρόγραμμα θα πάει μισή ώρα πίσω.

EDIT: Δε θα περίμενα αλλαγή στο setlist :stuck_out_tongue:.

2 Likes

Σημερα εμφανιστηκε κι ο μισος @Rebel στο λαιβ.

2 Likes

ζήλεψα απ τον Μπάμπη των POZ που έχασε πολλά κιλά :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Φανταστική εμφάνιση με ηχάρα. Μπράβο τους που μεγαλώνουν πολύ , αργά και σταθερά

Προσπάθησα να μην κοπανηθώ από φόβο, αλλά κάποιες στιγμές δε γινόταν

4 Likes

Παίζουν τρομερή μπάλα, τους χαίρομαι κάθε φορά που τους βλέπω και μπράβο τους. Μπάμπης γαμώ τα παιδιά επίσης.

4 Likes

Χτες λιγο πιο χαλαρη η μπαντα . Επαιξαν και τις 2 μερες καταπληκτικα , με φοβερο ηχο .

Με χαροποιει παρα πολυ οτι εχουμε μπαντες που υπηρετουν το Hard Rock/Stoner - Rock n’ roll και ειναι παγκοσμιας κλασης.

Παντα τετοια !

2 Likes

Rebel περαστικα σου ευχομαι, να εισαι γρηγορα καλα.

Στην συναυλια του Σαββατου που ημουν μεσα η μπανταρα τα εδωσε ολα σε μια συγκλονιστικη εμφανιση. Τα σπασανε λεμε, απιστευτη αποδοση, φοβερος ηχος, δυνατος και ταυτοχρονα καθαρος, ολα ακουγοντουσαν οπως επρεπε. Μονο κομματαρες στο setlist και εξαιρετικη επικοινωνια και αλληλεπιδραση με το φουλ παθιασμενο κοινο τους. Και κατι που μετραει επισης πολυ ειναι οτι ολα τα μελη της μπαντας ειναι τρομερα συμπαθητικοι και ευγενικοι. Και γαμω τα ατομα, τους αξιζει καθε επιτυχια. Εν καιρω θα τα γραψω λιγο πιο αναλυτικα.

2 Likes

Ε, μα! Ριβιου ειναι αυτο;

3 Likes