Planet Of Zeus + Despite Everything @ Gagarin 24/11

ναι αλλα τα ηχεία τα χαρίζει δεν τα πουλάει … Εσύ τα χαρίζεις ? ε ?

Αν ειναι με γαλα το σκεφτομαι, θελω να ακουω δυνατα τους ΡΕΝΤ ΧΟΤ ΤΣΙΛΙ ΠΕΠΠΕΡΣ.

[U][B]Aν δεν απατωμαι[/B][/U] οι Despite μεχρι στιγμης δεν επαιζαν σε μαγαζια.
Μπορει και να κανω λαθος ομως.Στην Ελλαδα ε.

Δεν αντιλεγω, αλλα υπαρχει μια διαφορα αναμεσα στο “με χαλασε κατι” απο το παραληρημα. Εγω δεν καθομαι να κραξω για πραγματα που δεν εφαρμοζω, σορρυ.

τελοσπάντων βαριέμαι να κάνω quotes και να απαντάω στο κάθετι. Εγώ αυτό που είπα από την αρχή είναι ότι δε με πειράζουν οι μπάντες που παίζουν σε μαγαζιά και το κάναν πάντα από την δημιουργία τους. Με χαλάει η [B]αλλαγή attitude[/B] σε μία μπάντα που προσωπικά την υποστήριξα και τσακώθηκα για πάρτη της όταν oι δογματικοι DIY πατερες την έκραξαν που [B]αναγκάστηκε[/B] να παίξει σε δυο ελληνικές πόλεις σε μαγαζί, επειδή τότε δεν υπήρχαν ούτε τα άτομα, ούτε και οι χώροι για να στηθεί ένα αυτοοργανωμένο λάιβ.

Μπάντες όπως οι my turn, οι faithreat, οι I Want You dead, που ξέραν τι κάνουν εξαρχής τις γουστάρω τίγκα. that’s it.

όλα κουλ, είμαι κουλ τύπος, γαμάτος, ποστάρω στο τόπικ :stuck_out_tongue:
κούρασις μόνο, όταν κάτσει να κάνουμε την κουβέντα τετ α τετ είμαι σίγουρος εε… σίγουρη ότι θα τα βρούμε γαμώ το ιντερνετς :stuck_out_tongue_winking_eye:

The BBC χέσε μας ρε σακάτη (σ’ αγαπώ - περαστικά)

Agmar κάτι παρεξήγησες που ούτε και κατάλαβα, αλλά μόνο αγάπη :slight_smile:

fake7 άμα σε πετύχω καμιά φορά σε κανένα live με είσοδο (:PpP) θα σου πω πολύ ευχαρίστως όλες τις λεπτομέρειες για τις καταλήψεις που έχω βρεθεί έξω.

On topic: Θα είναι λαηβάρα, μεγάλο πάρτυ και τέτοια όμορφα :smiley:

fake7

10 ευρώ είσοδο σε κατάληψη, 10 ευρώ είσοδο σε κατάληψη, 10 ευρώ είσοδο σε κατάληψη, 10 ευρώ είσοδο σε κατάληψη, 10 ευρώ είσοδο σε κατάληψη :stuck_out_tongue:

βρε ανγκμαρ άλλο τι κάνω με την μπάντα μου και άλλο τι γουσταρω σε μια αλλη μπαντα.

ότι ακριβως λεει ο worst, είναι η αλλαγή και όχι το πως ξεκίνησες.

στην πολυετή μου συναυλιακη παρουσια ( :-s ) έχω παίξει σε διαφορα μερη. Αυτο δεν παει να πει πως δεν θα κρίνω ότι αγαπάω.

Να φανταστω, με την λογική σου, οτι απαξ και πας σε καταληψη δεν νοειται να πας σε συναυλια με εισοδο;

Ηρεμησε κιολας που έχω ριξει παραληρημα…

καλά, μερικές φορές πρέπει να δεις και τις περιστάσεις που οδηγεί ένα συγκρότημα να παίζει σε μαγαζί και την τιμή του εισιτηρίου. Ήχος, προσέλευση και τιμή εισιτηρίου που όπως στο gagarin και στο γκάζι ήταν χαμηλά.

Νόμιζω ότι θα φτάσουμε σε σημείο να αμφισβητήσουμε την diy ζωή μιας μπάντας από άλλες κινήσεις και όχι αν παίξαν με χαμηλή μεν, εισοδο δε.

Για να μην ξεχνιομαστε αυτό το έχω πει εξ αρχής γιατί ξεχάστηκε. ξέχασα κατι;

Azza σε ποια συναυλια θα’σαι για να βρεθουμε βρε συντροφισσα :wink:
ξέρεις…κουβέντα περι diy…ποτό…

Ενδιαφέρον αυτό.

Kατά τ’άλλα το τόπικ αυτό είναι ό,τι πρέπει για να χαζεύεις ακούγοντας Φουγκάζι.

Planet of Zeus @ gagarin 24/11 + Despite Everything

οπως εχω ξαναπει στο παρελθον δε μιλας με γριφους γεροντα…

[COLOR=“DarkRed”]e.l.e. [/COLOR]

παρακαλώ κάποιον μοντ , να σβήσει όλα τα ποστς που μιλάνε για το live …

μα τι θα γίνει επιτέλους , νόμιζα το ροκιν έχει αυστηρούς κανόνες λειτουργίας , τόσοι άνθρωποι εδώ μέσα, αν δεν βάλεις κανόνες θα γίνουμε ζούγκλα . παει, το τελευταίο οχυρό της μεταλλικής δημοσιογραφίας θυσίασε την ακαιρεότητα του στον βωμό του θεάματος … ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΣ ΤΟΥ ΡΟΚΙΝ ΜΑΣ ΠΙΣΩ .

μόνο τα ποστ σου ρε

μιλησαν οι μοντς η μου φανηκε?

έρχεται η σειρά σου σκύλε

μπααα … μαλλον έκλασαν . μάντεψε τι :lol:

Mods ειμαστε οτι θελουμε κανουμε.
Σε οποιον ΒΒΒ δεν αρεσει ας παει στους διπλα.

το δικο μου γιατι σβηστηκε ομως?

έλα ρε Deathster αρχηγική παρέμβαση γαμώτο … δείξε ποιος είναι το αφεντικό πριν την βόλτα από το παράρτημα . έτσι να γουστάρουμε :smiley:

[SPOILER]
Σου βαλα και λιρικς να γουσταρς

For how long do we tolerate these fools
Drunk with power
Drunk with power, obsessed with death
Death and destruction, drunk with power
A giant game of chess they play
With you and I as the disposable pieces[/SPOILER]