Playstation 3 ή Σχέση?

Ωρα να ανοιξω και εγω ενα trash poll τοπικ8) yeah!

Ειχα επικη συζητηση στο msn με φιλο το απογευμα. Του λεω πως μολις απολυθω απο τον στρατο το καλοκαιρι το πρωτο πραγμα που θα κανω θα ειναι να παρω ενα PS3 να λιωσω και αυτος μου απαντησε πως μολις απολυθει θα προσπαθησει να βρει καμμια γκομενα γιατι ειμαστε 25 χρονων γαιδαροι…

Εσυ φιλε συμφορουμιτη τι προτιμας?

(Απαντησεις του στυλ “γκομενα που να παιζει PS3” ειναι unacceptable… Εδω εχουμε να κανουμε με ρεαλιστικα διλημματα, οχι φαντασιωσεις:!:slight_smile:

YΓ Κανας mod να κανει το playstaion του poll, Playstation…:roll:

Πάτωμα λέμε.

[SIZE=5]ΠΡΟΛΑΒΑ!!!
[/SIZE]έντιτ: στο στρατό θα χορτάσεις πλέη στέησον οπότε σχέση ρε

Υπάρχει λύση!

Pro στο PS3 με σουβλακια και κοακολες στο πολυ ανετο

xbox γιατι τσιπαρεται και δεν σου βγαινει πανω απο 3 κατοσταρικα. και φιφα10. προ και μαλακιες.

το φιφα 10 σπερνει

σχεση,γτ τα παιχνιδια του ps3 ειναι ακριβα:|

σωστος ο σκαθαροζουμης

Το 2ο γιατί έπαιξα μόνο το play1 και οπότε δεν με ενδιαφέρει καθόλου τι γίνεται στο 3.
Γαμάτο τόπικ.

Ισως βγει και κανα σιμς που να βρισκεις γκομενες για το πσ3. Οποτε εισαι καλυμμενος.

Ντάξει χάρντκορ επιλογή το PS3 αλλά εδώ θα παραμείνουμε ενταγμένοι στη μάζα και θα προτιμήσουμε θηλυκό. 8)

:lol: Aυτό!
Θυμάμαι που το έλεγα με κάποιον στο πάρτυ και δεν θυμάμαι αν ήσουν και εσύ εκεί Γιάννη, πως όταν απολύθηκα (ήταν και σημαντικά μακρύτερη η θητεία τότε) είχα φτιάξει κάλους στους αντίχειρες… #-o:lol:

360 και σχεση.Γιατι εμεις οι εξμποξακιδες ειμαστε και μαγκες και ετσι να 'ουμ

μαθηματα κiθαρας?:tomato:

Παιξε halo:p

Εισαι σιγουρος για αυτο που λες???
Προσεξε μην το μετανιωσεις…

οntopic: PS3 εχω!!!(Το πηρα οταν τελειωσα τις πανελληνιες,αμεσως μετα ομως…εδωσα ΑΟΘ και πηγα στο Κωτσοβολο και το πηρα…) και το ιδιο βραδυ χτυπησα και γκομενα!!!(Τι εχετε να πειτε?? :lol::lol::lol: )

Οποτε τωρα που μας λειπει το θυληκο δεν κοιταμε για playstation…

Μμμμ… Τί λεπτότις! Πόσο πνευματώδες!

Ναι, ναι. Κάνε εσύ τον καμπόσο. Θα σε καρφώσω τουγιουνοουχού και θα κλαις μετά.

Η λίγδα στο πλήκτρο είναι ίδιον της ελληνικής αγοράς;

Οταν κυκλοφορησει το god of war 3,επονται πολλοί χωρισμοί…:lol:

Μεγαλη κουβεντα ειπες!!!Πραγματικα δεν το ειχα σκεφτει καθολου…

Αλλα ρε συ ποσο να κανεις να το τερματισεις??1 μερα??2?Αντε το πολυ 3…

Λες οτι εχεις τον ιωση και καθαρισες!!!

αμα το βαλεις το χαρντ βαλε 2 βδομαδες:p