Playstation 3 ή Σχέση?

:oops::-#:-#μας πηραν πρεφα…

8OΠο,αυτο,δεν το ειχα σκεφτει σοβαρα ποτε μου…it will be a tough one…:-k:p

Σχεση. Αφου εχω τερματισει το Metal Gear 4 ολα οκ! Αλλα μολις βγει το Smackdown vs RAW 2010 ΑΠΑΙΤΩ την ησυχια μου. Ομως υπαρχει και αυτη η λυση…

:smiley: Σωστος!

smackdown μακαρι να βγαινε για pc…να βγαζεις το αχτι σου…αλλα δυστυχως ειναι μονο για κονσολες,ε?

Ναι μονο για κονσολες… Ωραιο θα ηταν αμα το εβγαζαν και για PC. Εχει βγει το WWE RAW για το PC (παιχνιδι Smackdown ειναι) αλλα ειναι παλιο, του 2000. Για εκεινη την εποχη τα γραφικα ειναι καλα… Κατεβασε το απο torrent αμα θες να παιξεις λιγο Smack στο PC…

Σχέση. Μόνο το pc μπαίνει απο πάνω απο τη σχέση.

Σωστός ο μαν.8)

Εγώ θα έλεγα Nintendo!

Μία σωστή πρόταση μόνο ως τώρα…

και τα 2 χάλια είναι. PC και τα γραφικα στο φουλ. :smiley:

edit πρόλαβα :D:D

Πφφ κρυάδες.παίξτε εκεί.το ps3 σχέση είναι.μόνο που δε κάνει πίπες…κρίμα…:stuck_out_tongue:
πίτες εννοώ.σορρυ
ενώ η σχέση μαγειρεύει αμα λάχει

:lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: επικό ποστ

σχέση ftw γιατι ακόμα κ στο μανατζερ ειναι δύσκολο να πάρεις πρωτάθλημα με την ΑΕΚ :lol:

lol μη το λες!!!ο καλός μου, με πήρε (τηλ) προχθες περιχαρής ότι έχει ρίξει 6 στον Ολυμπιακό.Η ΑΕΚ.οεο.
εγώ δε ξέρω από αυτά.είμαι κορίτσι

:lol::lol::lol::lol:
Xbox ρε…Κάτι μου λέει πως σε λίγο ούτε οι πίπες αλλα ούτε οι πίτες θα είναι πρόβλημα…Techonology against women,…:stuck_out_tongue:

μου εχει τυχει παντως να εχω φιλο που χωρισε με την κοπελα του λογω μανατζερ :lol:

εντιτ
και γενικα ειναι κοινο παραπανω αυτο το μανατζερ απο κοπελες!

:lol::lol:νομίζω στις ανεκδιήγητες U.S. υπάρχει σύλλογος" Football Manager Widows" οπου μαζευονται οι χαροκαμένες και λένε τον πόνο τους για τον εκάστοτε departed που είναι φυσικά εν ζωή αλλά εχει εγκαταλέιψει τα εγκόσμια:lol:

ε που να καταλάβετε την έξαψη του “θα βγει ή δε θα βγει ο 17χρονος τογκολέζος αριστερός μπακ”?

το πολλ πάντως τιτανομαχία

Αγαπαμε σχεσεις που καταλαβαινουν τις ιερες Pro-Κυριακες.

Στην πραγματικοτητα αγαπάμε σχέσεις που λιώνουν μαζί μας.

Φανταζεσαι δλδ να βγαινεις και να λες στον κολλητο σου. “Ασε ρε μλκ, η γκομενα μου με έσκισε 3-2 με την Ρομα”

ή να του λες. “Μλκ, η γκομενα μου βρήκε ένα απίστευτο παιχτάκι απο Ουκρανία”