Playstation 3 ή Σχέση?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΤΕΛΟΣ!

Γαμησε το βιντεο Outshined.Το τελευταιο παιχνιδι ειδικα…

:? Τελείως αντιαισθητικό. Μου θυμίζει μία φάση που μου περιέγραφε ένας φίλος μου τις προάλλες που στη σχολή του έχουν μία θεά ξέρω’γω και τους μίλαγε για Pro. Φαντάσου δηλαδή να θες κοκό και αυτή να θέλει να παίξετε Ρεαλ Μαδρίτης - Μπάρτσα στο Pro. Ε δε λέει

:lol::lol::lol::lol:πατωμα

Εμένα με φτιαχνει. Όπως και το να ξέρει C. Άλλη φάση να γυρνάει και να σου λέει “Που πας ρε noobάκι;”

ααααχχ

Κοίτα, εξαρτάται. Άμα ξέρει από PCs και τέτοια ας πούμε και λίγο πριν την ώρα της συνεύρεσης σου λέει τίποτα του στυλ " έλα να σου κάνω ενα format " (κλείνοντας και το μάτι και τα σχετικά) ok, αυτό είναι αξέπταμπλ.

τι γραφετε ρε καμμενα!

Τι αξεπταμπλ; Γαμάτο είναι

“Ποσο μεγάλος είναι ο σκληρός σου δίσκος;”

δαρκοβδεσαν παράτα τους υπολογιστές και βρες καμια γκόμενα

Ηλεκτρολόγο;!

Πω θελω να βγει νεο WWE να παιξει βρισιδι και ξυλο με φιλους ολονυχτις!

το καλυτερο παιχνιδι WWE EVER ειναι το here comes the pain,απο εκει και περα τα γαμησαν

Αστειευεσαι και ψευδεσαι ακαταπαυστα αλλα ειμαιστε οφφ τοπικ

Εγώ παντρεύτηκα οπότε πήρα ps3 :stuck_out_tongue:

Παράξενες μέρες.
Εκεί που θα έλεγες playstation 3 έτσι…ελαφρά τη καρδία, λες σχέση.
Βέβαια, λες σχέση γιατί δε μπορείς να αγοράσεις το playstation 3.
Θα μπορούσε κανείς να πει (ίσως ο Μπουρούσης) ότι ο καπιταλισμός και η οικονομική κρίση φέρνουν πιο κοντά τους ανθρώπους.
Μη ξεχνάτε, ότι ο άνθρωπος γεφύρωσε τη γη με το φεγγάρι αλλά οι καρδιές των ανθρώπων μένουν αγεφύρωτες.
Πεσκανδρίτσα.

ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΜΑΚ!!! Την Παρασκευη βγαινει!!!

δεν υπαρχουν πιο νγαιη fighting απο τα WWE:p:p…παιξτε κανα Soul Calibour να νιωσετε…

χμμμ… λοιπον… σα γυναίκα, ονειροπόλα κ συναισθηματικη… ψηφίζω με τα μπούνια PS3… Οι σχεσεις ειναι μεγάλος μπελάς… Ασε που αν εισαι αντρας κοστίζουν κ ολας… ενω το PS3… σταθερή αξία… ξέρεις οτι δε θα σε απογοητεύσει ποτε!!!

O ξαδερφος μου πεταξε το ps2 στο τοιχο απο τα νευρα(αναθεματισμενο pro),και χαλασε και τον τοιχο και το εκανε σπαραλια,οπωτε μην το λες:p…