Playstation 3 ή Σχέση?

εγω δυστυχως δε μπορουσα να πεταξω το γκομενο μου στο τοιχο επειδη δε δουλευε καλα… τουλ στο Pro μπορεις να βγαλεις τα νευρα σου… δε σου κραταει μουτρα… :p:p

Παιζεις pro???

Παιζει να εισαι η κοπελα των ονειρων μ O:)

Η τωρινη μ κοπελα ενα βραδυ πεσαμε να κοιμηθουμε και μ γυρισε την πλατη επειδη επαιζα κανα 3ωρο(μλκιεσ λεω…5ωρο!!!:lol:) pro με τους φιλους μ!! :–

Are u single?:oops:Call me:lol::lol::lol:

άλλο “παιζω” άλλο “ξέρω” pro.

Μην ασχολείσε με noobs!

χαχαχαχα δεν ειμαι αλλα απ’οτι φαίνεται ουτε και συ!!! χαχαχαχα η αληθεια ειναι οτι δε παιζω Pro… αλλα καιγομαι ασχημα με τετοια πραγματα… οποτε δε θα σε παρεξηγουσα ποοτε!!!:lol::lol::lol::lol:

εχει τύχει να στήσω γκομενο 3 ωρες επειδή επαιζα Lotro#-o:lol::lol::lol::lol:

να πας να χεστείς κοντε!!! noob εισαι κ φαίνεσαι!!! vlaka!

Δεν εχεις αδικο…Πολλοι παιζουν pro!!!
Αλλα λιγοι ξερουν και παιζουν like pros

Σποντα!

Μου την ειπε η δεν καταλαβα?

Οι ανθρωποι που την αποτελούν είναι μεγάλος μπελάς! Όχι η σχέση αυτη καθε αυτη.

Κοινως, μια σχέση εξαρτατε απο τα άτομα και απο τους κανονες που βάζουν αυτοι.

freedom μυρίζει καλοκαίρι!

λολ μαλακια ειπες φιλος,εγω το πηρα σημερα

Συγνωμη αλλα εισαι ολιγον τι αμπαλος,μιας και μια ειναι η θρησκεια.

MORTAL KOMBAT

Noμιζα πως λεγαμε για ps3 παιγνια…οπωτε 1-0…και επισης,χμ,street fighter αν το παμε εκει,2-0(αμα ελεγα και killer instict,εκει θα εληγε με 5-0)…

Μιλησες για παιχνιδι ξυλου.Και γω απαντησα με παιχνιδια ξυλου.Αρα η απαντηση σου ειναι γεματη αμπαλοσυνη ετοιμη να δεχτει την ητα με 45634986341786127195736451345619 - 0 απο μενα και να πατησω πανω σου σηκωνοντας το λαβαρο της νικης.

Παιδια εκτος απο Smack 2010 παιξτε Τekken 6. + εκτος απο το ξυλικι εχουν βαλει και ιστοριαι περιπετειας. Με full costomization στους χαρακτηρες. Γραφικαρες και παιχνιδαρα.

PS3 και τενοντιτιδα δωρο!!!

σε τοπικ για ps3(αντε και σχεσεις:p),αναφερω ενα παιχνιδι ξυλου ps3 απεναντι σε ενα αλλο παιχνιδι ξυλου για ps3 που αναμενουν οι αλλοι…και λες για μορταλ κομπατ:|…i rest my case…

ε,κατσε να βγει και θα το παιξουμε

Νομιζω το θρεντ ειναι γενικοτερα για κονσολες χαζε:p

Re: Playstation 3 ή Σχέση?

:slight_smile:

PATWMA

GRREKLISH = PC PROBLEM

γιατι το γραφεις σε καθε σου ποστ ρε?

Ε,τοτε ψηφιζω σχεση.:stuck_out_tongue: