Plissken 2015 || 5 & 6 Ιουνίου

ρε συ καλουα, σε πληρωνουν γιαυτα; πως γινεται το πραμα;

:frowning: :frowning:
αυτές τις μέρες κάνω εκπαίδευση σε κεκ και βαριέμαι οικτρά… πειράζει που θέλω να προσφέρω στην ενημέρωση του φιλοθεάμονος κοινού;;; :frowning:

Άστον, καλά κάνεις Καλούα. Εγώ απ’ εδώ τα μαθαίνω. Εννοείται ότι είμαστε από τώρα εκεί τον Ιούνη :smiley:

Oυτε λιγο δεν πειραζει, αλλα η μανα μου μουχε πει πως κατι που κανεις καλα, μην το κανεις τζαμπα.

Βεβαια, τι ξερει η μανα μου; αυτη τη στιγμη πρεπει να λυνει παζλ (κανονικα, με κομματια) στο ιντερνετ.

οκ mate, από εδώ και πέρα κάθε άνοιγμα thread για live θα το συνοδεύω με το paypal μου :wink:

το κυριως ποηντ μου ηταν πως τα βλεπεις/μαθαινεις ολα αυτα οχι γιατι το κανεις. Εργο κανεις, δεν ηθελα να ΘΙΞΩΚΑΝΕΝΑΝ.

facebook ρε, απλά είμαι γρήγορος… :stuck_out_tongue: δε θίχτηκα φυσικά, μη σκας…

Όλα τα threads για τις συναυλίες ξεκινάνε με τον kaloua να αναγγέλει το event
και κλείνουν πάλι με τον kaloua λίγες ώρες πριν το live να προσπαθεί να δώσει τα εισιτήρια που του περίσσεψαν…:lol::stuck_out_tongue:

the truest μη σου πω… :stuck_out_tongue: :lol2:

δίνω από τώρα το εισιτήριο που πήρα :stuck_out_tongue:

Ξεκαρδιστικά αστεία για Μποφίλιου κάνουμε σε αυτό το θρεντ ή μπα;

ας κρατήσουμε ένα επίπεδο παρακαλώ… μόνο Μέιντεν!

Πωωωωω

Τι μπαντάρες φέρνουν οι άτιμοι;!;!

Τα σπάω με Horrors, Ariel Pink, Thee Oh Sees, Iceage, Liturgy και Cult Of Youth
αλλά κυρίως με θεούλη Andy Stott και Pharmakon (inb4 ασυνάρτητο ποστ αποθέωσης από ρέιζοριτα).

Φέρτε ρε και Prurient, Ben Frost και κάνα δυο τέτοιους ακόμα να καεί το πελεκούδι!

Εγω, παντως, ξενερωσα …παιζει να 'ναι το συνδρομο της περιοδου “παν μη Spiritualized, μετριο” :stuck_out_tongue:

Mudhoney καλη φαση, αγαπαμε, Mogwai μια χαρα, Iceage οσο καλους δισκους και να βγαζουν λαηβ δεν τους εμπιστευομαι, Thee Oh Sees, Horrors και αυτα για μενα για την ωρα.

Αν λες αλήθεια, το θέλω :D.

ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ PHARMAKON ΡΕ; DALHOUS ΕΙΜΑΣΤΕ

Ντάξει, καλούτσικη η Pharmakon, αλλά για να παίζαμε τρελή μπάλα σε θηλυκό death/exp industrial έπρεπε να έχει Puce Mary. Εκεί θα πάθαινα ανεύρυσμα.

ε τη δεύτερη μέρα θα τη χάσω σίγουρα λόγω goatsnake. το line-up εμένα προσωπικά δε μου είπε κάτι, ειδικά για την τιμή του εισιτηρίου, άαααρα… :stuck_out_tongue: οκ, ίσως ήμουν υπερβολικός για το από τώρα, but i’ll let you know :wink: