Plissken 2015 || 5 & 6 Ιουνίου

εξαιρετικο lineup και ειδικα με τα εξτρα electric wizard,savages,perfume genious
οσοι γουσταρουν ατμοσφαιρικες φασεις ας τσεκαρουν και Dalhous δεν θα απογοητευτουν

Μην αγνοούμε και Gonjasufi, Xylouris White, Twilight Sad, METZ

Δε χωνουν και τους goatsnake μέσα να ξεμπερδευουμε;;; [emoji22]

Εψησα Savages, METZ, POW! και Acid Baby Jesus (επειδη δεν εχω ξαναδει).

Γενικα, κωλομετραει, παροτι μου 'λειπει η ονοματαρα (για τα δικα μου γουστα) και παροτι δεν ηταν εξισου εντυπωσιακη η δευτερη ανακοινωση.

Κριμα που το “ονομα” της δευτερης ανακοινωσης ηταν οι Wizard, παντως. (no offense)

Αυτο με τον Ξυλουρη ειναι οντως καλη φαση;;; Ή η υπαρξη μιας κρητικης λυρας σε συνδυασμο με τον τυπα απο Dirty Three εγινε η χαρα του καθε χιπστερα;;; :stuck_out_tongue:

Επειδη παιζουν πραγματικα ΠΑΝΤΟΥ και με τεραστια ονοματα.

Εγώ πάντως, ονειρεύομαι τη στιγμή που θα πίνω το μοχίτο μου, θα χαζεύω κωλαράκια με σορτσάκια και από πίσω θα παίζει Satanic Rites of Drugula.

Μάλλον πάει για διήμερο, ε μαν? ^

Ε ναι. Ήθελα σαν τρελός βέβαια να δω Goatsnake (γιατί EW έχω ξαναδεί) αλλά αν δεν τους αλλάξουν ημερομηνία (που θα έπρεπε αν τους παίρνει, γιατί θα χάσουν πολύ κόσμο λόγω EW), προτιμώ να πάω Πλίσκεν για τη φασάρα, παρά να πάω να κλειστώ στο ΑΝ.

Έχω δεί Goatsnake και μπορώ να πω πως αν και ήταν αρκετά καλοί, το σκεπτικό σου είναι ολόσωστο.

μονοήμερα εισιτήρια δεν παίζουν ακόμα ε?

Apo 15/3

|| Μονοήμερα Εισιτήρια ||
15 Μαρτίου - 30 Απριλίου | Day Pass | 36 ευρώ
1 Μαϊου - 4 Ιουνίου | Day Pass | 40 ευρώ

βγάζει κανείς άκρη?? :S

This Thursday 12th March 2015 at noon be prepared for a legendary announcement:
3rd June - Thessaloniki
4th June - Athens
Rules of Engagement:
? no barrier/barricade!
? no bouncers between the band and audience!
? no ticket give-aways!
? no guest list (band and venue may invite friends and family - but the rest should pay for a ticket: managers, agents, publicists, attorneys, promoters, DJ?s and radio station people, record label owners and employees, record store owners
and employees, local band members, etc, etc)!
? no press list (any press needs to buy a ticket - we do not care if the show is reviewed or not)!
? no photo pass - anybody can take still photos from the audience with any type of still camera: professional or amateur (nobody onstage or backstage)!
? no audio recording, videotaping, filming, webcasting, radio broadcast, etc, by patrons or by the venue or the sound crew, etc.!
? still photos are fine for the entire show!
? no fancy screen printed poster that is for sale by the venue, promoter, or poster artist (posters should be used to promote the show only - not for profit)!
? do not kick the audience out of the venue after the band finishes - we will be selling shirts from the stage and meeting the audience and talking with them for 1 hour after the show!

εγώ :stuck_out_tongue:

ε πες ρε που μου το παίζεις έξυπνος! :stuck_out_tongue:

mike blackie στη θέση του mike blackie :stuck_out_tongue:

Παιδιά, έχω έγκυρες πηγές ότι είναι οι Tool, θα παίξουν όλο το Aenima σε diy/χαρκορ/νο μπάριερς φάση μόνο για την Ελλάδα, σε ένδειξη στήριξης για την κριση που περνάμε.

ρε μαγκες μηπως οι διοργανωτες ψαχνονται για καμια κλωτσα ξυπνησα και μου λει φιλος ερχονται wizard κολοχαιρομαι το ψαχνω και βλεπω αυτο τι να πω δηλαδη αμα ειναι καντε και το release party του 2ου τομου και μετα βαλτε να παιξουνε οι wizard me 45λεπτο σετ φεστιβαλ και 20ρικο εισιτηριο να δουμε την καθε μαλακια ζωα η μονοι τους η πακετο απο μενα[-X α 36ευρω τορα το δα νταξει τον πουλο

τι λες; :stuck_out_tongue:

Ε λίγο το χεις να πρέπει να φας στη μάπα ένα σωρό μουστακαλήδες για να απολαύσεις Electric Wizard;

Της πουτανας θα γίνει στο release του 2ου τόμου.
ΖΝ σχολή ρε

stupid hint:

:stuck_out_tongue: