Το poll που επρεπε να γινει

Mε ιταλιδες η γαλλιδες παιζεις?

αχχ σιεσάκι.Άλλη μεγάλη μου αγάπη:p,θυμάμαι τα 3ωρα πριν δύο καλοκαίρια,που έμπαινα στο νετ και τους γάμαγα όλους,αχχ:p

Δε παίζει να υπάρχουν πιο βρωμιάρες από τις Γαλλίδες.
Και δε μιλάω μόνο για μυρωδιές κτλ, αλλά και για τρίχες :expressionless:

Ο απο πανω εχει δικιο.

¶ρα τις προτιμάς.

Αστειο

Οι Γαλλίδες είναι γλιτζούδες.

Αυτά.
Τι Γαλλίδες ρε, η φινέτσα τους έφαγε.

Σαν τις Ελληνίδες πουθενά. (στην Ευρώπη τουλάχιστον).

Ελεος ρε οι Ιταλίδες πέρασαν μπροστά και με διαφορά. Τί άλλο θα δουν τα μάτια μου…

Μια βόλτα από Μυλοπότα ίσως πείσει και τον πιο άπιστο

Γελάω έξω δυνατά!

Μ’ αρέσουν περισσότερο οι Γαλλίδες, αλλά θα πήγαινα με Ιταλίδες. Τι ψηφίζω (και πόσα φράγκα παίρνω)??

Τσέχες. Και τινάζεις την μπάνκα στον αέρα! 8)

Τι σε απογοητευω ρε?σ’εχει φαει το hellfest φαινεται.:stuck_out_tongue:

Άσε φίλε, αυτό είναι το μεγάλο θέμα. Δεν έχω λύσει το ατέρμονο δίλημμα (Τσέχες ή Ουγγαρέζες):-k

Δύσκολο poll, αλλά ψήφισα Γαλλίδες kids. Κι αυτό γιατί η εμπειρία μου απ’τα εξωτερικά μου λέει ότι συχνότερα συναντάς ιταλική μετριόφατσα, παρά γαλλική. (δεν κρίνουμε μόνο από το FarOut στο Μυλοπότα :p)

Επίσης οι Γάλλοι/Γαλλίδες δεν συμπεριλαμβάνονται αναγκαστικά στους κρυόκωλους/κρυόκωλες, μην ξεχνάμε ότι πιάνουν και μεγάλο κομμάτι Μεσογείου :slight_smile: (έχουν και σέξυ προφορά - ειδικά εκεί :naughty:)

8O8O8O8O8O
Το ξερεις οτι δεν πας καλα…

Γενικα τιποτα από τα δυο. Αν ομως με απειλουσαν πως αν δεν αποφασισω θα με παντρεψουν με τη γειτονισσα θα ελεγα Italia. Συχαινομαι τα γαλλικα και δεν γουσταρω οταν βγαινουμε η αλλη να μυριζει χειροτερα απο μενα που θα εχω παει πριν για κρικετ!:?

Δεν ψηφιζω ομως.

Ανιτιρρησίας Συνειδήσεως!:stuck_out_tongue:

Pou ta eidate ayta re ampaloi? Se xippiko camp synantisate Gallides? Re oust! (Ist Gallisti)

Parisi i omorfoteri poli tou kosmou, an ksereis na tin ziseis. 300 xronia mprosta ston erotiko tomea kai oi gnorizontes kseroun ti ennoo…

Italia, i agapimeni mou xora. Trelainomai gia Italides, finetsa, style, tsampouka. Ama lygiseis Italida pou metraei san gkomena aytomatos pairneis credits. Protimisi sto aparamillo style ton gynaikon tou borra kai sygkekrimena Milanou.

Vote–> Italia. Mia Monica ftanei gia olous mas…

Bleedin exeis poly mileage na kaneis agori mou. Neos eisai akoma. :stuck_out_tongue:

Εμ τί άλλο θα ψήφιζες!

Νταζ, βρες μου 10 γαλλίδες ή ιταλίδες με κορμί λαμπάδα, που να’ναι στο ύψος μου (σημ. είμαι 1,94 ε!) και αναθεωρώ… :wink: