Το poll που επρεπε να γινει

Ιταλίδες στο Μιλάνο, μπορεί να βρήκα μέσα σε 2 μέρες και τουλάχιστον 10 με τα χαρακτηριστικά που θες (αλλά άνω του 1.80, όχι 1.94). Το πρόβλημα ήταν η φάτσα. Η φάτσα τους αποτελούσε counter του με πόσους ζάμπλουτους πελάτες έχουν πάει…

Εχει δικιο, πολυ δικιο. Η κυρια ξερει, να την ακουτε!

Τα υπολοιπα ειναι φημες, βασει προσωπικων εμπειριων. Οι μονες Γαλλιδες που εχω δει σε αυτη τη φαση ηταν στο Χελλφεστ, οι οποιες κοιμοντουσαν σε καμπινγκ. ε, αμα ηταν καθαρες, αξιζανε βραβειο κι οσκαρ πρωτου γυναικειου ρολου.

Exo mia fili Ollandeza 18 xronon, 1,95 kai me glykytato prosopaki les kai anikei se kopela 1,60.

Enas Daz den tha milisei gia tetoies istorioules alla gia gynaikes pou tha se koitaksoun kai tha trexeis na kryfteis.

Btw tin oraioteri gynaika pou eida sti zoi mou itan Slovaka :roll: Andrea Koukanova opou ki an eisai tora you ruled!!!

Θα σε δωσω στεγνα και θα τρεχεις ρε! Προσεχε. :stuck_out_tongue:

To Jennaki gnorizei kai giayto den efysyxazei file King :stuck_out_tongue: E, aplos thaymasmos itan…

Ο γούγλης δεν εμφανίζει αποτελέσματα :frowning:

Σε καταλαβαινω. Κοιταμε, αλλα δεν αγγιζουμε.

Οπως στις βιτρινες ενα πραμα. :lol:

Exotic dancer sto Dusseldorf. Ek Bratislavas. En etei 2002 mou petakse ta mpoutia tis pano sta gonata mou kai ebreksa to sobrakaki.

Καμιά φωτό παίζει? Αυτά τα παραπάνω να τα λες στα εγγόνια σου :Ρ

Θελω και γω 18χρονη ολλανδεζα φιλη 1.95 :frowning:

Aς μην εχει και φραντζαμ, δεν πειραζει.

8O Κατουρήθηκες;!!!

Sygkinithike…

Emopaido den einai gia ta moutra sou.

Bakille den exo foto. Apotypothike ston…skliro.

Την Ολλανδέζα τη θέλω κι εγώ ε!

Πες τα Νταζ.
Η κοπέλα θέλει έναν ατσάλινο μπλίντιν στη ζωή της. Το νιώθω!!! 8)8)8)

Oι ψηλές δε λένε ρε μάγκες. Πάνω από 1.77 η γκόμενα είναι άχαρη, εκτός αν είσαι ντερέκι οπότε τίθεται πρακτικό ζήτημα :Ρ

¶ντε καληνύχτες, σε τεσσεράμιση ώρες ξυπνάω

Βλίδιν, εσύ στις Τσέχες σου.

Afou eisai tsilibithras pos to les…

ναι αλλά είμαι ο Ατσάλινος Arch-Tsilivither! 8)
τεσπά. πολύ οφτόπικ βγήκαμε…

Σας είπα πως οι Τσέχες είναι θεές? :stuck_out_tongue:

Ψηλες και ψηλοτερες απο εμας αν ειναι δυνατον. That’s the spirit.

Eγω την ολλανδεζα θα τη κλεψω και θα τις φτιαχνω και brownies. Nαι.

Ακου κει emopaido. Πού ακούσθηκε?