Porcupine Tree / Anathema, τον Σεπτέμβριο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

[SIZE=“3”]Και ναι οι άρχοντες επιστρέφουν! (είμαι φανμποης, τι να κάνω?)
[/SIZE]
[SIZE=“5”]8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - PRINCIPAL CLUB THEATER- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΓΚΑΖΙ - ΑΘΗΝΑ (ως guests των Porcupine Tree)[/SIZE]

[SIZE=“3”]Εγω Βεροιώτης είμαι άρα Θεσνίκη θα πάω, όμως το να έρθουν οι Procupine Tree με Anathema guests είναι κάτι φανταστικό και σας ζηλεύω! Εξακριβώστε το, γιατί εγώ το είδα στο official site των Anathema
[/SIZE]
[SIZE=“6”]www.anathema.ws [/SIZE]

Exμμ, η ειδηση βασικα δεν ειναι οτι ξαναερχονται οι συμπαθεστατοι Anathema…8O

Τι εννοείς αδερφέ?

αλλάξτε τίτλο να φαίνονται σωστά ποιοι έρχονται!

NAI

ΡΕ

[SIZE=“5”]ΠΟΥΣΤΗ[/SIZE]

Κοίτα, αν εννοείς για τους Porcupine tree, στο σαιτ των Anathema λεει οτι Θεσνικη ερχονται κανονικα και στην Αθηνα ως guests των Porcupine tree.

Υ.Γ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ!

Εννοω οτι η μεγαλη ειδηση ουσιαστικα ειναι πως ερχονται μετα απο 5 χρονια οι Porcupine Tree! Χωρις καμμια υπονοια φυσικα μειωσης των Anathema που και αυτους με μεγαλη ευχαριστηση θα τους δουμε:wink:

8O8O

Mαλακες Porcupine Tree…

[SIZE=“4”]NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII[/SIZE]

O Σεπτεμβριος οσο παει και γινεται καλυτερος!!

Έκανα μια παροδική αλλαγή του τίτλου, μέχρι να εξακριβώσουμε ημερομηνίες κλπ…

Ελπίζω να ισχύει ε. Porcupine Tree ρε!!!

(ομολογώ είχε μια καλτίλα ο original τίτλος του θρεντ πάντως :P)

Αντε καλα, τα βρήκαμε απλά και οι Θεσσαλονικεις είμαστε άνθρωποι και η ειδηση για μενα είναι οτι ερχονται οι Anathema…

Να σε ρωτησω αδερφε, επειδη δεν εχει τυχει μεχρι στιγμης να ακουσω Porcupine Tree, τι να τσεκάρω πρώτα για να αρχίσω να τους ανακαλύπτω???

Υ.Γ. Πες πρώτα καποιο τραγουδι πιο μεστο, πιο ευκολο απο αυτους ωστε να χωθω σιγα-σιγα, οπως π.χ. στους My Dying Bride δε γινεται να χωθεις απο το two winters only, θα αρχισεις απο κατι πιο βατο οπως She is the dark και μετα το ψαχνεις πιο πολυ. Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω!!!:smiley: Ειμαι 17 μολις…

Γιατι καλτιλα βρε?:stuck_out_tongue:

Να δω σε πόσες συναυλίες θα πάμε φέτος:p

Ακου αρχικα τον δισκο Lightbulb Sun και ολα θα ερθουν απο μονα τους:wink:

[SIZE=“4”]Οου γιέα![/SIZE] (για το Σκαντζοχοιρόδεντρο, χωρίς να με χαλάνε πάλι οι Anathema)

ο συνδυασμος ειναι πανεμορφος

Μαλάκες, κλαίω από συγκίνηση!!!

Επιτέλους θα δω [SIZE=“7”]PORCUPINE TREE[/SIZE]

[SIZE=“3”]ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ[/SIZE]

ειδε κανεις τπτ και σε κανενα αλλο σαιτ?(στους pt δεν γραφει ακομη τπτ ουτε στο Myspace ουτε που8ενα)

Όμορφα θα είναι.

…δεν λες τίποτα:):!:

Ποιος ήταν ρε παιδιά ο ορίτζιναλ τίτλος του θρεντ γιατί δεν το πρόλαβα;