Χειροτερο Poser group

epitelous…san to gourouni tou arka…akoma ke stis fantasiosis mou vriskese eki na me kseneronis!

Οκ λοιπόν … σε αφήνω !!!

ine to kalitero pou exis na kanis…

Ελα ρε … γελάδα με σωσίβιο … :wink: :lol:

sinexizis na ise eki…ti tha gini?tha mporeso na fantasioso eleftera epitelous?

Κ νόμιζα πως μόνο εγώ έλυνα τα προσωπικά μου μέσω forum

hmmmm…poio ine to provlima sou akrivos?se kinigane polles?gia tin akrivia se akolouthoun opou pas?..den ksero giati akrivos milas gia na voithiso.
ego pantos den exo prosopiko provlima me kanenan…pou na min to kseri!

Παντως ο διαλογος σας δειχνει οτι υπαρχει “ΚΑΡΜΑ” αναμεσα σας. Ο ερωτας απο το μισος απεχει οσα και μια τριχα του HALFORD

karma mpori na iparxi…xrima omos den iparxi ke afto empodizi ton erota…

XAXAXAXA εισαι εντελως απαραδεκτη… Ανδρεα πλεον ειμαι εντελως μαζι σου…

oxi vre…giati mou to kanis afto?diladi teliosame? :frowning:

Καλα μην το παιρνεις και τοις μετρητοις Αντρικο. Οπως ξερεις ειμαι πονηροπαναγαθος εγω και αλλαζω αποψη στο λεπτο…χααχαχαχαχα
chk_chillin μαζι σου ειμαι!!!

xaxaxaxaxaxa…mipos na min xerome ke poli? isos se kana lepto na xeis ksanalaksi apopsi?hmmmmm…exo arxisi ke se fovame

Μην φοβασαι ειμαι πολυ φερεγγυος…!!! Ρωτα και τον Angel in Black…

Έμεινες μαζί του έγγυος;

Εγώ κρατώ επίπεδο και δεν μπάινω σε διαδικασίες “λάσπης”… Οι προδότες θα αντιμετωπίσουν την απαξιωτική σιωπή μας!!!

Yπονοείς κάτι Sirjim , και αν για ποιούς χτυπάει η καμπάνα , να έχουμε το νου μας δηλαδή.

έγκυος;ναι,το cyber sex τελικά έχει αποτελέσματα… 8O

Yπονοείς κάτι Sirjim , και αν για ποιούς χτυπάει η καμπάνα , να έχουμε το νου μας δηλαδή.[/quote]

Hell’s Bells πανω απο το κεφαλι σου…

Δεν απαντω γιατι θα ειμαι off topic…

ΥΓ. Σε λιγες μερες γενναω δυο βαρελια CUERVO και αλλα 2 JACK…

ΥΓ2.Οn topic… Για μενα χειροτερος Poser καλλιτεχνης ειναι ο Marylin Manson… που πας με τετοια φατσα φιλεεεεεε…