Χειροτερο Poser group

Yπονοείς κάτι Sirjim , και αν για ποιούς χτυπάει η καμπάνα , να έχουμε το νου μας δηλαδή.[/quote]

Hell’s Bells πανω απο το κεφαλι σου…[/quote]

Και θέλεις να πάμε ΤΕΧΑS σήμερα μαζί ? ξεχασέτο … πρέπει να με παρακαλέσεις πολύ …

na ertho ke ego?

Από τον Ιούνιο και μετά εσύ .

Sorry που το λέω αλλά για μένα δεν υπάρχει πιο καραγκιόζης καλλιτέχνης από αυτόν. Και τους Backstreet Boys σε μεγαλύτερη υπόληψη τους έχω.

Εμ, για αυτό που κάνει, είναι σαφώς κορυφαίος…
Σέβομαι το ότι δε σας αρέσει το είδος, αλλά όχι κ έτσι στεγνά στην πυρά

Ναι ok ίσως ήταν λίγο υπερβολικό αυτό που είπα.
Κοίτα, εάν δεν τον είχα δει σε video (live) και άκουγα μόνο τα κομμάτια δε θα του έδινα σημασία, τουλάχιστον δεν θα τον κακοχαρακτήριζα. Μετά όμως από αυτά που έχω δει τον θεωρώ απαράδεχτο, τουλάχιστον ως προς τον τομέα του show.
No offence.

That’s bettah :stuck_out_tongue:

Yπονοείς κάτι Sirjim , και αν για ποιούς χτυπάει η καμπάνα , να έχουμε το νου μας δηλαδή.[/quote]

Hell’s Bells πανω απο το κεφαλι σου…[/quote]

Και θέλεις να πάμε ΤΕΧΑS σήμερα μαζί ? ξεχασέτο … πρέπει να με παρακαλέσεις πολύ …[/quote]

Λοιπον δηλωνω δημοσιως την υποταγη μου σε σενα… Κερναω ολα τα ποτα, σε παρακαλω νυχθημερον να με συγχωρεσεις, σου υποσχομαι να σου δωσω οτι σπανια demo εχω και το μονο που ζητω ειναι η ευγενικη παρεα σου, αντε και λιγη εχεμυθεια… Ξερεις…

Unholy φιλε μου ο Marylin με την ευρυτερη εννοια ειναι μεγαλος ποζερας… Με την “απαράμιλλη” ομορφια του χαλαει ομως την πιατσα, καθοτι οι ποζεραδες πως να το κανουμε ειμαστε εμφανισιμοι…
Πλην ενος… Angel δεν εννοω εσενα…

D A V I D B O W I E

D A V I D B O W I E[/quote]

Φοβερος καλλιτεχνης. Λατρευω το Life on Mars…

D A V I D B O W I E[/quote]

Φοβερος καλλιτεχνης. Λατρευω το Life on Mars…[/quote]

An arxisw na ftiaxnw lista me olous tous kallitexnes pou ephrease,den tha teliwsw oute ston aiwna ton apanta,gia na mh milhsoume gia ta trends pou lansare,pragmata pou otan ta ekane autos,den ta katalavaine anthrwpos,th gothic koultoura pou ephrease,kathws kai th dunatothta tou na allazei sunexeia mousika(kai se alla epipeda)diathrwntas thn poiothta sto 90% twn periptwsewn.Apo autous tous polu ligous pou enw einai dhmofileis(“pop”) den einai rhxoi,anohtoi,anideoi kai entelws suneparmenoi.

M’aresei kai to Ziggy Stardust,to Space Oddity,kathws kai to upotimhmeno,kata thn tapeinh mou gnwmh,sxetika prosfato ('94 h '95)arketa peiramatiko concept album “1.Outside”.

O Marylin Manson ton exei xrhsimopoieisei ws kaloupi kamposes fores.To video tou gia to “Beautiful People”,thumizei upervolika to Heart’s Filthy Lesson apo to “Outside”,kai h persona tou Mechanical Animals,auth tou Ziggy Stardust,gia na anaferw merika paradeigmata.

Twra pia etsi opws exoun katalhksei me to farewell tour mallon oi KISS…
eida kai to ALIVE IV DVD kai elaxista kommatia kataferan na me kau**lsoun :evil:

1 1/5 χρονο μετα, πες μου οτι εχεις αλλαξει γνωμη.Μετα και απο το live στο Rockwave.
Ισα-ισα στον τομεα του show πιστευω οτι κερδιζει κατι.

Συμφωνω με την αποψη του telisvas οσον αφορα το poser κομματι της υποθεσης.

GRADLE OF FILTH???
oooooooooooooohhhhhhhhhh myyyy goooooood
ax00xa0a0xa0ax0ax0ax0xa0xa0ax0ax0ax0ax0ax
back to your tree monkey boy :stuck_out_tongue:

Ειτε cradle ειτε gradle ειναι για τον π…

Εφοσον μιλαμε για ποζερια θα ψηφισω manowar…GYM METAL…οπως λεει κ ο μετλλοπατερας :!:

Death to the false metal

Πραγματικά δύσκολη επιλογή.
όλοι χειρότεροι είναι σε σχέση με το rock.
8)

Πέρα από την πλάκα, μάλλον οι Κiss πλέον έχουν καταντήσει χειρότεροι ακόμα και από τους cinderella.

Βρε dyingfreedom τι σχέση έχουν οι “τεράστιοι” Cinderella με τους Εβραίους ΚΙSS;
Κρίμα και σε είχα σε εκτίμηση… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πέρα από την πλάκα οι Cinderella ήταν για μένα μια πολύ σπουδαία μπάντα εφάμιλλη των Guns n’ Roses, στο στυλ των Aerosmith και τωνAC/DC, μ’ έναν απίστευτο τραγουδιστή… Οι KISS προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσαν…

Πλάκα κάνω, καθώς τα συγκροτήματα που υπάρχουν στο poll είναι τελείως άσχετα μεταξύ τους.
όταν λέμε poser, o όρος είναι για συκγροτήματα 80’s ως επί το πλέιστον.
Οι cradle of filth όμως πχ είνια χειρότεροι και από ποζερ συγκρότημα.
Anyway ,οι MAIDEN τι σχέση έχουν;;;;