Post your art works

Διαβάζοντας κάτι σχόλια του tolki στο τόπικ με τα έργα τέχνης,σκέφτηκα να δημιουργηθεί ένα τόπικ που να ποστάρει ο καθένας απο εδώ σκίτσα,σχέδια,κατασκευές και γενικά οτιδήποτε μπορεί να έχετε φτιάξει για να διαβάσουμε απόψεις του καθένα για αυτό.

Ξεκινάει λεπόν το κλασσικό ψώνιο,εγώ δλδ,με κάποια σκίτσα που είχα κάνει πριν κάπου 2 χρόνια.

Χαιρομαι που τηρεις το fair play :smiley:

:-k Δλδ?:-s

Eδωσες ξανα τη μπαλα σε εμενα επειδη την πεταξα εξω για να προσφερθουν οι πρωτες βοηθειες σε παιχτη της ομαδας σου!

Καλα αν ποσταρω εγω αυτα που εχω κανει θα ντραπειτε ολοι ε

Δεν έχει σημασία ρε,πόσταρε ότι να είναι,ούτε καν χρειάζεται να είναι σχέδια,ας είναι ξέρω εγώ κάτι φτιαγμένο απο πλαστελίνη,ή πυλό,ή χαρτί,ή οτιδήποτε δλδ.Τόπικ στο ρόκινγκ είναι,όχι εξετάσεις για την Καλών Τεχνών.

Αν και μαλλον θα κοψετε τη ζωγραφικη με τα απο αυτο. Αντε, θα σας χαρισω λιγη απο την καλλιτεχνικη μου λαμψη…


Απ’ τους gogol bordello δεν είν’ αυτός που ζωγράφισες?

Σπάζω τα μολύβια μου μετά από αυτό.

Απο Fields of the Nephiliem :wink:

[FONT=“Comic Sans MS”]Ο Πυραμίδας πάντως σας έχει όλους :slight_smile: ,άσχετα που τα θεματά του εμένα με τρομάζουν ώρες ώρες :-s .
Κρατάω το βάτραχο μου…τον οποίο θα πουλήσω μετά από πολλά χρόνια -όταν ο Πυραμίδας θα έχει γίνει αναγνωρισμένος και καταξιωμένος καλλιτέχνης- σαν ένα από τα πρώιμα έργα του και θα βγάλω μια μικρή περιουσία ιμότικον που τρίβει τα χεράκια του[/FONT]

Xερακια με 48 νουμερο παπουτσι…

Έχω χεράκια! και τα παπούτσα μου είναι 39,5 στο νούμερο γιατί είμαι 1,83 και έτσι πρέπει να είναι για να μπορώ να στέκομαι…

κι εγω με το ιδιο υψος περιπου φοραω 48.Για να στεκομαι γιατι αν φοραγα μικροτερο νουμερο λογω @@ θα εγερνα μπροστα!

OMG,τι πονηρό που είσαι:p

Πυραμιδα ζωγραφιζεις απιστευτα ε…ευγε!8O :slight_smile:

Περιμένω ποστ Ellanor

Εdit: Πυραμίδα, ζωγραφίζεις τις γυναίκες με μεγάλα μπαλκόνια… Θα πας μπροστά

Μερικες δημιουργιες μου. Μην παρεξηγειτε, 10 λεπτα το πολυ να κατσω να τα φτιαξω :stuck_out_tongue:

Woody Allen

Led Zeppelin

Ξωτικο

Καλλικαντζαρος

Wretch τελεια σκιτσακια. Εχεις ταλεντο…

Ο Σλας κουρεμενος ειναι…

:lol: ΘΕΙΚΟ

Νομιζω οτι ο Πυραμιδας ειναι καργα επιρρεασμενος απο Dali και μπορω να πω με μεγαλη βεβαιοτητα οτι ειναι αξιος συνεχιστης του…

Και ολα αυτα επειδη ειδα κατω απο το σκιτσο να λεει “η γνωμη σου τωρα μετραει και αμοιβεται” :stuck_out_tongue: