Post your art works

Τενκιου παιδες (Chris και Haliκατι)!
Να χα και δικες μου ιδεες καλα θα ταν. Ολα αντιγραφες ειναι :lol:

τέλεια πυραμιδα…keep walking…εεε drawning εννοώ…:stuck_out_tongue: :wink:

Το τελευταιο μου αριστουργημα.
Ονομαζεται:

“O montecristo στο ΟΑΚΑ”

Σας εχω ολους…

My masterpiece…

H λαμπα που ενω ειναι μεσα φαινεται και απ εξω ειναι ενα παραδοξο που σκοπο εχει να καταδειξει την αναγκη του καθημερινου ανθρωπου για την αγογγυστη εξωτερικευση των συναισθηματων του,μετα την ανερυθριαστη πιεση που τοσο αδικα δεχεται απο μια κοινωνια που βαυκαλιζεται καθημερινα μεσα στην ανυπαρξια της ιδιας της της Ουσιας.

Όποιος πρόστυχος δεν καταλάβει ότι η παρακάτω εικόνα απεικονίζει την σύγκλιση της μεθόδου Newton - Raphson για διαφορετικές αρχικές τιμές, για την λύση της εξίσωσης z^{3} - 1 = 0 στο C, να του καεί το pc :stuck_out_tongue:

Ωραίος συνδυασμός χρωμάτων πάντως. :wink: Από όλα τα άλλα, δεν κατάλαβα τίποτα. :stuck_out_tongue:

όχι, όχι, ειναι προφανέστατο. Λύση εξίσωσης είναι. :stuck_out_tongue:

Α ρε Πυραμίδα, τι τόπικ άνοιξες… Εσύ και η Wretch ως τώρα πάντως είστε οι πιο ταλαντούχοι! :stuck_out_tongue:

Λεπόν, το μισό (3 σελίδες) απο ένα κόμιξ που είχα φτιάξει πέρισυ, πριν ξεκινήσω τη σχολή. Τα σχεδιαστικά λάθη είναι άπειρα αλλά σε γενικές γραμμές είναι μάλλον καλό. Κάν’τε κλικ στις εικόνες, μεγενθύνετε τις, και διαβάστε το! Δε βάζω το υπόλοιπο μισό, αν θέλει κανείς όμως να μάθει τι γίνεται μετά του το στέλνω πολύ ευχαρίστως :slight_smile:

edit: αα, δεν μεγενθύνεται άλλο… Ελπίζω να διαβάζεται και έτσι!

Ellanor κορυφή!!!:smiley: Και σαν κείμενο μου φάνηκε πολύ ωραίο…:slight_smile: Συγχαρητήρια…Άμα θέλεις κάνε και τα υπόλοιπα post:)

#-o :lol: :lol: :lol: :lol:

Gatekeeper:

Πρόσκληση από για πάρτυ που είχα κάνει:

Nightwish:

Από το Κοράκι του Πόε.

Ένας συνονόματος γνωστός:

Εγώ στο περίπου:

P.SO τίτλος του topic ειναι άθλιος.

Τον άλλαξα,ελπίζω να είναι καλύτερος έτσι:roll:

Κάτι μου θυμίζει ο κύριος… :roll:

Kαι κατι απ την τεχνη της φωτογραφιας…

Το εργο μου τιτλοφορειται….“My Balls…2 alternative origins of species”

Εικαστικα ανηκει στο πεδιο του Συμβολισμου…

:stuck_out_tongue:

Αυτά τα έκανα περσι στο σχολείο, επιλεγόμενο μαθημα Ελευθερο Σχεδιο. Βέβαια ο καθηγητής μας εφερνε όλο αντικείμενα απο το σπίτι του να σχεδιάζουμε και μας είχε πρηξει λίγο αλλά είχε πλακα.

Τσιμπουκια και πιπες σας εβαζε να ζωγραφιζετε?

τς, τς, τς… Τι ανθρωπας πια κι αυτός ο τολκις… Με την καλη κουβέντα στο στόμα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η καλλιτεχνική σου ευαισθησία φαίνεται απο μακριά!!

Πάντως οκ μεχρι και γλάστρα μας είχε φέρει μια μερα να σχεδιάσουμε. Κοντευε να του φύγει η μέση απο το κουβάλημα. :stuck_out_tongue:

Να λες πάλι καλά που δε σου έφερε το κεφάλι της Υγείας…

Οκ αφου με κακολογησες κατευθειαν θελω να μου πεις πως λεγεται αυτο το ξυλινο πραμα στη 2η φωτο που το καπνιζουμε.
Κατα 2ον δεν θες να δεις την καλλιτεχνικη μου ευαισθησια σε ενα κομματι χαρτι γιατι θα νιωσεις πολυ ασχημα μπροστα στο μεγαλειο μου και μπορει να κανεις κακο στον εαυτο σου !8)

:stuck_out_tongue:

καπνοσύριγγα λεγεται. :stuck_out_tongue: