Post your art works

Πλακα πλακα παιζει πολυ ταλεντο εδω περα. Τα περισσοτερα ειναι πολυ ωραια, μπραβο.

Αδικο θρεντ για εμας που δεν εχουμε scanner καθότι ψώνια κ με δείγματα γραφής…:frowning:
ΠΠΠΠαρόλαυτα I liked τα σχέδια του rp,της wrech,princess of the dawn , το κομικ toy ellanor,k to ελυθερο της fenia που αν κ αρχαρια κ μικρούλα νομίζω το έχει…:thumbup: keep going guys!!!

Hocam μήπως να δοκίμαζες να γράψεις…???

Pyramid, Fenia, Princess, Ellanor και γαμω τα σκιτσα! Αν καποιος απο σας παιρνει μαθηματα να μην τα σταματησει. Καημος μου που δεν εκανα ποτε τπτ σ΄εργαστηρι κτλ (και που δεν προκειται). Keep on rockin’ 8)

Φιλος οι ανθρωποι κανονικα ειναι 3 μεγαλυτεροι απο τα σπιτια σε αναλογα σκιτσα. Εσυ τους εκανες τοσοδουληδες.

Της Wretch και της Αντωνιας μ αρεσαν πολυ…Κυριως σαν θεματολογια. :thumbup:

Ωραίο θρεντάκι, δεν το χα πάρει πρέφα. Κάποτε… προ αμνημονεύτων χρόνων σκίτσαρα και γω, αλλά πλέον το χω κόψει το άθλημα.
Πάρτε και ένα δικό μου σκίτσο που έγινε πριν πολλά πολλά χρόνια (αρχές γυμνασίου νομίζω) για να δείτε πως ζωγράφιζα.

Με λιγη εξασκηση ακομα θα εισαι ετοιμος να σχεδιαζεις εξωφυλλα Manowar!

γαματο ειναι ρε!!!

Ένα καλό που είχα ήταν κάτι μήλα με κάρβουνο που είχα κάνει τετάρτη δημοτικού (!), αλλά είναι στην αποθήκη. :stuck_out_tongue:
Και μια νεραϊδούλα, αλλά την έχω χαρίσει. :-s

Θέλω να ασχοληθώ λίγο με το άθλημα, καλή φάση! :smiley:

Μπράβο στα ταλέντα του φόρουμ, τα σχέδια ήταν πολύ ωραία! 8O

Nihilist ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ, αληθεια! Ρεεε οσοι εχουν ποσταρει (σοβαρα :stuck_out_tongue: ) σκιτσα τους ειναι απιθανα. Εχω ενα ωραιο τοπιο με χρωματα που χα κανει στο δημοτικο αλλα το χω σε παταρι γαμωτεν και ειναι πολυ μεγαλο. Τεσπα, (ξανα)απολαυστε αυτα προς το παρων 8)

Αλλο ενα νεραιδοξωτικοειδες

Sartre

(σε συγκριση με τα προηγουμενα τα εχω σε 2η μοιρα :stuck_out_tongue: )

Wretch το πιγκουινο στο avatar σου εσυ τον εχεις ζωγραφισει?

O Chilly Willy; Του tex avery δημιουργημα ειναι (τον κανω μια κοπια αμα ειναι no prob :P)
Τωρα παει τον αλλαξα κι αυτον :stuck_out_tongue:

Είπα να ποστάρω και μερικά ακόμη,και αυτά αρκετά παλιά,απο πέρσυ μέχρι 2 χρόνια πριν.

[SPOILER]

[/SPOILER]

όμορφα ε:wink: ευγε

Πιστο αντιγραφο του εκπληκτικου εργου του Μαεβιους Παχατουριδη “Η μοναξια της αγελαδας” σε μουντο φοντο λογω του οτι την ωρα της συλληψης ηταν βραδυ και ηθελα με αυτο το τροπο να περασω μια αμμεσοτητα και μια ζωντανια της στιγμης με το εργο.

:bow2: :bow2: Κατι τετοια εχουν τα d&d guide books…θεικο:)

Πολύ ωραία πραγματικά! :thumbup: Ειδικά το τελευταίο. Πολύ ωραίος ο τρόπος που χρησιμοποιείς το χρώμα εκεί.

Ένα σχεδιάκι που έκανα για να μας πάει καλά η χρονιά :wink:

Ομορφο ειναι αλλα της εκανες ψωμακια…Γιατι της εκανες ψωμακια;:frowning:

Αχνοφαινεται η αγελαδα.

Πφ, φτηνος αντιγραφεας μου ο μαεβιους…

Παρτε το χαμπαρι, δεν μας αρεσουν τα πετσια-κοκκαλα (εκτος απο εναν που ξερω :stuck_out_tongue: )…

Μία καλλονή, αφιερωμένη στο Σόφι-Κ.

Αυτο τι επαθε, περασε χτικιο;:-s