Premier League

Τα ποσά που πληρώνει η City είναι μεγάλα κυρίως επειδή ζητάνε οι άλλοι πολλά. Η δουλειά που έχει κάνει ο Pep σε κάθε έναν παίκτη και στην ομάδα ταυτόχρονα είναι απίθανη. Πέρα από Allison και KDB, σου έρχεται κάποιος άλλος παίχτης που λες ότι είναι τοπ5 στη θέση του αβίαστα? Απιθανα πράγματα γενικά

Συμφωνω σε οσα ειπες εκτος απο αυτο, που θα ηταν εγκλημα

Γιατί ρε συ? Πότε θα ξαναδούμε τέτοιο παίχτη? Να πάει στη Σίτι απ’την άποψη να ευχαριστηθεί το παιχνίδι και εμείς να τον απολαύσουμε για λίγο ακόμα

Για να μαζευόμαστε…Κυριακή 11/4/2021, 12:07 λέω πως σήμερα η Τότεναμ θα κερδίσει πολύ άνετα τη Utd, για πείτε προβλέψεις :sunglasses: :sunglasses:

εγώ το έκλεισα πάντως τώρα μόλις που ακύρωσε το γκολ του Καβάνι και πάω να δω καμιά ταινία, δεν παλεύεται η διαιτητική σαπίλα της Αγγλίας ούτε η γραμμή των σύγχρονων κανονισμών σε συνδιασμό με το VAR που προσπαθούν να κάνουν το ποδόσφαιρο μπάσκετ…ισοπαλία το έβλεπα το ματς εξαρχής, για να είμαι κ ontopic

Fixed there for you

ούτε σε superleague τέτοιες κόκκινες αλλά δεν πειράζει…

Α άρα δεν ήταν χτύπημα εκτός φάσης?

για την ‘‘σφαλιάρα’’ στον Σον λέμε πριν το γκολ? :stuck_out_tongue:
Γιατί το έκλεισα μετά, δεν ξέρω τι έγινε και αν έγινε κάτι άλλο…
Αν λέμε για την ‘‘σφαλιάρα’’, δεν ξέρω τι πρέπει να απαντήσω :stuck_out_tongue:

Αν το θεωρείς χτύπημα εκτός φάσης

δεν ξέρω αν ρωτάς σοβαρά ή αν κοροϊδευόμαστε και πρέπει να κάνω χαβαλέ ή κάτι τέτοιο :stuck_out_tongue:

1 Like

Καλά ρε συ, θα το αφήσω να περάσει τότε, σας αδίκησε ο κόρακας :stuck_out_tongue:

Πάλι νίκη με ανατροπή γαμώτο… πώς θα βγούμε δεύτεροι με τόσες ανατροπές;!

1 Like

Τελικά είσαι book ή μίλαγες εξ’ονόματος τους? :smiling_imp: :smiling_imp:

Παλιά δοκιμασμένη τακτική το ας περιμένω πως να πάει το ματσάκι, μου φαίνεται ταιριαστό με τα xG βέβαια.

Τέσπα, για το ματσάκι μέχρι το 60-65 μια χαρά ήταν, απόλυτα ελεγχόμενο αλλά είναι άρρωστη η ομάδα με το που πάει στραβά κάτι, πχ ένα γκολ. Με κομβικό σου παίχτη τον Hojbjerg δεν μπορείς να κάνεις πολλά γενικά, ενώ έχω χάσει το μέτρημα πόσα γκολ έχουμε φάει που σηκώνουν το χέρι ενώ δεν ξέρουν να παίζουν το offside.

Για τη Utd, ελπίζω η στοχοθεσία για τον Σόλσκιερ να ήταν η 2η θέση και να μην την πληρώσει κι αυτός που δεν έχει πάρει πρωτάθλημα εδώ και 3 χρόνια.

1 Like

don’t do the crime if you can’t do the time

Ποιος είναι πιο πιθανό να πάρει τίτλο φέτος λες?

Καλα πηγε αυτο.

Παντως ολοι χαμενοι βγηκατε στο θρεντ οσον αφορα τις προβλεψεις σας και τις ερμηνειες σας.

Καμια νικη Τοτεναμ , καμια αδικια διαιτητικη, και αν υπηρχε σιγουρα δεν ηταν υπερ της Τοτεναμ

1 Like

Πολλή επίκληση στην αυθεντία παρατηρώ, πρέπει να πονάει που συγκρίνεστε με την Τοτεναμάρα πια ε?