Premier League

The first one

(I hope)

1 Like

Όποιος δεν βλέπει το Τσέλσι - Μπράιτον χάνει το μαδομούνι της χρονιάς :sweat_smile:

4-2 στο ημίχρονο, και τα τέσσερα της Τσέλσι ο Πάλμερ, και τα δύο της Μπράιτον από αστεία λάθη του Σάντσεθ, δύο ακυρωμένα γκολ, ένα δοκάρι, κλασικές ευκαιρίες και για την Μπράιτον, γενικά άμυνες νηπιαγωγείου…

Πουτάνα όλα

Τι κανεις παλι ρε Αρσεναλαρα…

Σάκα ο πρώτος παίχτης στην ιστορία με ασίστ σε κάθε ένα απ’ τα 6 πρώτα ματς της Πρέμιερ λιγκ.

Δεν του πιστώθηκε εντέλει η ασίστ. Αυτογκόλ θεωρήθηκε (χάσαμε και τα βαθμουλάκια στο Fantasy!).

Πωωω. Ελπίζω να είχες Πάλμερ πρέπει να έδωσε πολλούς πόντους

Αφήνω τους αντιπάλους από 'δω μέσα να δουν τι είχα…

(Έκανα, βέβαια, πάρα πολλές αλλαγές σήμερα στο ρόστερ, άρα, η ποινή μου θα είναι ψιλο-εξοντωτική της διαστημικής αρχηγίας του Palmer).

Χαζη αποφαση να μην πιστωθει το 3-2 της Αρσεναλ ως γκολ του Τροσαρντ νομιζω, αφου η μπαλα κατευθυνεται προς την εστια και πιθανοτατα θα κατεληγε στα διχτυα ουτως ή αλλως απο τα ριπλει που ειδα. Ψιλο-ασημαντο οπως και να χει.

Το γκολ του James Justin που εκανε το 2-2 κανονικα πρεπει να ειναι υποψηφιο για ενα απο τα γκολ της χρονιας.

Όχι κόκκινη ρε παιδιά, όχι κόκκινη, θα φάνε πάλι 6 και θα λένε παίζαμε με 10

Αυτός ο Φαν Ντε Φεν είναι ίσως ο ιδανικός παίκτης γι’ αυτά που απαιτούνται στο ποδόσφαιρο της εποχής μας.

Τεχνικά όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά σφαίρα ο κερατάς, και μόνο με αυτό μπορεί να διαλύσει οποιαδήποτε άμυνα.

Δεν είναι Xavi, αλλά για αμυντικός είναι πάρα πάρα πολύ ψηλά. Τσέκαρέ τον, είναι πολύ κοντρολαρισμένος κι ενώ δεν κάνει περίεργες πάσες όπως ο Ρομέρο, 9/10 πάσες του είναι όπου πρέπει με την ταχύτητα που πρέπει

Τον έχω δει ρε. Η γνώμη μου είναι ότι κατέχει τα βασικά (δεν τον είπα και άμπαλο). Αλλά είναι τρομακτικά γρήγορος.

Τι παιχτουρα που είσαι ρε Τιμο Βέρνερ

Μόνο σε Αγγλία, σε Ευρώπη μεχ

Παντού στην Ευρώπη θα έπαιζε σε ομάδα με υψηλούς στόχους. Σιγά το technical sophistication σε κάτι Γερμανίες, Ιταλίες και Γαλλίες.

Στην Ισπανία ίσως μόνο.

Καιρός να πάρει μεταγραφή τότε :skull::skull::skull::skull:

1 Like

Για τους λάτρεις της στατιστικής η Τότεναμ έχει σκοράρει πιο πολλά γκολ στο Ολντ Τράφορντ από ότι η Γιουνάιτεντ φέτος.

Στο φαντασι, έδωσα Κουλου για Νκουνκου, και έβαλα στην 11αδα Κολγουιλ αντί για Βαν Ντεν Βεν γαμώ την κωλοΤσελσι, αλλά δεν πειράζει, θα γίνουν οι κατάλληλες μεταγραφές και θα ρεφάρουμε