Primera Division

αχαχαχαχαχαχ δεν υπαρχει αυτο που γινεται φετος, κι αλλη αυτοκτονια απο τη Ρεαλ, και πλεον απ’οτι φαινεται ο τιτλος θα παιχτει στη Βαρκελωνη τελευταια αγωνιστικη.
Παμε μωρη Ατλετικο.

Μάγκες, 1-1 η Ρεάλ με γκολ που έφαγε στο 85’. Λέτε να το πάρει από το πουθενά η Μπαρτσελόνα? Θα είναι συγκλονιστικό το παιχνίδι Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο.

Αφου δε θα το παρει η Ρεαλ,ας το παρει και η Ατλετικο,δεν πειραζει.Ουτως ή αλλως ακομα κι αν παιζεται το ματς την τελευταια αγωνιστικη,δε νομιζω οτι μπορουμε να ανταποκριθουμε.

…όποια και απ’τις δυο να το πάρει, μία είναι η ουσία…ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ…και το Αγγλικό φυσικά:):!:

Παλι τα ιδια σημερα. Στο 70, 2-0 η Θελτα τη Ρεαλ, 0-1 η Μαλαγα την Ατλετικο,0-0 Ελτσε με Μπαρτσα.Επιτηδες το κανουν,δεν παιζει.

Ελα ντε. Αν νικήσει η Μπαρτσελόνα το παιρνει. Λες να την πάθει η Ατλέτικο όπως πέρσι η μπενφικα και να μην πάρει τπτ?

Τι εγινε ρε κανενας δεν θελει να παρει το πρωταθλημα;;;

12/01 το κανα αυτό το ποστ. Ποιος θα μου το λεγε πως θα ερχόταν αυτή η μέρα και θα ήμουν στεναχωρημένος… Η ευκαιρία που έχει χαθεί στο 94’ είναι…τι να πω δεν ξέρω. Το πάλεψαν πάντως πολυ το ματς σήμερα αλλά δεν τους βγήκε, δεν εχει παράπονο κανείς.

Επειδή έβλεπα και τη Μπαρτσα ταυτόχρονα, αυτή μου φάνηκε σαν να μην το κυνήγησε πολυ πάντως…Δλδ με την Ελτσε έπαιζες και έκανες το πολυ 4-5 φάσεις.

Το φοβάμαι το κακό πια. Εάν δεν ήταν οι άλλοι σε ακόμη χειρότερη κατάσταση θα ήμουν φανερά απαισιόδοξος. Όπως είπε και ο αρχηγός όμως:

[SPOILER][/SPOILER]

…άμα δεν έχει Μαρινάκη ένα πρωτάθλημα:p…πάντως πιστεύω ότι η Αθλέτικο είναι πολύ σκληρό καρύδι, και δεν χάνει εύκολα:):!:

Παντως χθες μπορουσε να το καθαρισει το πρωταθλημα αν κερδιζε την Μαλαγα.Τωρα παει να παιξει τα ρεστα της στο Καμπ Νου.Για να δουμε.Εγω πιστευω οτι θα το παρει η Ατλετικο παντως

Αν και μισητη αντιπαλος ειμαστε ολοι με Ατλετικο σημερα τουλαχιστον να παει η κουπα στην Μαδριτη!!!

fixed… :stuck_out_tongue:

Πωρωμενη μπηκε η Ατλετικο,παμε γαμω

Είσαι γουρλής τύπος.

Ασε μας ρε Αλεξις τωρα.Κωλοφαρδο κοντο.

Εχει κανει 2 αναγκαστικες αλλαγες μεχρι τωρα η Ατλετικο;;;

Το καρφωσε η Ατλετικο!!!

VAMOSSS COLCHONEROSSSS!

Έπος για Ατλέτικο, ατελείωτο respect γι’ αυτό που έχει φτιάξει ο Σιμεόνε.

To σημερινο ειναι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη για τον αθλητισμο.-

Περιμενουμε τη δευτερη και μεγαλυτερη το Σαββατο.