Primera Division

Τεραστια μαγκια Ατλετικο μπραβο!!!

Είμαι σίγουρος ότι αν δεν “είχα” ομάδα στην Ισπανία, σήμερα θα γινόμουν Ατλέτικο :!: Πάντως το γκολ της το πανηγύρισα σα να ήμουν οπαδός της.

Κατά τ’ άλλα το έγραψα μετά το δεύτερο ημιτελικό του Champions League, το ξαναγράφω τώρα: [U]η καλύτερη ομάδα στον κόσμο για φέτος.[/U] Hands down. Ό,τι και να γίνει το άλλο Σάββατο στον τελικό του Champions League.

Τι χειροκροτανε ρε?!!! Μπείτε μέσα και κάντε τα όλα λαμπογυαλο!!!

ΚΑΥΛΑ.-

[SIZE=5]\m/[/SIZE]

:’’)

Πολύ το χάρηκα. Πολύ ψυχωμένη ομάδα! Φοβερός ο Σιμεόνες

Ας ξαναπούμε τα ίδια:

Δεν μπορούσα ποτέ να συμπαθήσω την Ατλέτικο αλλά είναι ομάδα - θαύμα. Τα συγχαρητήρια είναι πολύ λίγα.

Ωραία πράγματα ρε παιδιά. =D>

[SPOILER]Να ναι καλά ο Ντέμης που μπορεί να μην ήρθε ποτέ στον Θρύλο, με έβαλε όμως στο τριπάκι με αυτή την ομάδα από το '04, αφου δεν μπορούσα να μην βλέπω τον αγαπημένο μου επιθετικό. :)[/SPOILER]

υ.γ. Η Μπαρτσα (και στο τελυταίο ματς) μου έδωσε την αίσθηση πως περισσότερο είχε στο μυαλό της το ξεσκαρτάρισμα που ερχεται φέτος το καλοκαίρι, παρά να πάρει έναν τίτλο που προφανώς δεν άξιζε.

I second that. Μάλλον γιατί “έχω” την ίδια ομάδα και για τους ίδιους λόγους.

Σε βα σμός και το Σάββατο μακελειά

Πολλα μπραβο στην Ατλετικο, το αξιζε 100% το πρωταθλημα και το πηρε αντρικια μεσα στο Καμπ Νοου. Με ξενερωσε απιστευτα η Μπαρτσελονα, παρα την κακη χρονια μπορουσαν να την σωσουν στο τελος με νικη μεσα στην εδρα τους και την κατακτηση του πρωταθληματος. Αλλα αποδοθηκε δικαιοσυνη και το πηρε η ομαδα που το αξιζε. Οι παικτες της Μπαρτσα επαιζαν χωρις πλανο και χωρις νευρο και τσαμπουκα. Δεν γινεται να θελεις ενα γκολ για να παρεις πρωταθλημα και να μην παιζεις με λυσσα… Ξεσκαρταρισμα αμεσα…

Νέα νίκη της Ατλέτικο επι της Ρεαλ σήμερα.
Νίκη του αληθινού ποδοσφαίρου απέναντι σε βγαλμένα φρύδια , flopping και γκρίνια επιπέδου 5 χρονου

…και λίγα λες…μπράβο στους μάγκες της Αθλέτικο…την Τρίτη είναι εξαιρετικά δύσκολα τα πράγματα…για μας έτσι?:):!:

Μπάρσα - Αθλέτικ (η άλλη λέγεται Ατλέτικο ρε παιδιά, επιτέλους) με φανέλες σε σημαίες Καταλονίας - Βασκονίας.

Αυτή είναι η κάβλα, όχι η μπάλα.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ αυτά που κάνει η ομαδάρα. 3-0 την Ατλέτικο στο 13’ :!:

…απ’ την άλλη, δεν πιστεύω στα μάτια μου με την εικόνα της Ατλέτικο, για να είμαι ειλικρινής. Μήπως έχασε το μεγαλύτερο μέρος της περσινής δυναμικής της; (οι υποψίες μου γεννήθηκαν μετά την ήττα στο Φάληρο βέβαια :!:slight_smile:

Άλλο ένα δωράκι κορακιού για να χαίρεται ο Κριστιάνο Πενάλντο και η Πόρνη.

Άντε παιδιά καλή χρονιά να χουμε

Triple post ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ

ο ηχος στο γκολ του Οτταμεντι ειναι τρομακτικος

Βαλενθιαρα ρε εμετοι

…η Βαλέντσια, πού’λεγε και ο Μαντζουράκης, την έκανε την ζημιά???:):!: