Primera Division

ενα λαθος εκανα και κοντεύει να διαλυθεί το συμπαν…:lol:
εχουμε μεταγραψει καμια 10αρια παιχτες σε οποια ομαδα θελουμε…χαχαχα

*με αυτα που ακουω απο τον γιατρο παλι καλα που δεν ειπα οτι ο γκαλιτσος παει στην μπαρτσα…:?

Με τη φόρα που έχει πάρει η Μπάρτσα και αγοράζει συνεχώς παίκτες χωρίς νόημα, μπορεί να πάρει και τον Γκαλίτσιο στο τέλος.

Ο Νταβίνταρος στην Μπαρτσελόνα, ο Σίλβα στη Μάντσεστερ Σίτι, ο Ζίγκιτς στην Μπέρμιγχαμ… πάλι καλά δηλαδή που (προς το παρόν) γλίτωσα κι άλλο χτύπημα με Μάτα λόγω ρόκιν-ράδιο-αρβύλας…

Τί να πω ρε γαμώτο, η Βαλένθια του χρόνου μπορεί και να καταστεί οικονομικά υγιής αλλά αγωνιστικά θα είναι δραματικά αποδυναμωμένη.

Ρε είχα διαβάσει αυτό πριν καμμια βδομάδα…μου το είχε στείλει φίλος…δεν ισχύει?

Κατάραααααααααααααα!!!

Μου το είχε στείλει το link ένας φίλος στο facebook αλλά δεν το έχω ψάξει παραπάνω γι αυτό λέω αν ισχύει και αν ξέρετε κάτι άλλο…το link πάντως θεωρεί τελειωμενη την μεταγραφή…αν μπορεί να το ψάξει περαιτέρω κάποιος να το σιγουρέψουμε

Είδες τελικά…Βασικά θα είχε κάνει πολύ περισσότερο ντόρο αν είχε γίνει αυτή η μεταγραφή απο ένα link…Βεβαια αυτό που πόσταρες δεν αποκλείει προσέγγιση ή συζητήσεις…

Πολύ παπάρες πάντως να μεταδίδουν τέτοιες μεταγραφές σαν ολοκληρωμένες ενώ καν δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο…

και που να δεις σε λιγες μερες να λενε ο ματα τελικα παιχτης της μπαρτσα:)

Καλά, ειδικά τα sports sites πολλές φορές για να έχουν αποκλειστικότητα ξερωγώ, αναπαράγουν βλακείες χωρίς να τις πολυψάξουν. Αν κιόλας αφορούν ειδήσεις εξωτερικού, κλάφτε τα.

στα χνάρια της ΑΕΚΑΡΑΣ και η βαλένθια. μόνο που αυτή τους πουλάει στην πραγματικότητα τους παίχτες, εμείς μείναμε στο μιλητό :lol:

σήμερα στις 23:00 έχει ρεαλ-εσπανιολ στο σκαι.!

Νά’ναι καλά ο Σκάι:):!:

Πέρυσι ισοφαριστήκαμε στο τέλος με atletico και αρχίσαμε να χάνουμε εντελώς ηλίθια βαθμούς.Ας μην γίνει και σήμερα το ίδιο…:roll:

Αντε ρε Βαλένθια το απόλυτο έχουμε φέτος.
Εχει 2 εξαιρετικούς σκόρερ (Αντούριθ - καλά ρε στον βάζελο θέλαμε τέτοιον σκόρερ για εναλλακτική λύση, πάμε καλά;- και τον αρχισκόρερ Σολδάδο, ακόμη ένα έγκλημα της Ρεαλ να αφήσει τέτοιο παίκτη, δεν μας νοιάζει όμως) και έναν φοβερό πλεημέηκερ με φονικό αριστερό (Κόστα). είμαι πολύ αισιόδοξος.

Εντάξει,για τρίτη θέση παίζουμε βέβαια λογικά…Να σπάσουμε την στάνταρ δυάδα πολύ δύσκολο.Ελπίζουμε πάντα βέβαια.:roll:

Καλά παίξαμε αλλά πάλι δεν νικήσαμε.:(Εκνευριστικός ο διαιτητής.Πολύ καλό ρόστερ μου φαίνεται πως έχουμε φέτος πάντως.

απο την αλλη εμεις της ατλετικο οπως και περσι ετσι και φετος πολυ κακοι στα εκτος…
αν δν τραβηξει η δν παιξει το διδυμο μπροστα δεν τσουλαει η ομαδα…

όσοι είδαν το ρεαλ-εσπανιολ είδαν έναν διαιτητή που αξίζει να σφυρίζει ελλαδα…

Θα σταμτήσω να παρακολουθώ Valencia για να κερδίζουμε πάντα!!!:pΜπράβο στην ομάδα,3 στα 3 εκτός έδρας.Άντε να συνεχίσουμε έτσι.