Primera Division

Γαμώτο,πολύ καλά ξεκινήσαμε,λέτε να το σηκώσουμε???Ωραία θα ήταν…:roll:Δεν έχουμε παίξει με τους μεγάλους ακόμα πλην της Atletico,αν συνεχίσουμε έτσι με τους μικρούς πάντως,3η θέση καπαρωμένη!

μετά την φυγη των αστεριών είναι απελευθερωμένη η βαλενθια…θα κάνει καλή χρονιά
αλλά να το σηκώσει δεν πιστεύω…

Όντως νιώθει απελευθερωμένη.Δεν ξέρω πως θα αντιδράσουν αυτοί οι παίκτες σε ενδεχόμενα(και δεδομένα,για Primera μιλάμε)στραβοπατήματα.

Επανήλθε και ο Banega πάντως που είναι πολύ σημαντικός για μένα.

Γαμώτο!Τουλάχιστον δεν είχαμε ξεφτιλίκια όπως άλλες χρονιές,άντε να δούμε πως θα συνεχίσουμε,είμαστε αρκετά δυνατοί!

Ωραία,τώρα που μας αφήσαν οι μεγάλοι 2-3 βαθμούς πίσω,αφήστε μας να παίξουμε μπάλα!Άχρηστοι διατιητές!Ε ρε να γινόταν σε κανα δικό μας ντέρμπυ αυτό…

Ποια αδερφή δεν θα δει το σημερινό ματς;
Η Ρεάλ με Μουρίνιο έχει στρώσει για τα καλά και ο προπονητής έχει άψογη παράδοση.
Η Μπάρτσα…είναι Μπάρτσα και το φαβορί.

Υπομονή μέχρι το βράδυ και ευχές για το καλύτερο ματς.

Δεν χανεται αυτο… Επαιρνα τηλεφωνο σε ολες τις καφετεριες με Conn-X και μου ελεγαν ολοι οτι γινεται χαμος εδω και μερες… Οποτε οσοι πατε, πηγαιντε νωριτερα. Αντε να δουμε μπαλαρα σημερα, οχι σαν τα δικα μας ντερμπι και να νικησει ο καλυτερος, δηλαδη η [B][SIZE=“4”]BARCA[/SIZE][/B]… Ο Μεσι εχει 7 γκολ σε 8 El Clasico, ευχομαι να τα κανει 9 γκολ σε 9 El Clasico σημερα…

Fc Barcelona was first founded on November 29th, 1899

Ειναι η μερα τους σημερα φαινεται,μεγαλο ματς,τον πρωτο λογο εχει η μπαρτσελονα.

Aυτο θα πει ελ κλασικο![SPOILER]http://www.gazzetta.gr/barca-vs-real-%CE%91%CF%86%CE%B9%CE%B5%CF%81%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/item/119144-T%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-clasico[/SPOILER]

ειμαι ο μονος που βλεπει ενα πλουσιο - χορταστικο

[SPOILER][SIZE=“3”][B]0 - 0[/B][/SIZE][/SPOILER] ???

εδιτ > οπως και να χει απο τα πιο πολυαναμενομενα κλασσικο των τελευταιων ετων,ματσαρα με τα ολα της!

Εαυ κρυψου!:lol:

Aρχικα να πω πως μιλαω ως οπαδος του Μουρινιο και οχι της Ρεαλ την οποια την εχω παραμοιως χεσμενη με την Μπαρτσελονα

Καμμια ανησυχια απολυτως για το σημερινο αν και καθισε ασχημα ομολογουμενως. Φαινοταν δυσκολο εξαρχης απεναντι στην καλυτερη ομαδα του πλανητη, ποσο μαλλον οταν η συγκεκριμενη ομαδα σκυλιαζει απεναντι στον περσινο επιβητορα της

Προβλεψη μου, δεν ξαναχανει εφετος ο Μουρινιο απο Μπαρτσελονα ειτε στο ισπανικο, ειτε στο CHL και σηκωνει μια απο τις δυο κουπες με τους γραφικους οπαδους της Μπαρτσελονα να κλαιγονται οτι επαιξαν την καλυτερη μπαλα

Ο Μουρινιο δεν ειναι Πελεγκρινι να πελαγωσει μετα την 5αρα οποτε χαρειτε τωρα, το αξιζετε :wink:

τι να σκου κανει και ο βαζελος μετα εκει μεσα…αντε το καλυτερι αλλοθι για τους πρασινους το σημερινο 5-0 της barcelona… :wink:

Από την Ρεάλ το περιμένεις.
Από τον Μουρίνιο όχι.

Δεν γίνεται να μην κάνεις φάση σε τέτοιο ματς.
Επίσης αν ο Μουρίνιο δεν μάθει στο γαμημένο μαλακιστήρι να παίζει στα μεγάλα ματς ,δεν θα αλλάξει ποτέ.

epic fail η προβλεψη μου οντως :?[-X:!:

απλα περιμενα παρομοιο ματς με το περσινο της Ιντερ,μπηκε το γκολ νωρις ομως και αντε γεια μετα…

για το ματς δε χρειαζεται να πουμε τπτ αλλο ,μιλησε η μπαλα σημερα…

το μονο που θελω να πω ειναι [B]ΝΤΡΟΠΗ[/B] για τις αλητειες που κανανε οι της Ρεαλ,που κλωτσουσαν εν ψυχρω και ειδικα στο Μεσσι φανηκε φανερα η προθεση να του γινει και ζημια.απο τη μια ,οι ιδιοι διαμαρτυρονται συνεχως για τα σκληρα μαρκαρισματα που γινονται στον κλαψιαρη και μετα κανουν τα ιδια… [-X

Κι εγώ ομολογώ ότι περίμενα κάτι παραπάνω από το Μουρίνιο ψες.

Και τον ξεπερδικουλιάσανε…

Δεν το είδα το ματσάκι. Θα έπρεπε.

Όσο για την υπομονή και για το χτίσιμο μιας νέας ομάδας, που είπε ο εκλεκτός, ένα έχω να πω…

[SPOILER]ΥΠΟΜΟΝΗ[SPOILER]Η ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ[SPOILER]Ε ρε, τι τραβάμε κι εμείς οι μπασκετικοί γαύροι…[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

  1. Τι επιβήτορας μωρέ, μια νίκη σε 4 ματς έκανε κι αυτή με διαιτητικό δεκανίκι! :lol:

  2. Στο Τσ.Λ. σίγουρα δεν θα χάσει από την Μπαρτσελόνα γιατί η Ρεάλ κατά πάσα πιθανότητα θα ακολουθήσει τη μεγαλειώδη παράδοσή της στη διοργάνωση τα τελευταία χρόνια αποκλειόμενη στους 16, βία στους 8.

Ζοσε Μουρινιο:Σημερα,αυριο και για παντα μεταφραστης.
αυτο φωναζανε χθες στο γηπεδο οι οπαδοι της μπαρτσα και πιστευω οτι ειναι η ωραιοτερη απαντηση.τουλαχιστον για την μπαρτσελονα,μονο σε αυτη τη θεση μπορει να δουλεψει.

Ξερεις πολλους μεταφραστες που πηραν ομαδα (Πορτο) χειροτερη εκεινη την εποχη απο Ολυμπιακο/ΠΑΟ και μεσα σε 2 χρονια πηραν οτι κουπα κυκλοφορουσε στην πιατσα?

Ο Πεπε που μας τα ζαλιζετε, θα τον δουμε οταν θα κοουτσαρει μικροτερου βεληνηκους ομαδα

Νοεμβριος ειναι, τα λεμε Μαιο παλι… Αν δεν πανε καλα τα πραγματα μην μας τα πρηζετε περι “Jogo Bonito”

“Κατι παραπανω απο ενα κλαμπ… μια ωραια τρεντυ μοδα”

ο,τι πεις.ο μεταφραστης ειναι σπουδαιος προπονητης(αν και παραδεχομαι το εργο του κυριως σε πορτο-τσελσι)αλλα μπροστα στην μπαρτσα παραμενει ενας απλος μεταφραστης.
ο πεπε απο την αλλη μετρα τρια χρονια στην προπονητικη και εχει παρει τα παντα με μια ομαδα την οποια εχει σε μεγαλο βαθμο φτιαξει ο ιδιος(συν οτι πολλοι ηταν παικτες του στη δευτερη ομαδα της μπαρτσα).δεν ξερω τι θα κανει οταν παει σε αλλη ομαδα.

οσο για το οτι η μπαρτσα ειναι μια ωραια μοδα τι να πω?η μπαρτσα ειχε ηδη τεραστια βαση οπαδων απο πριν και αφου παιζει μακραν το καλυτερο ποδοσφαιρο τα τελευταια χρονια δικαιως εχει αποκτησει θαυμαστες απο παντου.
ο μεταφραστης ας εισηγηθει την αποκτηση των σαμουελ,λουσιο και μαικον μπας και μπορεσει να μας κερδισει στο δευτερο γυρο.