Primordial | 14.03.15 Thessaloniki @ Eightball | 13.03.15 Athens @An Club

…τέλεια:metal: :slight_smile: :!:

kai sta dio live? kali fasi :stuck_out_tongue:

Ξερει κανεις αν εχουν μεινει εισιτηρια των 17 ή πλεον εχουν μονο των 20 ευρω, θα παω να παρω μαλλον την Παρασκευη. Επιτελους μετα απο τοσες γκαντεμιες, αναβολες και απειρη ξενερα θα δω τους Primordial.

Σύμφωνα με την αφίσα μέχρι 17/1 ήταν τα 17άρια εισιτήρια

dld tha xana akousoume bathory e???

Τι εννοεις?

Σκεφτομουν το εξης χτες. Ο Κωστας Τζωρτζης κιθαριστας των Battleroar θα ειναι μαζι με τον Alan και τον Σακη των Rotting Christ στο tribute band των Bathory στο Up The Hammers. Ο Κωστας Τζωρτζης ειχε κανει επισης guest εμφανιση με τους Rotting Christ στο επετειακο παρτυ του Metal Hammer το Δεκεμβρη παιζοντας κιθαρα στο Nemecic. Οποτε εχουμε ενα παρεακι απο 3 Bathory freaks και λογικα ο Elric εννοει οτι αφου οι Battleroar θα ειναι support στους Primordial θα ανεβει ο Κωστας και θα παιξουν κανα cover Bathory, μην σου πω οτι παιζει να ειναι και ο Σακης στο live και να επαναληφθει το σκηνικο 1 εβδομαδα μετα… Ωραια φαση θα ειναι.

Πήρα εισιτήριο σήμερα (20αρι). Εκείνη την εβδομάδα τελειώνει η εξεταστική και θα είναι ό,τι πρέπει να τα σπάσουμε με την μπαντάρα.

τσιμπησα κ εγω σημερα,τους εχω χασει τοσες φορες κ ειναι μαλακια

Ααααντε ρε primordial…να ρωτησω…κ στα 2 μαγαζια τα εισιτηρια ειναι κανονικα η θα μαζεψουμε φωτοτυπια παλι;

Ένα μικρό χαρτάκι με το εξώφυλλο του δίσκου είναι, στο οποίο όμως υπάρχει η υποσημείωση πως ανταλλάσσεται στην είσοδο.

Ευχαριστω!!

Ανακοινώθηκαν και οι Mahakala ως δεύτερο support!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Απο την προηγουμενη εβδομαδα εχω στα χερια μου το “μαγικο χαρτακι” Νο. 137, μετραμε μερες πλεον.

Επιτέλους Angus. Μας τα κανες τσουρέκια. Τα λέμε μέσα.

εψαξα λιγο αλλα ωρες εμφανισης των συγκροτηματων δεν βρηκα πουθενα…οποιος μαθει κατι ας ενημερωσει…

ΑΘΗΝΑ:
21:00 ? Πόρτες
21:30 ? MAHAKALA (35?)
22:30 ? BATTLEROAR (45?)
23:30 ? PRIMORDIAL

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:

21:00 ? Πόρτες
21:30 ? BATTLEROAR (60?)
22:45 ? PRIMORDIAL

και επειδή 8μπολ,

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:

22:00 ? Πόρτες
22:30 ? BATTLEROAR (60?)
23:45 ? PRIMORDIAL

Που το ειδατε το προγραμμα? Δεν το βρισκω πουθενα. Λιγο αργα δεν ειναι 23.30 που θα βγουν οι Primordial?

Είναι όντως αργά και αν παίξουν δύο ώρες, οριακά προλαβαίνουμε μετρό μετά.

Ρώτησα τον διοργανωτή για τις ώρες εμφάνισης μέσω του eventbrite και μου έστειλε αυτό το πρόγραμμα.