Prison Break

Δραααααακουμελ… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bρήκα τα επεισόδια του δεύτερου κύκλου αλλά θέλω να βρω και τους υπότιτλους. Γνώριζει κανείς σάιτ από το οποίο μπορώ να τους κατεβάσω; ΠΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ!!!

Τους εχω μεχρι το 13,στους ανεβασα στο rapidshare.

http://rapidshare.com/files/12680529/Prison_Break_Season_2_Greek_Subs.rar.html

Have fun! :smiley:

Αυριο βγαινει και το 14ο επεισοδιο της 2ης σαιζον ε?Μην ξεχνιομαστε!

Άντε επιτέλους 8) 8) 8)

Απίστευτο και το 14ο επεισόδιο!!!

Ο T-Bag έχει παρανοήσει τελείως, o Brad Bellick “περνάει καλά” εκεί που βρίσκεται (δεν έδωσα spoiler :wink: :lol: ) και σχετικά με τους Lincoln Burrows και Michael Scofield, αν και αρχικά πάει καλά το “σχέδιο” τους, στο τελευταίο λεπτό όλα ανατρέπονται και μένεις να κοιτάς την οθόνη…
Άντε να κάνεις υπομονή μέχρι την ερχόμενη εβδομάδα… :frowning:

P.S. Ευτυχώς που ξεκίνησαν και τα νέα επεισόδια της, επίσης, καταπληκτικής σειράς “Heroes” και λειτουργούν ως πολύ καλό υποκατάστατο! Όποιος δεν την γνωρίζει, την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Οντως καταπληκτικο!!! :smiley:
Εξακολουθουν να μην λειπουν οι μικροανατροπες μεσα στα επεισοδια, με την μεγαλη ανατροπη παντα να ερχεται στο τελος και να μενουμε ετσι–> 8O

ΣΣΣΣΣΣΟΥΤ!Δεν το ειδα ακομα!Μην με κανετε να ζηλευω κι αλλο!
:stuck_out_tongue:

Απλα απίστευτο!!! αν και το τελος λιγο αναμενομενο, πωωω, τωρα θα τι κανουν?

Λοιπόν…Να δώσω και εγώ πολλά credits στο Prison Break…φοβερο σενάριο κ ηθοποιία.Σήμερα βλέπω SE02 EP14…!Με αγωνία περιμένω
Όσον αφορά υπότιτλους ->->www.greektvsubs.gr
Το site έχει πολύ πράγμα από υπότιτλους,και φυσικά θα βρεις και για το Prison Break.Πρέπει να είσαι γραμμένος όμως.
Πραγματικά τα παιδιά από το site κάνουν πολύ καλή δουλειά.Εθελοντικα οι άνθρωποι κάθονται και βγάζουν τους υπότιτλους.Τους αξίζουν πολλά μπράβο!

Και μάλιστα, τις περισσότερες φορές, την ίδια μέρα που βγαίνει και το επεισόδιο. Όντως αξίζουν συγχαρητήρια, μας γλυτώνουν από πολύ πολύ κόπο.

Ναι τα παιδια ειναι φοβερα.Και δεν βγαζουν μονο για το Prison Break,αλλα για οτι σειρα κυκλοφορει.

Το 14o γαματο και αυτο…Αλλα τωρα τι γινεται??!
Αναμονη μεχρι τη Δευτερα,ερχεται καινουριο!

Μόλις “αγόρασα” και το 2x15, αντε το βραδάκι και οι υπότιτλοι.

Και εγώ τους υπότιτλους περιμένω! :slight_smile:
Κατά τις 23:00 το αργότερο θα είναι έτοιμοι και μετά …χαμός!!! 8)

Την προηγούμενη Τρίτη βράδυ είχε πλάκα: Τσέκαρα το http://www.greektvsubs.gr/
κάθε 10 λεπτά από τις 20:30 και μετά, αλλά … τίποτα! :frowning:
Κοιτάζω κατά τις 23:00, βλέπω οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είναι έτοιμοι και τους έχουν κατεβάσει 13 άτομα. Τους κατεβάζω και εγώ (διαδικασία ελάχιστων δευτερολέπτων δηλαδή) και πατάω refresh… Τα downloads μετά από 10 δευτερόλεπτα είχαν φτάσει γύρω στα 85!!! 8O 8O 8O
Εκείνο το βράδυ, έχω την εντύπωση, η μισή Ελλάδα ήταν μπροστά απο ένα pc και περίμενε! :lol: :lol: :lol:

Τα ίδια θα έχουμε και σήμερα! :stuck_out_tongue:

Άλλο ένα φοβερό επεισόδιο έφτασε στο τέλος του… :frowning:

Οι Scofield και Burrows “προβάλουν” ένα μήνυμα με ΠΟΛΛΟΥΣ αποδέκτες και προξενούν μεγάλη ζημιά! 8)

Έχουμε επιστροφή ύστερα από αρκετό καιρό του Sucre, αλλά και του ‘Haywire’ Patoshik (ο ψυχάκιας που ήθελε να πάει στην Ολλανδία)!

Και φυσικά ξαναβλέπουμε και την Sara!!! :stuck_out_tongue:

Μόνο τον Τ-Bang δεν έδειξε… :evil:

Πολύ καλά και σήμερα, δηλαδή…
Ραντεβού την άλλη βδομάδα! :wink:

Πανεξυπνο επεισοδιο…Αυτα ειναι…Σε κραταει σε “εγρυγορση” :smiley:

Έτσι ακριβώς! :wink:

[size=1]το “εγρυγορση” δεν γράφεται με “η”; :roll: [/size]

όντως πολύ καλό αλλά με ποια πλευρά είναι άραγε ο Kelerman…?

Εμ αυτο θα μαθουμε στο επομενο…

Μιλαμε γαμαει η σειρα.Αυτον που εγραψε το σεναριο και τον σκηνοθετη τους προσκυνω.

Ισως… :-k

Το βλεπω να πηγαινει χαλαρα 3η σεζον.