Prison Break

Παρομοίως! 8)

Πιο χαλαρά δεν γίνεται… :wink:
http://www.prisonbreakforum.com/viewtopic.php?t=4889

Εγώ είμαι πολύ πίσω σε σχέση με εσάς. Χθες είδα στο Filmnet το τελευταίο επεισόδιo της πρώτης σεζόν. Έχω και 14 επεισόδια από την δεύτερη σεζόν. Σήμερα είδα το πρώτο και μέσα στις επόμενες μέρες θα δω και τα υπόλοιπα. Δεν μπορώ να πω πάντως πως ενθουσιάστηκα. Δεν ξέρω κάτι λείπει… Πολύ κυνηγητό ρε παιδί μου… Δεν είναι τόσο εγκεφαλικό και τόσο έξυπνο όσο του πρώτου κύκλου. Ελπίζω να στρώσει στην συνέχεια πάντως.

Have faith… :wink: :smiley:

Τα ΄σπασε και το 16ο επεισόδιο! 8)
Όπως πάντα έξυπνο και γεμάτο ένταση, μόνο που, δυστυχώς, πρέπει να περιμένουμε 2 εβδομάδες για το επόμενο… :frowning:

P.S. Πάω να δώ Heroes!

Ναι πολυ καλο και αυτο.Αλλα γιατι 2 βδομαδες?Διακοπες χειμωνιατικα?? :stuck_out_tongue:

Γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα έχει special δίωρο επεισόδιο της σειράς “24” … :?

2ωρο P.B. να δουμε ποτε θα εχει… :frowning:
Πολυ καλο και το χθεσινο… :smiley:

Γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα έχει special δίωρο επεισόδιο της σειράς “24” … :?

http://www.fox.com/schedule/schedule_nextweek.htm[/quote]

A,κι αυτο δεν με χαλασε!
Τα βλεπω παραλληλα και τα 2,εξαλλου ιδια μερα βγαινουν.Και το 24 γαματο,αν και φουλ Αμερικανια :lol:
Τζακ Μπαουερ φορ Πρεζιντεντ! :smiley: :smiley:

Πως θα σας φαινόταν αντί για τρίτος κύκλος να υπάρξει ένα “PRISON BREAK: the movie”…

Δεν νομιζω οτι μια τετοια σειρα θα μπορουσε να γινει ταινια. Και καλυτερα οχι δηλαδη.

Αύριο βράδυ είναι η μεγάλη Στιγμή…
Θά πάρει φωτιά το rapidshare και τα torrents!

Μας έχει πάρει τα μυαλά αυτή η σειρά! :sunglasses:
Άλλο ένα “επικό” επεισόδιο, με πολύ αγωνία, ένταση, συγκίνηση και ξυλίκι! :twisted:

Όσο για το αντιπαθητικό κινεζάκι Bill Kim … και λίγες έφαγε! :wink:

Θα σκάσω μέχρι την άλλη εβδομάδα…

Ωραίο και το τελευταίο επεισόδιο! Πως θα μπορούσε άλλωστε να μην είναι, τι είναι εδώ, Lost; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βλακεία που άφησαν τον Κέλερμαν απ’ έξω. Είχαν μια επιπλέον ‘προστασία’. Άσε που τώρα μπορεί να συμμαχήσει με τον Μαχόουν και ο Κινεζούλης να πάρει τα … του :stuck_out_tongue:

Άσε ρεεε, Lost rocks!!!

O Kellerman να συμμαχήσει με τον Mahone; :-s
Πλάκα πλάκα παίζει και αυτό! :-k
Έχουν καταλάβει ότι το κινεζάκι τους έβαλε να αλληλοσκοτωθούν, οπότε μπορεί τελικά να στραφούν εναντίον του! Αυτό θα έχει πολλή πλάκα!:twisted:

Άσχετο: Υπάρχει πάνω στη γραμμή εργαλείων “έτοιμη” επιλογή για spoiler tags (και εγώ δεν την βλέπω) ή θα πρέπει να γράφουμε εμείς κάθε φορά [spoiler] κ.τ.λ.;

Παντως πολυ σπαστικο το τελος!Περιμενε τωρα μια βδομαδα να ακουσεις τι ελεγε το audio…Γαμωτο!
Για τον ηλιθιο Κινεζο,κι εγω πιστευω πως στο τελος ειτε ο Mahone ειτε ο Kellerman ή και οι 2 μαζι θα τον φανε λαχανο :papas: Και θα χαρω πολυ :twisted:

Οντως τα σπανε τα νεα emoticons :bow2:

Paidia,se poio epeisodio exei ftasei?

Πριν λίγες μέρες παίχτηκε το 17 (της δεύτερης πάντα σεζόν) στην Αμερική.

Η μόνη βλακεία με αυτό είναι ότι παίζει νέο επεισόδιο κάθε δύο εβδομάδες…

:-s

Νομίζω μόνο το τελευταίο επεισόδιο παίχτηκε μετά από 2 εβδομάδες.