Prison Break

ε τότε δε με πληροφόρησαν σωστά…#-o

όπως και να χει είναι ένα την εβδομάδα άντε και ένα Lost

Σταμάτησαν και το 4400…

Υπαρχει και το 24(κολλησα εγω :roll:) και το παλιο μεν,αλλα γαματο Family Guy(καρτουν σε στυλ Simpsons,τα σπαει!Οποιος θελει λινκ για τα επεισοδια pm me)

Σκεφτομαι εδω και καιρο να αρχισω και τα Lost αλλα ακομα δεν το εχω κανει.Σιγα σιγα ομως(μια που τελειωνουν και τα Prison Break και 24 σε λιγο) θα τα ξεκινησω.
Θα φαω κολλημα ε?

Αμα ειναι να τα ξεκινησεις, ξεκινα τα οσο ειναι νωρις γιατι μαζευονται…
Ηδη εχεις καμια 60αρια να δεις(αν υπολογισα σωστα).:stuck_out_tongue:

Επίσης άμα θέλετε πρόγραμμα προβολών μπαίνετε greektvsubs.gr

Βγηκε και το 18ο.

Γαματο αλλα δεν μαθαμε τι λεει το κωλοaudio…
Και ο Mahone ειναι μπασταρδος.Αντι να σκοτωσει τον κωλοκινεζο εβαλε τον καημενο τον Φρανκλιν(απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες,οπως κ ο Αμπρουτσι) να αυτοκτονησει…
Αντε να δουμε τι αλλο μας περιμενει!

Α,ξεκινησα και το Lost.Βασικα δεν ηξερα οτι εχει και αγωνια μεσα και μου κινησε το ενδιαφερον.
Αν και μου θυμησε λιγο Τζουρασικ Παρκ…:-s :roll:
Τι ειναι αυτο που τους τρωει???
(μην μου πειτε ρε,ρητορικα ρωταω!)

Τι να λέμε τώρα;
Επεισοδιάρα!
Ειδικά … προς το τέλος που ο Mahone ανεβαίνει τα σκαλιά :-s , ο Kellerman ετοιμάζεται να σκοτώσει την πρόεδρο :yes: , o Brad Bellick και ο T-Bag βρίσκονται στο ίδιο αεροπλάνο :metal: και ο C-Note αυτοκτονεί… :frowning:

Πάντα τέτοια!!! =D>

Είδα τα 6 πρώτα επεισόδια! Σιγά σιγά γίνομαι κι εγώ ένας Prison Breaker…8)

Καλώς ήρθες στο club μας! :bye:

[SIZE=“1”]…σε λίγο καιρό θα καταλάβεις γιατί λέμε “πολύ καλό το Lost, αλλά σαν το Prison Break κανένα!”… :vibrate: :bounce: :lol: :smiley: [/SIZE]

Mπραβο το παλικαρι μας!!
Σε λιγο δεν θα μπορεις να ξεκολλησεις…
Εισαι και τυχερος,οπως και εγω με το Lost.Εχεις μπροστα σου πολλα επεισοδια(καμια 35αρια) και δεν θα χρειαζεται να περιμενεις μια βδομαδα για να βγει το επομενο…!
Μεχρι να φτασεις στο 2x18 που ειμαστε τωρα πιθανοτατα θα εχει τελειωσει ο 2ος κυκλος.

Super super, πολύ μου άρεσε γιατί αφήνει πολλά μέτωπα ανοιχτά!

[SPOILER]Δε νομίζω ο Mahone να τους βρει. Αφενός γιατί πως αλλιώς θα συνεχιστεί η ιστορία και αφετέρου γιατί θα έπρεπε να έχουν μεριμνήσει. Τι Michael είναι αυτός.

Σίγουρα κάποια στιγμή στο μέλλον θα μάθουμε τι περιείχε η περιβόητη κασέτα. Και λογικά ο Pope θα έχει την αυθεντική.[/SPOILER]

Αλλο ενα τελειο επεισοδιο!:smiley:

Οχι ο Μαυρουλης ρε παιδια, οχι, οχι, οχι.:frowning: :cry:
Αυτος ο Μαχοουν πρεπει να πεθανει, τους εχει στειλει ολους.
Ο Κελερμαν εχει γινει αγαπημενος χαρακτηρας εδω και καιρο.:respect:

Εννοείται ότι δεν θα τους βρεί! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=5w0ZH9G1BA0

Ναί, είναι πολύ πιθανό! :slight_smile:

Εγώ έχω αρχίσει να συμπαθώ τον Mahone τον τελευταίο καιρό… :oops:

Πότε να πρόλαβε να την άλλαξε ο Pope?

Άν έχει κανένα flash-άκι μαζί του, τα πάντα προλαβαίνει! :slight_smile:
Άλλωστε Prison Break είναι!
Τα πάντα γίνονται! :lol:

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μη σκοτώσει ο Κέλερμαν την πρόεδρο εάν μάθει/αντιληφθεί ότι στην ουσία κι αυτή την έχουν “όμηρο”. Μόνο για τηλεοπτικές εμφανίσεις την έχουν κι αυτήν απ’ ότι φαίνεται. Κάποιος άλλος πρέπει να είναι το boss.

Όντως!
Μπορεί την τελευταία στιγμή να θυμηθεί πόσο την αγαπάει… :stuck_out_tongue:

Τι να αγαπησει απο δαυτην. Σαν να χει καταπιει ξυδι ειναι…
Ο καραφλος φαινεται να κινει τα νηματα, αυτος που “μιλαει” με τον κινεζουλη…

Σχολια για το 2x19

Ελα ρε γμτ γιατι καθε φορα κατι να πηγαινει στραβα, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ? Δε λεω καλο το 219 αλλα παλι απο την αρχη. Ας κανουν 2 σεζον να τα σπασουν ολα και να σταματησουν, ετσι κι αλλιως πρωτοι ειναι σε θεαματικοτητα αλλα να μου πεις το χρημα ειναι γλυκο. Τωρα στανταρ θα παει και 3η σεζόν.

Αυτά είναι επεισόδια! =D> :bow:

Και φυσικά πάμε για τρίτη season, ύστερα από όλα αυτά που γίνανε! :slight_smile: