Prometheus

Φαίνεται τόσο τέλειο που θα βάλω τα κλάμματα ρε σεις. Κάντε το σταυρό σας να μη μας το φάνε ατελείωτα μπαμ-μπουμ και δράση της πλάκας. Ατμόσφαιρα, σενάριο και γνήσιος τρόμος, αυτά θέλουμε ωρέ!

Ok.Mιλαμε πιστευω για τη καλυτερη sci fi ταινια των τελευταιων χρονων. Μη μας απογοητευσεις Ριντλει !

Κιαλλο με νεες σκηνες

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Swpl3Mp6A_w

αν και ισως και τα δυο Trailer αποκαλυπτου αρκετα, μονο κλαμα

ελα μωρέ…το τέλος δεν το είδαμε :stuck_out_tongue:

*μόνο εγω ξινίζω μούτρα με θερον για τέτοια ταινία?

Σε κάτι τέτοιες ταινίες μόνο το teaser αρκεί

Παίζει κι η Θερόν??

Μια χαρούλα, νομνομνομ.

…αυτό μόνο αρκεί:):!:

μ αρέσει που λέγανε ότι θα θυμίζει ΛΙΓΟ alien… :lol:

ελπίζουμε σε πολλά! :smiley:

(ελπίζω να ναι κάνα τριωράκι)

Δεν ξέρω για 'σας, αλλά εγώ αγχώθηκα \m/ Δεν θα δω άλλο τρεηλερ αν βγει, για να μην πάω μες τη χαρά να τη δω. Έχει πάτημα για να 'χουμε πισινές όσο να 'ναι.

Αυτό.

+1 στο bold. Ας μας δώσουν να καταλάβουμε ότι δεν ειναι φιλμ ξεπέτα μιαμισης ώρας. Θέλουμε ένα πραγματικό sci fi αριστούργημα!!!

και εγω δεν θελω να ξερω πολλα για τη ταινια αλλα δεν γίνεται να αντισταθώ γαμω!!! :confused:

Prometheus Trailer 2

καινουριο

http://www.youtube.com/watch?v=1byZkbNB3Jw

σπερνει, αν και πιστευω πως τα τρεηλερ εχουν αποκαλυψει αρκετα…ή πολυ απλά, παιζουν ακομα περισσότερα και οσα φαινεται να γινονται στα τρεηλερ δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που μας περιμενει…

οπως και ναχει, βανει ο καιρος!

Πολλα δειχνει το extended trailer που ειδα στο σινεμα και δεν ηθελα! Απιστευτα ομως…!
Το μονο που με ξενερωσε ηταν οτι περιμενα να βαλουν και το τραγουδι απο τα αλλα τραιλερς/soundtrack που ειναι αριστουργηματικο.

πωπω ρε φιλε σπερνει, αλλα οντως εδειξε πολλα, και τωρα μοιαζει πιο πολυ απο ποτε prequel του alien.

Αρνούμαι να το δω

Κ γω επίσης, θα αρκεστώ στα τιζεράκια.

Το’δα. γάμησε. [SPOILER]Μαλακία που είχα δει άλιεν πρόσφατα για φρεσκάρισμα[/SPOILER]

Σε αντίθεση με το αβέντζερς νομίζω ότι άξιζε το 3d.

[SPOILER]Στρίνγκερ Μπελ διάολε[/SPOILER]

Έχω κανα χρόνο να πάω σινεμά και 3d ταινία δεν έχω δεί ακόμα αλλά την άλλη βδομάδα που θα το φέρει έχω φύγει!

Eκλεισα και εγω για την αλλη βδομαδα σε IMAX. ανυπομονωωωω