Prophets Of Rage 27/08/19

Με εξετάσεις ανθρωπέ. Απλά το γεγονός είναι οτι υπάρχει ανισότητα. Εγώ θα ήθελα παρότι δημοσιός να μην υπάρχει μονιμότητα και να είναι ενιαίος ο βασικός minimum μισθός σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα. Οπότε δεν είμαι ο @#@@#@ που νομίζεις και κρίνεις χωρίς να ξέρεις.Απλά ειμαι λίγο υπερβολικός εκεί για να καταδείξω μια πραγματικότητα.

Δεν σε έκρινα, ούτε έγραψα ότι μπήκες στο δημόσιο με βύσμα, ούτε είπα κάτι εις βάρος σου. Απλά εξέφρασα την δυσαρέσκειά μου για κάτι προκλητικό που έγραψες. Στα υπόλοιπα που αναφέρεις σαφώς έχεις δίκιο.

Τελικά θα είναι η δεν θα είναι κοντά σε sold out;

Όλα δείχνουν sold out.

Μα πρώτοι πρώτοι οι Δημόσιοι τα κάνουν αυτά.

Και αυτό κλισεδιά είναι.

Το να έχει καποιος τετοιες απόψεις και να τα έχει όλα τοσο κατηγοριοποιημένα, με ξεπερνάει.

2 Likes

Άντε μια μέρα έμεινε

Την έχω μαρκάρει τη συναυλία ως το τέλος καλοκαιριού… Μακάρι να κλείσουμε ωραία ένα γαμάτο καλοκαίρι

1 Like

Δεν γινεται να μην περάσουμε καλα αυριο…
Εν τω μεταξύ, τα τραγουδια των prophets ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ. Ειδικα τα living on the 110 και heart afire

3 Likes

7 Likes

τώρα η οι πόρτες ανοίγουν 7μισι, η ανέστησαν τον τζιμ και βγαίνει σαπόρτ των prophets και πρίν τους taburo bota…

2 Likes

στην ανακοίνωση για το πρόγραμμα, έλεγε ότι θα έχει εισιτήρια των 36€ στην είσοδο. τελικά άκυρο αυτό που λέγαμε για σολντ άουτ;;

Έλα ρε έβαλαν support τους Taburo Bota ?? Μου τους είχε μάθει ένας πιτσιρικάς 20-21 χρονών. Ακούστε τους, είναι καλό συγκροτηματάκι.

Στο ticketmaster δείχνει ότι υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα εισιτήρια.

Δεν ξέρω για sold out αλλά το κόβω για 6-7000 σίγουρα

Μια βδομαδά πριν ακούστηκε οτι είχε 2000-2300 πουλημένα. Αν ισχύει θα είναι “νική” αν πιάσει το τεσσάρι.
Αυτο το TB, απλά ΔΕΝ. φωνή σαν κλασμένοι Στερεο Νοβα, στιχός και καλά “επαναστατικός” αντι σεξιστικός κτλ.
Εγω ξερω το εξής. Ημουν σε ΜΜΜ. Και ήταν μέσα ενασ επαιτης και εγω σε αντιθετά καθίσματα, και ενω είχε θέσεις να καθίσουν ΔΕΝ καθοντάν, γιατι τον “σιχαινόντουσαν”… πηγα και καθισα απο εκει και κάθισαν στη θέση μου. Αυτά τα ίδια άτομα θα σε πρήξουν, για σκυλιά, γατιά, βιγκανισμό, πατριαρχίδια, αλλλα ΟΤΑΝ είναι να δείξουν την αλληλεγγυή τους … κλαίν. Και το βρήκα αηδιαστικό. Ο επαίτης δεν ήταν καν βρώμικος.

2 Likes

:bomb: τικ τοκ τικ τοκ μετράμε αντίστροφα

4 Likes

Για να κατηφορίζουμε σιγά σιγά.

1 Like

Τι σκατα παίζει με την ουρά στην είσοδο??? Κλείστε το το μπουρδέλο ακόμα δεν ανοίξατε

3 Likes

Θα προλάβουμε να μπούμε ή τζάμπα ήρθαμε?

3 Likes

Θα αργήσει να ξεκινήσει λογικά

Αλλιώς η εναλλακτική είναι ότι συνέβη κάπου κάποτε στη Πετρούπολη

3 Likes