Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

Τρελό rythm section οι Mystic Force. Κυρίως drummer! Underground θηρίο. Γενικά όμως πιστεύω έχουν χαρακτηριστικό ήχο. Και τον κιθαρίστα πχ τον ξεχωρίζω από χιλιόμετρα. Και στα riff και στα σολο. Και ένα τρομερό concept album Man vs Machine πολύ πριν τους Symphony X πχ:p το οποίο γενικά δεν έχει να ζηλέψει τίποτα.

Εγω ρε μαγκες ξεκινησα χρονολογικα, με το ντεμπουτο τους, το “Shipwrecked With The Wicked”, καυλωσα τη ζωαρα μου αλλα δεν θα το προτεινα σαν πρωτη επαφη με τη μπαντα σε καποιον απο εδω. Τα “Eternal Quest” & “A Step Beyond” ειναι προτιμοτερα.

Πρωτη φορα βιαζομαι να φυγουν γρηγορα οι (ξεκουραστες για μενα) γιορτες του Πασχα…

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ!!!

ΝΑΙΙΙ!!!

Μου δωσε το ΟΚ ο γιατρος μετα την εγχειριση να ερθω στη συναυλια!!!

Η χαρα μου δε περιγραφεται! :stuck_out_tongue: :smiley:

τσιμπησα και εγω εισητηριακι εχθες :smiley:

ΡΕ συ,ψεμα ειπες στον γιατρο?Τι συναυλια αναφερεις παραπανω?Επρεπε να τον ρωτησεις αν επιτρεπονται οι εγκεφαλικοι οργασμοι.Αν επιτρεπεται τελοσπαντων να χυσει μελι μαζι με νοτες μεσα στο αυτι σου.Μιλαμε για το απολυτο BRAINBANGING.Και ακινητοι να καθομαστε (λεμε τωρα),εσωτερικα του κρανιου θα γινεται πανδαιμονιο.Θα κανουν Moshing τα εγκεφαλικα κυτταρα:lol:

Έχει ακόμα εισιτήρια;;;

εχει…και θα εχει ως τη μερα του live :slight_smile:

Xαχαχα, η αληθεια ειναι οτι απεκρυψα αυτες τις λεπτομερειες :lol:
Αλλα, περα απ την πλακα επεμεινα πολυ, και τον ειδα σιγουρο αρα :yahoo::yahoo:

Ασε που τα χα βαψει και μαυρα, νομιζα οτι δε θα μπορεσω να παω. Ασε να χαρω λιγο! :stuck_out_tongue:

1 εβδομαδα ακομα λεμεεεε :D:D:D:D

Τελικά θα δώσω το παρόν! =D>

Μαγκες μια ερωτηση: α) τα εισητηρια για Αθηνα παραμενουν στα 33?? β) στο ταμειο θα ειναι πιο ακριβα?

Kαι φτάσανε οι μέρεεεεεες…

Και μόλις τώρα έμαθα ότι μπορώ να έρθω. Δεν είναι κακό…

http://www.rockhard.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1747%3Apsychotic-waltz----25------&catid=52%3A2011-07-29-07-00-52&Itemid=225

Θα κλάψω ρε. Είμαι στα πρόθυρα. Θα αφήσουμε εγκεφαλικά κύτταρα εκεί μέσα.

γαμω τα λεφτά. τίποτα άλλο

ελπιζω οι τρομπες του fuzz να αφηνουν να βγουμε εξω αυτη τη φορα αλλιως θα σκασουμε εκει μεσα τοσες ωρες

Δεν… έχω… λόγια.

Με έχει πιάσει ένα σύγκρυο στη ράχη.8O8O

Φτιάχτε ντριμ σετλίστς

Ας ξεκινήσουμε κάνα ουτοπικό σενάριο ξέρω γω… να γεφυρώσουν κάπως το Mindsong με το hidden track και να παιχτεί ολόκληρο. =P~