Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

To 5 ευρω μάλλον θα ήταν πιο σωστό αλλά έστω και τα 3 ευρώ μπορεί να με πείσουν να μην πάρουν τα 3 μου.

δεν θέλω να γίνω ο μαλάκας της υπόθεσης (αν και δεν θα το αποφύγω) αλλά μας τα έχετε πρήξει για την τιμή και τα σαπόρτ. το συγκεκριμένο λάιβ απευθύνεται καθαρά στους αρρωστημένους φανμπόηδες των waltz, ναι, είναι πανάκριβο το 30άρι, εντάξει, το καταλάβαμε, αλλά τόσο είχαν οι “δεν μπορώ άλλο τα growls και το γύρισα στα '70s” opeth, τόσο έχει το κουφάρι των megadeth, τόσο θα έχουν και οι blind guardian που γούσταραν τα προηγούμενα sold out και είπαν να ξανάρθουν, και σχεδόν τόσο είχαν οι shadow gallery στο 8μπολ. είναι κανένας οπαδός των psychotic που τρελάθηκε με το reunion αλλά δεν θα πάει γιατί “χμ, εντάξει, αν ήταν 25 το σκεφτόμουν, τώρα με τίποτα” ;

μόνο τους οπαδούς των mekong delta δικαιολογώ που ξενέρωσαν, οι άλλοι απλά συνειδητοποιήστε τι πρόκειται να δουν τα μάτια μας και σταματήστε την γκρίνια.

Μαζί σου bastard!

Οι Royal Hunt του Paradox ειναι απλα “το support”; Αληθεια;

μωρε δικιο εχεις bastard…και 35 η 40 μην σου πω,παλι θα πηγαινα…αλλα δεν γινεται και να μην σχολιασεις την “εκμεταλλευση”…anyway ο καιρος πλησιαζει 8)

angmar, αυτό που θέλω να πω είναι ότι δε μου φαίνεται λογικό οι φανς των waltz να περιμένουν να δουν αν θα είναι και οι royal hunt ή οι mekong delta στη θεσαλονίκη για να πάρουν εισιτήριο.

και edit, γιατί δεν κατάλαβα αν αναφέρεσαι σε μένα. είπα εγώ πουθενά ότι οι royal hunt είναι “το support” ;

Νοιωθω τοσο μονος σε αυτη τη ζωη. Ρε εχετε καταλαβει τι θα δουμε; Δεν πειραζει, οι RH θα παιξουν για τη παρταρα μου αυτη την ΕΠΙΚΗ ΔΙΣΚΑΡΑ και μετα θα λεμε ποσο ΓΑΜΗΣΕ ο υπερμετρος DC Cooper. Το κυριως πιατο ειναι οι PW εννοειται, αλλα οποιος μου πει οτι “καλυτερα Mekong Delta” θα ρωτησω γιατι στο πρωτο live παιζαμε αγωνα 5x5.

Edit: Δεν ειχα δει το ποστ σου πριν ποσταρω. Ε εγω και μονοι τους να ερχονταν με αυτη τη συνθεση θα πηγαινα να τους δω χαλαροτατα, αυτο εννοουσα. Στα αλλα παω πασο.

ωραία, τα βρήκαμε, κι εγώ χάρηκα όταν έμαθα για royal hunt, ολ γκουντ λοιπόν :slight_smile:

χωρις να με επηρεαζει το αν θα παω η οχι μιας και δεν το χανω με τιποτα, θα γουσταρα ΠΑΡΑ πολυ να εβλεπα RH Θεσσαλονικη…αν δεν ηταν ο DC δεν θα με ενοιαζε και τοσο,αλλα ειναι super η τωρινη τους περιοδος.

Εγω λέω οι large και true οπαδοί των PW να πληρώσουν από 50 ευρώ αφού δεν τους νοιάζει η τιμή και εγώ να πάω τσάμπα.:slight_smile:

Τα 27 δεν τα θεωρω λιγα στη φαση που ειμαστε, αλλα να πω “θα το σκεφτομουν, δεν ξερω αν θα πηγαινα” θα ηταν υποκρισια, επειδη ξερω πως θα ειμαι εκει ο,τι κι αν γινει. Εγω το εχω πει, αν δω ποτε PW με το αυθεντικο line-up, παιρνω το μπαστουνι μου παω στα βουνα κι αφηνω τις συναυλιες για αλλους. Οχι κι ετσι ακριβως, αλλα καταλαβες, απο τα πολυ απαραιτητα που μου μενουν ειναι η κορυφη. ε και Neurosis στην Ελλαδα γιατι θελω να τους δω με το σωστο κοινο απο κατω.

ακομα και τοσα να ειχε θα πηγαινα προσωπικα…ειναι το τελευταιο μου μεγαλο συναυλιακο απωθημενο…οχι οτι δεν θα με χαλουσε η τιμη απλα δεν θα με απετρεπε :slight_smile:

[SIZE=“5”]ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ;
8O8O8O8O8O[/SIZE]

Λεει special guest mystic force ή με γελουν τα ματια μου?

Και μείωση τιμής και Mystic Force. Τρελή μόντα :slight_smile:

Tι είναι αυτοί οι Mystic Force?ΤρουΜεταλλάδικο όνομα και logo…χμ…όχι καλό σημάδι.[-X

3 σαπόρτ πάλι στη θεσσαλονίκη εντωμεταξύ.Γιέιιι(ξεψυχισμένα…).The never ending live…

καποιος γέρασε :stuck_out_tongue:

:lol::lol:

Ναι,θα εισηγηθώ θεωρείο α λα Μάπετ Σόου για τα παππούδια που κράζουμε τους πάντες.:stuck_out_tongue:

Πραγματικά όμως,αν είναι μετσαλχεντς,θα ζητήσω να είμαστε σαπόρτ στο επόμενο λαηβ τίποτα Manowar ξέρω γω και θα παίξουμε tribute στους Genesis,έτσι για σπάσιμο αρχιδιών.