Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

Εγώ πάλι νομίζω ότι είχε γίνει εκείνη η συναυλία. Δεν επιμένω. Αλλά μην ανησυχείτε, δεν θα γίνουν εκλογές, χούντα έχουμε…

Πλάκα μας κάνουν -,-

πωωω και 29 έχει mystic force. Πακέτο θα φάμε! Τίποτα καλό δεν μπορεί ναβγει από την πολιτική σκηνή αυτής της χώρας…

Και μια των Opeth θυμάμαι στο Ρόδον την προηγούμενη των εκλογών. Είχε γίνει κανονικά, έκανε και σχετικά αστειάκια ο Μιχαλάκης.

Τωρα που το λες κατι θυμαμαι. Τo 2004 πρεπει να ηταν.

Τσίμπησα και εγώ το εισιτήριο μου για Θεσσαλονίκη.Απ’ ό,τι θυμάμαι από άτομα που μου μίλησαν και επικοινώνησαν πιο πριν με τους διοργανωτές,στη θέση των Mekong Delta θα μπουν οι Pagan’s Mind.Αν θυμάμαι καλά…

Επειδη μάλλον εκείνη τη μέρα θα είναι οι εκλογές δεν βιαζομαι

Τσίμπησα και εγώ το εισιτήριο μου για Θεσσαλονίκη.Απ’ ό,τι θυμάμαι από άτομα που μου μίλησαν και επικοινώνησαν πιο πριν με τους διοργανωτές,στη θέση των Mekong Delta θα μπουν οι Pagan’s Mind.Αν θυμάμαι καλά…

Ντακς, άμα χάσουμε τέτοια συναυλία για να ψηφίσουμε ποια κοπρόσκυλα θα (κάνουν πως) μας κυβερνάνε, θα τα πάρω άσχημα!

Απιστευτο μου φαινεται παντως που το εισιτηριο για Θεσσαλονικη εμεινε στα 30 ευρω. Θα δωσουν οι Θεσσαλονικεις τοσα για να δουν PW; Εδω δεν τα εχουν δωσει γι αλλα κι αλλα πραγματα.

Δεν έχει να κάνει με την ψηφοφορία. Κάποιοι μπορεί να δουλεύουν εκείνη τη μέρα. Άσε που όπως είπε ο προλαλήσας και φώναζα και εγώ εδώ και εβδομάδες τα 30 είναι πολλά αφού ακύρωσαν οι Mekong Delta.

επίσης, τα έχουν δώσει για άλλα κι άλλα πράγματα

Μη γίνει μόνο καμιά στραβή με τις εκλογές και χάσουμε τη liveαρα(χτύπα ξύλο),θα γίνω Tούρκος!:x

Για Θεσ/νίκη

ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ PSYCHOTIC WALTZ ΘΑ
ΕΠΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΝΕΑ
ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΤΙΜΗ,ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΝ 30?
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ LIVE
ME TO NEO ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ.

Τέλεια!!!Αν και κρατιόμουν με πολύ κόπο να μην πάω και με το 30αρι η μείωση που φωνάζαμε έγινε και η παρουσία είναι επιβεβλημένη (ελπίζω βέβαια η μείωση να είναι ουσιαστική και όχι τυπική).Τώρα το μόνο που μένει ως πρόβλημα είναι οι εκλογές.:slight_smile:

Ε φαντάζομαι κανά 5άρι θα κόψουν.

Το εισιτήριο θα είναι 27 ευρώ και στη θέση των Mekong Delta θα μπουν τελικά οι Agnosia.
Μου το είπε ο Κώστας απο το Steel Gallery.

Μαλιστα για Θεσσαλονικη δεν εχει Royal Hunt…Παλι στο πηγαδι κατουρησαμε…Γαμω την τυχη μου μεσα!!! Τωρα που γυρισε και o DC δεν μας κανουν την χαρη!!

ουτε καν ταληρο δεν κοψαν τελικα…
δηλαδη,θα πει καποιος,με 25 θα πηγαινες αλλα με 27 δεν θα πας?
εγω που δεν ειμαι φανμποις,μ’αρεσουν(και ηθελα να παω να τους δω) αλλα αν μαθω οτι αυριο π.χ. το διαλυσαν ε δεν θα τα βαψω και μαυρα,μ’εκαναν να το σκεφτομαι…
μια δεν παιζουν οι mekong,δυο η σχεδον ανυπαρκτη μειωση της τιμης…
:-k

σοβαρη μειωση εκαναν#-o