Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

Τελικά θα δώσω το παρόν! =D>

Μαγκες μια ερωτηση: α) τα εισητηρια για Αθηνα παραμενουν στα 33?? β) στο ταμειο θα ειναι πιο ακριβα?

Kαι φτάσανε οι μέρεεεεεες…

Και μόλις τώρα έμαθα ότι μπορώ να έρθω. Δεν είναι κακό…

http://www.rockhard.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1747%3Apsychotic-waltz----25------&catid=52%3A2011-07-29-07-00-52&Itemid=225

Θα κλάψω ρε. Είμαι στα πρόθυρα. Θα αφήσουμε εγκεφαλικά κύτταρα εκεί μέσα.

γαμω τα λεφτά. τίποτα άλλο

ελπιζω οι τρομπες του fuzz να αφηνουν να βγουμε εξω αυτη τη φορα αλλιως θα σκασουμε εκει μεσα τοσες ωρες

Δεν… έχω… λόγια.

Με έχει πιάσει ένα σύγκρυο στη ράχη.8O8O

Φτιάχτε ντριμ σετλίστς

Ας ξεκινήσουμε κάνα ουτοπικό σενάριο ξέρω γω… να γεφυρώσουν κάπως το Mindsong με το hidden track και να παιχτεί ολόκληρο. =P~

And The Devil Cried
Halo Of Thorns
Another Prophet Song
I Remember
A Psychotic Waltz
I Of The Storm
Spiral Tower
Ashes
Into The Everflow
Out Of Mind
Hanging On A String
Butterfly
Dancing In The Ashes
Haze One
All The Voices
Mindsong
Locust
Morbid
Northern Lights
My Grave
Freedom?

αυτο + τις αποστασεις:(

Παντως οποιος χρειαζεται διαμονη απο επαρχια,προσφερω φιλοξενια.Ειναι ΙΕΡΟΣ ο σκοπος.

Θέλουμε και Freakshow, και A Psychotic Waltz, Strange, Nothing, Faded…It’s the awkward moment when you look at this and you realize there can be no complete setlist.

Γαμώ το 9gag σου Μπρούτζι.Είναι ανάγκη να ταπεινώνεις κάτι μεγαλειώδες με φράσεις αυτού του τύπου.Τσ τσ τσ:p

Καλά, ετοίμασε εσύ αποσκευές(booze acceptable) και κάνα αυτοκίνητο γιατί πάμε για κατάνυξη.

Don’t worry my friend the car is ready8)

εγω θελω κι αυτο παντως

Εαν δεν παιξουν Haze One θα τους εδαγκωσω. Αποψε παιζουν στο Keep It True οποτε περιμενουμε να δουμε τι καλο θα παιξουν. Λογικα θα βγει τιποτα σε κανα setlist.fm, το θεμα ειναι μην αργησει.

Εχουν προγραμματισει να παιξουν κι εκει περισσοτερο, καπου 2 ωρες και δεκα λεπτα, επειδη ακυρωσε μια μπαντα απ το billing. Οποτε οτι setlist βρεθει θα ειναι αρκετα αντιπροσωπευτικο.

Dream Setlist :

Sleeping Dogs
…And the Devil Cried
Halo of Thorns
Another Prophet Song
In This Place
I Remember
I of the Storm
A Psychotic Waltz
Spiral Tower
Nothing
Ashes
Out of Mind
Tiny Streams
Into the Everflow
Diary Of A Madman
Hanging on a String
Freakshow
Butterfly
Lovestone Blind
Haze One
Mindsong
Faded
Bleeding
Morbid
Drift
My Grave
Freedom?

+3 Nέα τραγούδια.

:smiley:

Στις 1:30 που τελειώνει η συναυλία ποιες είναι οι επιλογές μας από ΜΜΜ ?

Τώρα τα βαλα όλα αυτά στο Winamp, και χωρίς -προφανώς- τα 3 νέα τραγούδια, βγαίνει 2 ώρες και 22 λεπτά…