Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

Πόσοι από δω θα πάτε στη συναυλία της Αθήνας?
(εκτός απ αυτούς που έχουν ήδη γράψει)

To ξέρουμε σίγουρα ότι τελειώνει 1:30? Λίγο αργά μου φαίνεται για συναυλία στο Fuzz.

Τέσπα, το μόνο που κυκλοφορεί τέτοια ώρα είναι το μετρό (όχι ο ΗΣΑΠ που σταματάει τα μεσάνυχτα) και το 040.

Θεσσαλονίκη θα πάει κανείς από εδώ;

Και παλι,αν θελει κανεις να μεταβει προς Πειραια (λιμανι,Κορυδαλλο,Νικαια,Κερατσινι,Περαμα) μετα το περας της συναυλιας,ας με ενημερωσει.Μπορω μεχρι 3 ατομα(αν ειναι παρεα) να εξυπηρετησω.

Παρουσα!:slight_smile:

και εγω…παρουσος :stuck_out_tongue:

Κανενας που να μενει προς πατησια μερια?

Kαι να χει κι αμαξι??? :stuck_out_tongue:

Ναι…

Κανείς από Περιστέρι μεριά;

Το 040 από που περνάει (οδό αν ξέρετε). Και επίσης αφήνει κοντά σε σταθμό μετρό?

Ευχαριστώ!

Το 040 ξεκινάει από σύνταγμα δίπλα στο μετρό κατεβαίνει Συγγρού, μετρό στάση φιξ, και μετά μπαίνει Καλλιθέα και πάει προς Πειραιά και ανάποδα :slight_smile:

Ταξιδιωτικός οδηγός έγινε το θρεντ…

Ρε ξέρετε τι είναι σήμερα; (εκτός από Σάββατο) Όλοι θα πάμε και όλοι θα γυρίσουμε, όπως να ναι…

Λίγες ώρες μείνανε γαμώ το κέρατο…!!!

Απανωτά εγκεφαλικά μέσα σε 2,5 ώρες θα πάθουμε σήμερα!!! :D:D:D:D

ΜΕΓΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ και στους Pagan’s Mind παιδες.Προσωπικα εχω παθει μεγαλη ζημια με την μπαντα.

+1 !!!

Χαμος στο ισωμα αποψε :D:D:D

Καλά ρε παίδες, μην φωνάζετε!
Να μην ξέρω πως θα φύγω? Μόνος μου θα πάω να πούμε και θα γαμηθώ στο Merchandise (:D), οπότε μετά δεν ξέρω αν θα χω λεφτά για ταξί. Καλό είναι να ξέρω τι άλλο υπάρχει (από την άλλη άκρη έρχομαι) :wink:

Πέηγκανς μάηντ έχω ακούσει , αλλά δεν τρελάθηκα και τους άλλους δεν έτυχε να τους ακούσω.

ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΕΡΑ

…θά’ναι μια υπέροχη βραδιά…καλά να περάσετε όσοι πάτε:):!:

Υποθέτοντας ότι δεν σε βολεύουν ηλεκτρικός/μετρό από Πειραιά και Σύνταγμα, οι μόνες ανταποκρίσεις που ξέρω του 040 είναι σε Συγγρού-Φιξ και Καλλιθέα που βολεύει πολλά για Φαζζ(κατεβαίνεις πλατεία Δαβάκη και παίρνεις ευθεία την Σιβιτανίδου, σε βγάζει καρφί στον σταθμό).

Τελικά τι σέτλιστς είχαν χθες στο Keep It True οι Psychotic Waltz και οι Mystic Force;
Δεν πήρε τίποτα το μάτι μου…