Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τραγουδι των queen

υπαρχει ενα προβλημα.δεν ξερω πως μπορω να αλλαξω τις επιλογες του πολλ.γιατι πολυ θα το ηθελα να αλλαξω καποια

πιστευω πως ειναι τρομερα δυσκολο να διαλεξεις αγαπημενο τραγουδι queen…οσο κ να αλλαξει το poll δεν γινεται τιποτα8) παντα αδικεις καποιες τραγουδαρες οταν απομονωνεις μονο ενα.

το ξεθαβω και οποιος θελει ψηφιζει

Ανάμεσα στους δεκάδες ύμνους τους, αυτά που ξεχωρίζω είναι τα Too Much Love Will Kill You και Nevermore. Διαχρονικά αγαπημένα…

Eίχα πει Love of my life μάλλον για να μην πέσω στο “τετριμμένο” bohemian rhapsody που όμως σαφώς και είναι η κορυφαία τους στιγμή. Και μια από τις κορυφαίες στιγμές της μουσικής γενικότερα

αν και οχι καλυτερο ενα απο τα αγαπημενα μου ειναι το white queen που απο οσο διαβασα δεν το εχει αναφερει κανεις

καθε φορα που το ακουω νιωθω περιεργα

Bohemian Rhapsody. Aπλα επος…

Bohemian Rapsody
Princes Of The Universe
Another One Bites The Dust

Death on two legs
I want to break free

το we are the champions αλλα επειδη εχω βαρεθει να το ακουω απο τις τοσες φορες που παιρνω το πρωταθλημα και το champions επιλεγω we will rock you

Λοιπον,αν και δεν τους πολυγουσταρω οφειλω να ομολογησω πως το Dragon Attack ειναι πολυ ωραιο κοματι…

the show must go on…τραγουδι με @@,ο απολυτος υμνος με τον freddie mercury να ειναι πιο δυναμικος απο ποτε και ειδικα στο τελος…

Αγαπημένα μου:
-The show must go on είναι ένα απο τα πιο κορυφαία τραγούδια που έχουν γραφτεί! Και πάντα με κάνει να ανατριχιάζω!
-Επίσης φοβερό και το Αnother one bites the dust!