Queensryche - American Soldier

Αντε και να φυγει αυτος, ποιος θα 'ρθει στην θεση του??? :-k

ο degarmo ισως???

Πολυ ωραιο σεναριο αλλα…υπαρχουν σοβαρες πιθανοτητες για να πραγματοποιηθει?? Ωραια θα ηταν. :slight_smile:

Πολυ χλωμο. Εχει βαρεθει τις περιοδειες.

ας βγάζανε καλό δίσκο κι ας μη τους βλέπαμε λάηβ… αν κ έχει αλλάξει ρότα τελειώς κι αυτός τώρα.

Πούλο θα πάρουμε.

Βασικα ο Stone απο που καταλαβατε οτι ηταν λιγος?

Αλλωστε μην ξεχναμε οτι ο degarmo ηταν και στο hear και στο tribe βοηθησε…Οποτε μην πιστευουμε οτι αν ξαναρθει θα δουμε θαυματα.Προτιμω η μπαντα να παρει ενα κιθαριστα με προσωπικοτητα στον οποιο θα δωσουν λιγο χωρο…Και φυσικα ελπιζω σε ενα γαματο αλμπουμ της αγαπημενης μπυ μπαντας.:smiley:

υπάρχουνε και by μπάντες? :-s

Πως λέμε DIY :stuck_out_tongue:

αυτά είναι που με εκνευρίζουν, αλλά αυτή είναι η “δημοκρατία” στα forums
άσε μας ρε Λέρη, που στα 16 σου έχουν προλάβει και σε έχουν απογοητεύσει οι Queensryche.
τα έχουμε ισοπεδώσει όλα.

Tυχαιο που κυκλοφορούν δισκο μαζι (χρονικα) με τους Theater?Nα ελπιζουμε και σε κοινή περιοδεια μηπως?

Ποπό συγχώρεσέ με που είμαι 16 και δεν μου άρεσε το ΟΜII και το Tribe.

Είμαι ποταπός, είμαι 16, πρέπει να μου αρέσουν. Έχεις δίκιο. Συγχώρεσέ με. Σε παρακαλώ…

τι εννοεις απο που?τοσο απο τις συνθετικες οσο και απο τις εκτελεστικες του δυνατοτητες!και στους δυο τομεις υπαρχουν πολυ καλυτεροι κιθαριστες που θα μπορουσαν να ενσωματωθουν στν μπαντα.Δεν εννοω επιπεδου Degarmo απαραιτητα…γιαυτο που λες οτι δε βοηθησε σε hear…+tribe,αυτο δε λεει τπτ,γιατι ολες οι μεγαλες μπαντες ειχαν τις μετριες-κακες στιγμες τους ενω τα βασικα μελη συμμετειχαν ενεργα!αυτο δε συνεπαγεται οτι δεν μπορει να ξαναγραψουν σπουδαιο δισκο με degarmo

δεν σε κατηγορώ.
σε συμβουλεύω όμως να μάθεις να σκέφτεσαι και να περιμένεις.
αν νομίζεις ότι άκουσες όλη τη δισκογραφία των ryche μέσα σε ένα-δυο χρόνια και σε αυτή την ηλικία και έχεις καταλάβει πολλά σου λέω ότι απλά κάνεις λάθος.

Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη εμπειρία για να κρίνει κάποιος ότι αν δεν του άρεσαν τα 2 τελευταία, κατά πάσα πιθανότητα δεν θα του αρέσει και το επόμενο.

δεν μπορώ καν να μπω στη διαδικασία να το συζητήσω.
είπαμε, το ίντερνετ καλό χρυσό, αλλά τα έχει ισοπεδώσει όλα.

Ακόμα και το καλύτερο άλμπουμ της καριέρας τους να βγάλουν οι Ryche, σε κάποιους οπαδούς δεν θα αρέσει. Αυτή είναι η μοίρα της κάθε μεγάλης μπάντας. Στην περίπτωση των Queensryche, τα OM- Rage For Order θεωρούνται αξεπέραστα από τους οπαδούς και δύσκολα θα δεχτούν ως ισάξιες ή ανώτερες τις επόμενες κυκλοφορίες τους.

Προσωπικά βρήκα αρκετά ενδιαφέροντα τα Q2K- Tribe, ενώ το OM2 το θεωρώ έπος. Οι Queensryche είναι ο ορισμός του progressive συγκροτήματος αφού προσπαθούν να αλλάζουν τον ήχο τους, να πειραματίζονται και να μην στηρίζονται στον ήχο που είχαν στις πιο αποδεκτές δουλειές τους. Ελπίζω το ίδιο να κάνουν και τώρα γιατί δεν γουστάρω να ακούσω κάτι safe από αυτούς.

ποταπε:lightsabre:

Παντα απο εναν κθαριστα θα υπαρχει ενας αλλο καλυτερος οκ.Συνθετικα τον εχουμε δει μονο στο Omii και ξερει καποιος σε ποια ακριβως κομματια ωστε να κρινουμε?Εκτελιστικα στο λαιβ εδω μου ειχε φανει μια χαρα για λαιβ(χωρις να ειμαι και ειδικος).Τελος παντων δεν θελω να την υποστηριξω η κατι τετοιο αλλα πιστευω οτι η επανοδος de garmo θα εκανε περισσοτερο κακο στη μπαντα αφου θα δημιουργουνταν μεγαλος ντορος απο περιοδικα ιντερνετς κλπ και το αποτελεσμα οσο καλο και αν ηταν δεν θα ικανοποιουσε τις προσδοκιες.Προσωπικα το OMII μ αρεσε πολυ και ελπιζω οπως ειπε και ο heart of a scre να πειραματιστουν με τον ηχο τους παλι.Στην τελικη δεν με νοιαζει αν θ αρεσει στον καθε εναν αλλα αν θ αρεσει σε μενα.

Τώρα φταίει το ίντερνετ που δεν μου άρεσαν αυτά τα 2 άλμπουμ…

Εχει να κανει με το πληθος πληροφοριων που ειχα αναφερει σε αλλο θρεντ.Και δεν παει συγκεκριμενα σε σενα λερι αυτο.