Queensryche στο terravibe 14/06/06

Άλλη μια πανέξυπνη κίνηση …τους φέρνουν 14 Ιουνίου ενώ είναι ακόμα περίοδος εξετάσεων…
Εμείς από επαρχία σκτα συναυλίες θα δούμε φέτος…

OK θα πάω σίγουρα γιατί έβγαλαν δισκάρα κι ας τους είδα και στίς δύο προηγούμενες συναυλίες τους…

Εσύ το λές παράξενη κίνηση,εγώ λέω ότι ο κάποιος μ’έχει καταραστεί φέτος να μην μπορέσω να μην πατήσω σε κάποια συναυλία της προκοπής!!Ελπίζω να γράφουμε κανένα μάθημα μαλακία εκείνες τις ημέρες μπας και μπορέσω και πάω

ΤΕΛΕΙΑ.

και μετά από 4 μέρες Waters…

Σταματήστε επιτέλους όλοι!Θα κλάψω στο τέλος…! :frowning: :frowning:

Εγώ για τρίτη φορά δεν τους ξαναβλέπω. Είτε γαμεί το CD είτε όχι. Έλεος πια, ας φέρουν και τίποτα καινούριο :!:

Ε ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ…ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΗ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΠΟΤΕ!
ΤΕΛΙΩΣΕ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ARROW FESTIVAL TON ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!

και’γω μαζί σου…αλλά όταν έρχεται κάτι καινούργιο με το ζόρι πάει ο λαός, οπότε οι 'ryche είναι μια σίγουρη λύση.
εκτός και αν το καινούργιο λέγεται tool ή S.O.A.D.
αλλά πού τέτοια τύχη…

Kai gamw synaylia,gamise ta hmeromhnia.

eixan pei gia argotera, alla den peirazei katholou… :smiley:

POLY FOVAMAI OTI POLLES SYNAYLIES FETOS THA PATOSOYN OIKONOMIKA…

Πολυ καλο νεο!!! εννοειτε πως θα παω…επιτελους και μια καλη τιμη!!!(30) :smiley:
σιγα σιγα ολο και κατι καλο παει να γινει και φετος…

Τελεια!!! Ειναι σιγουρο οτι θα παω!

Άντε επιτέλους να αισθανθούμε λίγο καλύτερα!

Τώρα σχετικά με την τιμή ε’ιναι σχετικό το θέμα. Το 2004 τους είδαμε μαζι με Priest και Nightwish στη σπεσιαλ τιμούλα των 38 ? αν θυμάμαι καλά.

Παίδες άκουσα ότι θα παίξουνε τα 2 OM με τη σειρά, και θα έχουν και ηθοποιούς που θα υποδείονται τους χαρακτήρες της πλοκής κλπ. Υπάρχουν πληροφορίες πουθενά για αυτό; Αν είναι όντως έτσι, θα είναι απίστευτο οπτικο-ακουστικό θέαμα!

Καλά αν γίνει αυτό θα είναι συναυλία-πανικός!!! Μακάρι…

πααααλι ryche???ελεοζζζζ τεσπα δν 3ανακανω το λα8ος να φυγω μεσα στην ε3εταστικη, δν πειραζ’ τους ιχα δει προπερσι… 8) 8) 8) 8)

Καλά αν γίνει αυτό θα είναι συναυλία-πανικός!!! Μακάρι…[/quote]

Παιδία νομίζω πως αυτά που λέτε είναι μόνο για την αμερικάνικη τουρνέ?
Βεβαίως παίζουν τα 2 o.m. στη σειρά αλλά οι ηθοποιοί είναι μάλλον μόνο για εκεί και οχι για την ευρώπη…

Και επίσης αυτό που λέτε για ηθοποιούς μπορεί να to βρούμε αλλού μπροστά μας?
Προσέλαβαν σεναριογράφο για να γυριστεί σε ταινία και κάτι μου λέει πως ο Tate το πάει για ηθοποιός (ιδέα που μου ήρθε μετά το βιντεοκλίπ του the hands)?..

Το βρίσκω ΠΟΛΥ ενδιαφέρων, ιδιαίτερα αν το soundtrack έχει διαφορετική ενορχήστρωση, όπως πχ στην ταινία The Wall των μεγάλων Pink Floyd (παρεπιπτώντως, ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ταινία, μαγική συνήπαρξη εικόνας και ήχου, οπτικο-ακουστική μαγεία), που τα κομμάτια είχαν μια ενδιαφέρουσα διαφορετικότητα, όπως και bonus tracks!