Queensrÿche

Φοβαμαι γαμωτο…

Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. Απλά πάρε χαμπάρι από τώρα ότι δε θ’ ακούγεται. Αφού-δεν-μπορείς-να-κάνεις-τίποτα-γι’αυτό-κάτσε-και-απόλαυσέ-το kind of thing. :smiley:

Πάντως μεγαλύτερη πατάτα από το προηγούμενο δύσκολα θα βγάλουν

Ε καλά ποτέ δε ξέρεις! :stuck_out_tongue:

Πέρα απ’ αυτό που λέει ο Αστάλδος, αν για τους Queensryche του 2011 συζητάμε για το αν μπορούν να βγάλουν μεγαλύτερη πατάτα από το American Soldier, ε δε νομίζω ότι χρειάζεται να ασχοληθούμε περισσότερο.

πραγματικα παιδια δεν ξερω τι να κανω με δαυτους. να κλαιω ή να γελαω!! μαλλον το πρωτο. :(:(:(:(:(:frowning:

Είναι μεγάλο ρίσκο αυτός ο δίσκος ‘‘με τον νέο ήχο’’, αλλά μιλάμε για μια μπάντα που το ταλέντο περισσεύει…ας ακούσουμε κάτι, και βλέπουμε:):!:

Το ταλέντο περίσσευε. Και τελείωσε πριν καμιά 15αριά χρόνια. Δεν περισσεύει πια…


κατι τετοιο?:lol:

…η έμπνευση έχει χαθεί, όχι το ταλέντο…αν την ξαναβρούν, θα γίνουν όλα υπέροχα:):!:

oρίστε και το νέο εξώφυλλο

ε γάμησε μας…πριν απο 40 λεπτά τσέκαρα και δεν είχε κάτι…!!

βλέπω το εξώφυλλο, διαβάζω και τις δηλώσεις…παίζει να πάμε σε ηλεκτρονικά remix παλιών κομματιών και μας το λένε σιγά σιγά…:stuck_out_tongue:

Κακό, μου φαίνεται σαν αυτό

Σα να προσπαθούν να πείσουν ότι δεν έχασαν τα 00s στην πορεία

Ούτε το σύμβολό τους δε σεβάστηκαν.
Σκατά στους Queensryche, δεν ξανασχολούμαι.

Εντάξει το εξώφυλλο δεν το λές και τραγικό.
Το θέμα είναι ότι μουσικά το χουν χάσει άσχημα στους τελευταίους δίσκους, και δύσκολα θα επανέλθουν στα μεγαλεία του παρελθόντος.

Είναι παραπάνω και από τραγικό :stuck_out_tongue:

…και κακόγουστο…τι θέλουν να δείξουν…να ελπίσουμε σε καλύτερο μουσικό περιεχόμενο:):!:

Ενταξει ρε παιδια απλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Εχω δει πολυ χειροτερα απο αυτο

Βασικά αδιάφορο εξώφυλλο, θα ταίριαζε περισσότερο σε καμιά συλλογή τους.

Ας ελπίσουμε πάντως ο δίσκος να είναι αντάξιος του ονόματός τους!!!